معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 405668
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273
 
عرضه 24 نوع محصول كشاورزي ارگانيك ايران در بازار جهاني
توليد ايراني: رئيس انجمن محصولات ارگانيك ايران با بيان اينكه توليد محصولات ارگانيك مي تواند در عرصه بين المللي ارزآوري خوبي براي كشور به همراه داشته باشند، از صادرات 24 قلم از محصولات كشاورزي ارگانيك ايران به بازار 80 ميليارد دلاري محصولات ارگانيك جهان در سالجاري خبرداد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني توليد ايراني،‌سيدرضا نوراني در گفتگو با مهر درخصوص عرضه محصولات ارگانيك كشاورزي به كشورهاي دنيا، اظهارداشت: با برنامه ريزي انجام شده ايران در سال توليد ملي، حمايت از كار وسرمايه ايراني، 24 قلم از محصولات كشاورزي را با گواهي بين المللي ارگانيك به بازار 80 ميليارد دلاري محصولات ارگانيك جهان عرضه خواهد كرد.

 
نظر صريح رهبري در باره مارك‌هاي خارجي
توليد ايراني: رهبر انقلاب اسلامي با خطا و نادرست توصيف كردن دنباله روي از مارك‌هاي خارجي در جمع مردم اسفراين تأكيد كردند: توليد داخلي به مصرف داخلي احتياج دارد؛ اين به عهده مردم است

به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع رساني توليد ايراني، رهبر معظم انقلاب اسلامي ديروز - شنبه 22 مهرماه- در در اجتماع بزرگ و پرشورمردم اسفراين بر لزوم استفاده كالاهاي داخلي تأكيد كردند و افزودند:اينكه كسانى همه‌اش دنبال مارك‌ها و برندهاى خارجى و اسمهاى خارجى باشند، خطاست؛ فرونشاندن يك هوس شخصى است، اما ضربه‌زدن به يك كار عمومى و اصلى است. مصرف داخلى، توليد داخلى را افزايش ميدهد؛ توليد داخلى كه افزايش پيدا كرد، همين مشكلاتى كه آقاى امام جمعه‌ى محترم گفتند، برطرف ميشود؛ بيكارى برطرف ميشود.

يکشنبه بیست و سوم 7 1391 9:1 بعد از ظهر
 
در آينه انقلاب اسلامي
‌مرور تاريخ ؛ قانون حمايت از توليد دام داخلي مصوب 1368
‌توليد ايراني: قانون اگر صراحت داشته باشد و يك ضمانت اجرايي قوي به عنوان پشتوان حمايتش كندف مهمترين ركن تحقق شعارهاي اقتصادي در جوامع است، به همين منظور مناسب است كه قوانين مصوب مجلس را در حمايت از توليد ملي مرور كنيم.

به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع رساني توليد ايراني، مجلس شوراي اسلامي در سال 1368 قانوني را از نظر مثبت نمايندگان گذراند كه به واسطه آن دولت موظف شد تا 10 درصد از حجم گوشت وارداتي را كاهش دهد و از ارز آن براي توسعه، تقويت، تضمين سلامت و در نهايت خريد دام عشاير،‌ روستائيان و دامداران استفاده كند.

در اين قانون دولت موظف شده است كه هر سال خريد گوشت و محصولات دامي توليدكنندگان را تضمين كند و به آنها حداقل قيمت تضميني خريد را اعلام كند.

يکشنبه بیست و سوم 7 1391 8:57 بعد از ظهر
 
سه طلاقه كردن اقتصاد از دولت
اراده نهضت ملي كردن نفت در خريد كالاي ايراني كجاست؟
توليد ملي: حمايت از توليد ملي يكي از اركان اصلي در تحقق اقتصاد مقاومتي است كه براي تحقق آن به يك نهضت عظيم ملي نياز است، همان‌طور كه اراده ملي براي حمايت از كيان كشور در تحريم تنباكو و بستن شير نفت بر روي استعمارگران متجلي شد و همان عزم ملي سرانجام پيروزي انقلاب اسلامي را رقم زد، به همان عزم ملي و نهضت مردمي براي خريد كالاي ايراني نياز است.

اتمسفر اقتصادي ايران امروز، رويدادهاي ويژه و منحصر به فرد اقتصادي را شاهد است كه وقوع بعضي از آنها تاكنون در دنيا سابقه نداشته است، از اين رو، زماني كه شرايط ويژه و بدون الگويي به وجود مي‌آيد، ضرورت نوآوري و ايده‌پردازي از سوي صاحب‌نظران براي برطرف كردن چالش‌هاي اقتصادي ضرورت پيدا مي‌كند.

يکشنبه بیست و سوم 7 1391 8:55 بعد از ظهر
 
قيمت جهيزيه ايراني 2 برابر شد/ خداحافظ خانه بخت!
توليد ايراني: مي گويد: خريد جهيزيه كامل ديگر براي يك خانواده متوسط امكان پذير نيست چون قيمت همه لوازم خانگي ايراني بيشتر از دو برابر شده است!

به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع‌رساني توليد ايراني، از سه راه امين حضور كه كمي دور شوي، يكي از بزرگترين مراكز فروش لوازم خانگي ايراني، پيش چشمان هر رهگذري خودنمايي مي‌كند؛ اينجا از خيابان‌هاي بي عابر بالا بالاهاي شهر هم خلوت‌تر است.

يکشنبه بیست و سوم 7 1391 8:48 بعد از ظهر
X