معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 405606
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273
 
دستمزد قالي‌بافان فرش ابريشمي 25 درصد افزايش يافت
توان كشور براي توليد 5 ميليون مترمربع فرش دستباف در سال 91
يارانه نقدي قالي‌بافان را از شغل خود روي‌گردان كرد
توليد ايراني: رئيس شركت سهامي فرش ايران،از افزايش 25 درصدي دستمزد بافندگان فرش ابريشمي در طول يك ماه گذشته خبر داد و با بيان اينكه امسال توان توليد پنج ميليون مترمربع فرش دستباف در كشور وجود دارد، گفت: ما مشكل فروش نداريم، بافنده كم داريم؛ بسياري از بافندگان به علت دريافت يارانه نقدي از دولت قالي‌بافي را رها كرده‌اند.

"محمدرضا عابد" در گفت‌وگو با خبرنگار پايگاه اطلاع‌رساني توليد ايراني با بيان اينكه دولت به مشاغل خانگي و ايجاد كارگاه‌هاي توليدي تسهيلات ارائه مي‌دهد، افزود: با توجه به شرايط اقتصادي موجود و پرداخت يارانه‌ها از سوي دولت به خانوار، بافندگان فرش به علت تأمين نياز خود از بافندگي دست كشيدند، اما با وجود اين شرايط توليد فرش مقرون به صرفه و درآمدزا است و توليدكنندگان بيشتري به سمت توليد فرش روي آوردند.

چهارشنبه هفدهم 8 1391 1:12 صبح
 
آب در كوزه و ما تشنه لبان مي گرديم
ايران سالانه بيش از 48 هزار تن عسل طبيعي توليد مي‌كند
صنعت زنبورداري ايران رو به نابودي است
توليد ايراني: ايران با برخورداري از حدود 2 ميليون فروند كندوي مدرن و افزون بر300 هزار كندوي سنتي سالانه بيش از 48 هزار تن عسل طبيعي توليد مي‌كندكه افزون بر 2 ميليارد دلار ارزآوري دارد.

به گزارش پايگاه اطلاع‌رساني توليد ايراني، در دوران باستان عسل به عنوان غذا و دارو استفاده مي شد. تاريخچه پرورش زنبور به 700 سال قبل از ميلاد مي رسد. قرن‌ها عسل به خاطر خواص شيرين فوق‌العاده و كيميايي بودن، مقدس بوده است، همچنين در جشن‌هاي مذهبي به عنوان پيشكش به خدايان هديه داده مي‌شد.

 

چهارشنبه هفدهم 8 1391 1:9 صبح
نتايج نظرسنجي؛ نارضايتي 94 درصدي از قيمت خودروهاي داخلي
توليد ايراني: بيش از 94 درصد از شركت كنندگان در نظرسنجي توليد ايراني، از قيمت خودروهاي داخلي راضي نيستند.

به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع‌رساني توليد ايراني، پس از گذشت يك ماه از نظرسنجي اين پايگاه اطلاع‌رساني درباره قيمت خودروهاي ايراني، نتايج جالب توجهي به دست آمد كه پيشنهاد مي‌كنيم مديران صنعت خودروسازي كشور به آن توجه كنند.

در اين نظر سنجي كه 230 نفر از كاربران پايگاه اطلاع رساني توليد ايراني در آن شركت كرده‌اند،‌ اكثريت قاطع و 94 درصدي پاسخ‌گويان معتقدند كه خودروهاي ايراني به قيمت‌شان نمي‌ارزند.

چهارشنبه هفدهم 8 1391 1:7 صبح
 
مقايسه قيمت خوراكي‌ها در ايران،‌ تركيه، مالزي و كانادا
گراني به صورت مردم سيلي مي‌زند
توليد ايراني: گراني واقعي‌ترين و ملموس‌ترين مسئله اقتصادي است، ‌آنقدر واقعي كه در آني، حياتي‌ترين بخش زندگي انسان‌ها را دستخوش تعليق و تزلزل مي‌كند! هيچ چيزي به اندازه گراني در زندگي عموم مردم تأثير آني و عميق ندارد.

به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع رساني توليد ايراني، اين گزارش كوتاه به سادگي و بر اساس درآمد مردم، قيمت كالاهاي مختلف و بالتبع ميزان گراني را در كشورهاي مختلف مقايسه خواهد كرد.

براي مثال قيمت يك كيلو پياز در كانادا در حدود يك دلار است، يعني اگر دلار را سه هزار تومان فرض بگيريم با دو هزار و سيصد تومان پول مي‌توانيد در كانادا يك كيلو پياز بخريد.

يکشنبه جهاردهم 8 1391 11:18 بعد از ظهر
 
توليد شلوار لي با مواد بازيافتي
توليد ايراني: نوعي شلوار جين جديد با 20 درصد بطري‌هاي پلاستيكي و توليد شده در داخل كشور،‌ در آينده نزديك به بازار عرضه مي شود.

به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع رساني توليد ايراني، طراحان لباس نوعي شلوارجين را طراحي كرده‌اند كه حداقل 20 درصد از پلاستيك هاي بازيافتي بطري و ظرفهاي غذا در آن استفاده شده است.

يکشنبه جهاردهم 8 1391 11:14 بعد از ظهر
X