معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 405738
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273
 
عرضه 24 نوع محصول كشاورزي ارگانيك ايران در بازار جهاني
توليد ايراني: رئيس انجمن محصولات ارگانيك ايران با بيان اينكه توليد محصولات ارگانيك مي تواند در عرصه بين المللي ارزآوري خوبي براي كشور به همراه داشته باشند، از صادرات 24 قلم از محصولات كشاورزي ارگانيك ايران به بازار 80 ميليارد دلاري محصولات ارگانيك جهان در سالجاري خبرداد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني توليد ايراني،‌سيدرضا نوراني در گفتگو با مهر درخصوص عرضه محصولات ارگانيك كشاورزي به كشورهاي دنيا، اظهارداشت: با برنامه ريزي انجام شده ايران در سال توليد ملي، حمايت از كار وسرمايه ايراني، 24 قلم از محصولات كشاورزي را با گواهي بين المللي ارگانيك به بازار 80 ميليارد دلاري محصولات ارگانيك جهان عرضه خواهد كرد.

با تأكيد بر نقش در توليد علم؛
 اسامي 10 استاد برتر دانشگاه تهران در توليدات علمي اعلام شد

رئيس مركز منطقه‌اي اطلاع رساني علوم و فناوري اسامي 10 استاد برتر مقالات علمي دانشگاه تهران را اعلام كرد كه نقش ارزشمندي در توليد علم براي اين دانشگاه داشته اند.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني محلات شهر تهران"پامنيوز" جعفر مهراد در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: يكي از چالش‌هاي اساسي در پايگاه استنادي علوم جهان اسلام ISC اين است كه بتوانيم به شكل صحيح انتشارات علمي اعضاي هيات علمي و محققان را شناسايي كرده و آن‌ها را جز عملكرد پژوهشي دانشگاه‌ها و يا محل خدمت نويسندگان آثار ثبت كرد. به همين منظور، پايگاه استنادي علوم جهان اسلام از رويكردي استفاده كرد كه بر اساس آن برنامه‌ها و مدل‌هاي رتبه‌بندي دانشگاه‌ها نيز از آن سود مي‌برد.

مهراد خاطر نشان كرد: در اين رويكرد، ISC وابستگي سازماني نويسندگان را كه روي اثر قرار دارد ثبت مي‌كند و تمامي انتشارات داراي وابستگي سازماني واحد را يكجا بر مي‌گزيند سپس در يك مقوله واحد قرار مي‌دهد.

رشد توليدات علمي دانشگاه تهران طي 13 سال

هم انديشي:مصطفي قانعي گفت: از لحاظ توليد علم كشور ايران در بين 40 كشور برتر دنيا قرار دارد.

به گزارش هم انديشي؛ معاون تحقيقات و فناوري وزير بهداشت در همايش تقدير و تجليل از برترين‌هاي پژوهش دانشگاه علوم پزشكي مشهد كه در تالار شهيد هاشمي‌نژاد بيمارستان امام رضا(ع) برگزار شد، اظهار داشت: در بررسي روند رشد كمي توليدات علمي كشورهاي جهان كه در كليه گرايش‌ها علمي انجام و نتايج آن در نشريه نيچر(Nature)به چاپ رسيده است ايران جزء 40 كشور برتر جهان در توليد علم و نخستين كشور دنيا در پيشرفت علم در سال 2011 ميلادي به شمار مي رود.

 

وي با اشاره به بيانات مقام معظم رهبري مبني بر لزوم جهاد علمي و كسب مرجعيت علمي منطقه خاطر نشان كرد: در حال حاضر ايران، كشور دوم منطقه پس از تركيه (با فاصله توليد دو هزار مقاله) در زمينه توليد علم به شمار مي رود و با ادامه روند رشد علمي كشور دستيابي براي رسيدن به اهداف سند چشم انداز 20 ساله و برنامه پنجم توسعه ميسر خواهد شد.

خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس: تلويزيون و راديو

هيات داوران دومين جشنواره راديو و تلويزيون‌هاي اسلامي با گزينش توليدات برتر اعضاي اتحاديه راديو و تلويزيون‌هاي اسلامي در كارگروه‌هاي تخصصي، به كار خود در تهران پايان داد.

 

به گزارش سرويس تلويزيون و راديو ايسنا به نقل از دبيرخانه اين جشنواره بين‌المللي، اعضاي هيات داوران جشنواره در بخش آثار تلويزيوني شامل عليرضا سجادپور(مدير كل نظارت و ارزشيابي معاونت سينمايي وزارت ارشاد)، ناصر بحمد (مدير شبكه الصراط لبنان)، مضرالبكاء (مدير شبكه الغدير عراق)، سعيد غفاري (مدير سيماي انگليسي شبكه جهاني سحر)، منعم سعيدي‌پور(كارشناس رسانه) و شعبانعلي كيواني(دبير كميته انتخاب آثار تلويزيوني و تهيه‌كننده تلويزيون) به بررسي 42 اثر راه يافته به بخش مسابقه برنامه‌هاي تلويزيوني دومين جشنواره توليدات راديو و تلويزيون‌هاي اسلامي پرداختند.

همچنين حميدرضا خزائي(قائم مقام معاون برنامه‌ريزي و نظارت سازمان صدا و سيما)، جلال الموسوي( مسؤول نظارت و ارزيابي راديو النور لبنان)، عبدالغني بستاني (مدير گروه معارف شبكه جهاني الكوثر)، سيامك كاكايي (مدير راديو كردي معاونت برونمرزي)، ولي‌الله قره قاني(دبيركميته انتخاب آثار راديويي و مدير راديو ژاپني معاونت برونمرزي صدا و سيما) در كميته داوري آثار راديويي كار انتخاب برترين‌هاي جشنواره در بخش آثار راديويي را از ميان 63 اثر انتخابي براي داوري، به انجام رساندند.

بازارجهاني تشنه توليد برتر


نويسنده: مصطفي كوثري مهر

دانايي مهم ترين سرمايه هر سازمان است و سازماني كه از اين موهبت بيشتر برخوردار باشد يقيناً با چالش هاي موجود بهتر برخورد كرده و در عرصه رقابت موفق تر خواهد بود. در عصر حاضر مبناي ثروت آفريني، دانش و تخصص است. صنعت بيش از هر زمان ديگر به علم و دانش و فكر متكي شده است. دانش پايه جديد ثروت است. وقتي دانش مبناي خلق ثروت است، كار كردن و ياد گرفتن مفهومي يكسان خواهند داشت.
    سازمان هايي كه مايل به ماندن در بازارهاي جهاني بوده، به تجارت جهاني مي انديشند. فقط به انطبــاق با محيط بسنده نمي كنند، بلكه با توجه به شايستگي هاي خود بر مبناي خلاقيت و نوآوري، مشكلات را فرصت شناخته و از آنها نهايت استفاده را مي برند. چنين سازمان هايي كه به سطح بالايي از انعطاف پذيري رسيده اند، سازمان هاي چابك ناميده مي شوند كه به ضرورتي اجتناب ناپذير براي دستيابي به سازمان كلاس جهاني تلاش مي كنند. سازمان ها براي رسيدن به چابكي بايد به گونه بنيادين در مفاهيمي مانند نيروي انساني، رقبا و ذينفع ها تمركز كنند.
    ● مديريت در سازمان

در سال 1330 هجري شمسي دو دهنه مغازه در خيابان خيام جنب بازار بزرگ تهران فعاليت خود را در زمينه فروش كفش آغاز كرد. در همان سال شركتي با نام (شركت تجاري استاندارد) در محل فوق به ثبت رسيد كه با قرار دادن يك دستگاه ماشين (گالش زني) شالوده توليد كفش ماشيني در خاورميانه ريخته شد و تا سال 1339 دامنه فعاليت توليد كفش در انواع مختلف با الحاق مكانهايي در جوار مغازه هاي فوق الذكر گسترش يافت و محصولات خود را با نام (كفش ملي) به بازار عرضه نمود.

طي دهه 1340 و تا اوايل 1350 شركتهاي متعددي در زمينه هاي تخصصي وابسته به توليد چرم و كفش و ساير اقلام مرتبط، همچنين توزيع و فروش محصولات يكي پس از ديگري متولد و آغاز به كار كردند و خانواده بزرگي به نام (گروه صنعتي ملي) را ايجاد كردند. رشد و ترقي گروه صنعتي ملي به حدي بود كه در مدت كوتاهي به بزرگترين توليد كننده كفش ماشيني در خاورميانه مبدل شد و محصولات آن نه تنها در بازارهاي ايران بلكه در اقصي نقاط جهان صادر شد.

طي سالهاي دهه 1360 بر اثر بروز جنگ تحميلي عراق عليه ايران و تحريم اقتصادي، گروه صنعتي ملي تا حدود بسياري از رشد و بالندگي باز ايستاد و در گردونه رقابت نتوانست جايگاه هميشگي خود را حفظ نمايد. اما اينك با بكارگيري ابزارهاي مدريت نوين و تلاش در راستاي احياي توانمند سازي، گروه صنعتي ملي با طرح چشم اندازي جديد و اتخاذ استراتژي دستيابي به مزيت هاي رقابتي بازارهاي جهاني، روش توليد غير متمركز را برگزيده است.

در اين راستا همسو كردن توليد كنندگان در سطح كشور و استفاده و آموزش مستمر فناوري هاي نوين به توليد كنندگان جهت دستيابي به محصول با كيفيت برتر و مطابق با الزامات از اهداف اساسي گروه صنعتي ملي مي باشد كه با محدود نمودن فعاليت برخي از شركتهاي غير فعال و فعال نمودن شركت كفش ملي كه همواره به عنوان يك شركت بازرگاني محصولات شركتهاي تابعه گروه را عرضه مي نمود، در حال دستيابي به اين هدف و آرمانهاي ارتقايي مي باشد و استمرار بهبود در آن به اقداماتي نظير اخذ گواهينامه ISO 9001-2000 آغاز پروژه سرآمدي سازماني، مكانيزاسيون سيستم فروش فروشگاهي، شناسايي خواسته مشتريان و آحاد جامعه همچنان تداوم دارد.

اين شركت در دهمين نمايشگاه بين المللي كاشي، سراميك و سرويس هاي بهداشتي كه 16 تا 20خرداد ماه در اصفهان برگزار مي شود حضوري فعال دارد.

شركت صنايع كاشي اصفهان ارديبهشت ماه امسال با حضور موثر در تجليگاه‏هاي هنر و صنعت، از اصفهان پايتخت فرهنگ و هنر ايران اسلامي، ميزبان هنردوستان و صنعتگران عرصه ساختمان در محل نمايشگاه‏هاي بين المللي كاشي و سراميك و چيني بهداشتي در داخل و خارج از كشور بوده است.
به گزارش ConsBank، اين شركت در دومين ماه بهار با حضور پي در پي در نمايشگاه‏ها شامل نهمين نمايشگاه بين المللي صنايع تجهيزات آشپزخانه حمام، سونا و استخر تهران، شانزدهمين دوره نمايشگاه بين المللي ماشين آلات، لوازم و مصالح ساختماني تبريز و از همه موثرتر نمايشگاه ساختمان دوحه (Qatar Project) به عنوان يكي از بازارهاي هدف صادرات، انواع محصولات توليدي خود را در معرض بازديد متخصصان قرار داد. اين شركت همچنين در دهمين نمايشگاه بين المللي كاشي، سراميك و سرويس هاي بهداشتي كه 16 تا 20خرداد ماه در اصفهان برگزار مي شود حضوري فعال دارد.
بر اساس اين گزارش، شركت صنايع كاشي اصفهان در راستاي كسب رضايت مندي هر چه بيشتر مشتريان داخلي اقدام به برگزاري همايش نصابان استان‏هاي تهران و البرز با هدف آموزش و تبادل نظر در رابطه با نحوه چيدمان نوين كاشي و سراميك و همچنين معرفي كيفيت كاشي وسراميك اين شركت كرده است.

http://consbank.com/files/fa/news/1390/2/29/791_783.jpg

شركت صنايع كاشي اصفهان با تاريخچه اي بيش از 30 سال در شهر تاريخي اصفهان واقع شده است . طرحهاي توليدي اين شركت از معماري باستاني و زيبايي هاي شهر اصفهان و نيز از معماريهاي مدرن اروپايي الهام مي گيرد . با اين پيشينه ، كاشي اصفهان با برخورداري از بدنه كاشي منحصر بفرد كاملا سفيد از يك طرف و ارائه نوآوريهاي مستمر به بازار با بالاترين استانداردهاي كيفي از طرف ديگر به عنوان مرغوبترين كاشي ديواري همواره پاسخگوي سلايق و نيازهاي مختلف بازار مي باشد.
 با نوسازي، تجهيز و نصب پيشرفته ترين ماشين آلات روز دنيا ، ظرفيت توليد كارخانه به 12 ميليون متر مربع در سال افزايش يافته و اندازه هاي جديد 40x25، 50x25و 60x30 نيز به زمره توليدات شركت اضافه شده اند . امروزه كاشي اصفهان يك نام تجاري معتبر و قابل اطمينان بوده كه با داشتن 9001- ISO  كيفيت محصولات آن با كنترل كامل تمام مراحل پروسه توليد تضمين و اين محصولات توسط 300 عامل در سراسر كشور توزيع مي گردد . گرمي ، آرامش ، زيبايي و به روز بودن محصولات كاشي اصفهان با طراحي و چيدمانهاي متنوع باعث نفوذ كاشي اصفهان در اذهان به عنوان يك انتخاب ايده آل شده كه قادر است سلايق مختلف بازار را پاسخگو بوده و محيط هاي زيبايي را در دكوراسيون داخلي براي مشتريان خلق نمايد

تاريخچه
شركت ارج ، اولين و بزرگترين توليد كننده لوازم خانگي در ايران ، درسال 1316 ( 1937م )باساخت ابزار صنعتي وارد عرضه صنعت واقتصاد ايران شد وبا توليد كولرآبي و يخچال به سوي ساخت لوازم خانگي پيش رفت . ارج با بكارگيري بيش از 1000 مدير ، مهندس ، تكنسين و كارگر ماهر و با بهره مندي از پشتوانه تجربه 70 ساله و دانش فني و پيشرفته ، موفق به توليد چندين مدل بخاري نفتي و گازي ، كولرهاي آبي ، ماشين لباسشويي ، يخچال فريزر و آبگرمكن نفتي و گازي را در كارنامه خود داشته و محصولات ممتاز ارج نه تنها در ايران بلكه در كشورهاي همجوار نيز از شهرت واعتبار باقي برخوردار ميباشد .
اكنون در شركت ارج محصولات زيرين براي بازارهاي داخلي وخارج توليد ميگردد :
4 مدل يخچال با ظرفيت 10 تا 17 فوت
7مدل كولر از 900 تا 13000 سي . اف . ام
2مدل بخاري با قدرت حرارتي از 4000 تا 22000 كالري ساعت
3مدل آبگرمكن گاز سوز و نفت سوز بظرفيت 25 ، 30 و 50 گالن
4 مدل لباسشويي
4 مدل فريزر با ظرفيت از 10 تا 17 فوت
5 مدل يخچال فريزر با ظرفيت از 15 تا 17 فوت
تاسيس و سامان بخشي سه شركت وابسته به ارج به منظور پشتيباني از اهداف ارج :
1- شركت ارج زاد ( A-Z ) : به منظور توزيع محصولات با مارك تجاري زانونسي و همچنين واردات محصولات بصورت قطعات .C.K.D يا ساخته شده …………..
2- شركت خدمات ارج به منظور پشتيباني وخدمات پس از فروش محصولات ارج و ساير ماركهاي تجاري اروپايي كه در ارج توليد ميشود .
3- شركت طراح مهندسي نوآور تدبير : به منظور كمك به امور مهندسي ارج كه در ارتباط با طراحي محصولات .
ايجاد سيستم اطلاعات مديريت ، بازنگري وتدوين مجموعه سيستمهاي عملياتي شركت ومكانيزه كردن مچموعه اين سيستمها .
افزايش سرمايه شركت تا ميزان 130 ميليارد ريال به منظور نوسازي و بازسازي ماشين آلات ، افزايش ظرفيت خطوط توليد ، ايجاد شرايط لازم براي بهينه سازي محصولات موجود و توليد محصولات جديد .
پياده سازي نظام پيشنهادات ومشاركت كاركنان به منظور ايجاد روحيه همدلي و تعاون درحل مشكلات شركت

مجموعهٔ كاشيهاي لعابدار ستاره‌اي شكل نيلي با طرح صليب ، كشف شده در كاشان ، مربوط به سال ۱۳۳۷ پس ازميلاد ، گنجينهٔ اسلامي ، موزهٔ ملي ايران (ايران باستان) ، تهران  
مجموعهٔ كاشيهاي لعابدار ستاره‌اي شكل نيلي با طرح صليب ،  كشف شده در كاشان ،  مربوط به سال ۱۳۳۷ پس ازميلاد ،  گنجينهٔ اسلامي ،  موزهٔ ملي ايران (ايران باستان) ،  تهران | Aggragate of Glazed Star Shaped With CruciformTurquoise Tile, Discovered in Kashan, Belong to the Yr. 1337 AD., Islamic Treasury, Iran National (Iran Bastan) Museum, Tehran

 

جهت مشاهده و دريافت فايل بر روي لينك زير كليك كنيد :

 userfiles/file/Catalog/Ourproducts-Fa.pdf          

 

كاشي كاري
كاشي كاري يكي از روشهاي دلپذير تزئين معماري در تمام سرزمينهاي اسلامي است. تحول و توسعه كاشي ها از عناصر خارجي كوچك رنگي در نماهاي آجري آغاز و به پوشش كامل بنا در آثار تاريخي قرون هشتم و نهم هجري انجاميد. در سرزمينهاي غرب جهان اسلام كه بناها اساسا سنگي بود، كاشي هاي درخشان رنگارنگ بر روي ديوارهاي سنگي خاكستري ساختمانهاي قرن دهم و يازدهم تركيه، تأثيري كاملا متفاوت اما همگون و پر احساس ايجاد مي كردند.
جزء مهم كاشي، لعاب است. لعاب سطحي شيشه مانند است كه دو عملكرد دارد: تزييني و كاربردي. كاشي هاي لعاب دار نه تنها باعث غناي سطح معماري مزين به كاشي مي شوند بلكه به عنوان عايق ديوارهاي ساختمان در برابر رطوبت و آب، عمل مي كنند.
تا دو قرن پس از ظهور اسلام در منطقه بين النهرين شاهدي بر رواج صنعت كاشيكاري نداريم و تنها در اين  زمان يعني اواسط قرن سوم هجري، هنر كاشيكاري احيا شده و رونقي مجدد يافت. در حفاري هاي شهر سامرا، پايتخت عباسيان، بين سالهاي 836 تا  883 ميلادي بخشي از يك كاشي چهارگوش چندرنگ لعابدار كه طرحي از يك پرنده را در بر داشته به دست آمده است. از جمله كاشي هايي كه توسط سفالگران شهر سامرا توليد و به كشور تونس صادر مي شد، مي توان به تعداد صد و پنجاه كاشي چهارگوش چند رنگ و لعابدار اشاره كرد كه هنوز در اطراف بالاترين قسمت محراب مسجد جامع قيروان قابل مشاهده اند. احتمالا بغداد، بصره و كوفه مراكز توليد محصولات سفالي در دوران عباسي بوده اند. صنعت سفالگري عراق در دهه پاياني قرن سوم هجري رو به افول گذاشت و تقليد از توليدات وابسته به پايتخت در بخش هاي زيادي از امپراتوري اسلامي مانند راقه در سوريه شمالي و نيشابور در شرق ايران ادامه يافت. در همين دوران، يك مركز مهم ساخت كاشي هاي لعابي در زمان خلفاي فاطمي در فسطاط مصر تأسيس گرديد.
نخستين نشانه هاي كاشيكاري بر سطوح معماري، به حدود سال 450  ه.ق باز مي گردد كه نمونه اي از آن بر مناره مسجد جامع دمشق به چشم مي خورد. سطح اين مناره با تزئينات هندسي و استفاده از تكنيك آجركاري پوشش يافته، ولي محدوده كتيبه اي آن با استفاده از كاشيهاي فيروزه اي لعابدار تزئين گرديده است.
شبستان گنبد دار مسجد جامع قزوين( 509  ه.ق) شامل حاشيه اي تزئيني از كاشيهاي فيروزه اي رنگ كوچك مي باشد و از نخستين موارد شناخته شده اي است كه استفاده از كاشي در تزئينات داخلي بنا را در ايران اسلامي به نمايش مي گذارد. در قرن ششم هجري، كاشيهايي يا لعابهاي فيروزه اي و لاجوردي با محبوبيتي روزافزون رو به رو گرديده و به صورت گسترده در كنار آجرهاي بدون لعاب به كار گرفته شدند.
 تا اوايل قرن هفتم هجري، ماده مورد استفاده براي ساخت كاشي ها گل بود اما در قرن ششم هجري، يك ماده دست ساز كه به عنوان خمير سنگ يا خمير چيني مشهور است، معمول گرديد و در مصر و سوريه و ايران مورد استفاده قرار گرفت.
 
درباره ما

تاريخچه:


شركت كاشي كوير با استفاده از فناوري مكانيزه و مدرن در سال 1371 با توليد انواع كاشي سراميك در ابعاد 45*45، 40*40، 33*33، 30*20، 40*20، 20*20 و 60*30 سانتيمتر كار خود را آغاز نمود.
طرحهاي زيبا، به روز و بديع با استفاده از برترين مواد اوليه سبب گرديد تا در بازارهاي داخلي و خارجي از محصولات كاشي كوير استقبالي بسيار عالي شود و همين موضوع سبب شد تا طرحهاي توسعه اين شركت پي در پي و بدون وقفه عملي گردد و اكنون شركت كاشي كوير به همت بيش از 1100 پرسنل خود با توليد كاشيهاي كف لعابدار (سراميك) در ابعاد 20*20، 33*33، 40*40، 45*45، 25*25، 55*33، 60*30 و كاشي كف گرانيتي در ابعاد 40*40، 50*50، 60*60، 60*40 و كاشي ديواري در ابعاد 40*25 يكي از بزرگترين واحدهاي توليدي كاشي و سراميك در ايران و منطقه محسوب ميشود.درباره ما
كنترل كيفيت:


كاشي كوير اعتقاد دارد براي نفوذ در بازارهاي جهاني و داخلي بايد كيفيت را در سرلوحه امور قرار داد، لذا به همين منظور واحد كنترل كيفيت شركت كاشي كوير با استفاده از پيشرفته ترين تجهيزات سنجش كيفيت، مواد اوليه، محصول و روند توليد را مورد آزمايش قرار ميدهد تا محصولي مطابق با بالاترين استانداردهاي جهاني فراهم شود.
كنترل كيفيت علاوه بر محصولات نهايي در تمام خطوط توليد و مواد اوليه نيز بشدت اعمال ميشود تا محصولاتي بدون عيب و نقص توليد شود و در اختيار بازار قرار گيرد.

 
درباره ما

تاريخچه:


شركت كاشي كوير با استفاده از فناوري مكانيزه و مدرن در سال 1371 با توليد انواع كاشي سراميك در ابعاد 45*45، 40*40، 33*33، 30*20، 40*20، 20*20 و 60*30 سانتيمتر كار خود را آغاز نمود.
طرحهاي زيبا، به روز و بديع با استفاده از برترين مواد اوليه سبب گرديد تا در بازارهاي داخلي و خارجي از محصولات كاشي كوير استقبالي بسيار عالي شود و همين موضوع سبب شد تا طرحهاي توسعه اين شركت پي در پي و بدون وقفه عملي گردد و اكنون شركت كاشي كوير به همت بيش از 1100 پرسنل خود با توليد كاشيهاي كف لعابدار (سراميك) در ابعاد 20*20، 33*33، 40*40، 45*45، 25*25، 55*33، 60*30 و كاشي كف گرانيتي در ابعاد 40*40، 50*50، 60*60، 60*40 و كاشي ديواري در ابعاد 40*25 يكي از بزرگترين واحدهاي توليدي كاشي و سراميك در ايران و منطقه محسوب ميشود.

 
آرزوبژتيره
 
 
 
آرزوبژ
 
 
 
بامبو
 
 
 
آيلاربژ
 
 
 
ديبابژ
 
 
 
فريال آبي
 
 
 
پيكا آبي روشن
 
 
 
پيكا صورتي تيره
 
 
 
پيكا صورتي روشن
 
 
 
ماتريس صورتي
 
 
 
هاله طوسي
 
 
 
لوكس آبي تيره
 
 
 

 

< 1 . 2 . 3 . 4 >
 
 
مهذب ترابي با اشاره به اينكه در حال حاضر گرايش مشتركان به سمت استفاده از لامپ‌هاي كم مصرف برق است، تبيين كرد: قطعا استفاده از لامپ‌هاي كم مصرف منجر به كاهش مصرف برق و بار مالي قبوض برق مشتركان خواهد شد.


مديرعامل سازمان بهره وري انرژي از آغاز جمع آوري لامپ‌هاي غير استاندارد چيني از بازار برق ايران با مشاركت اصناف خبر داد و اعلام كرد: لامپ‌‌هاي غيراستاندارد چيني از ايمني، نوردهي و عمر يك لامپ استاندارد داخلي برخوردار نيستند.

سعيد مهذب ترابي در گفتگو با مهر با اشاره به اجراي طرح هاي ضربتي براي جمع آوري لامپ‌هاي غير استاندارد و پرمصرف چيني از بازار برق ايران، گفت: در حال حاضر با مشاركت اصناف و برخي از دستگاه‌هاي متولي همچون گمرك و استاندارد جمع آوري لامپ هاي برق آغاز شده است.

مديرعامل سازمان بهره وري انرژي با اعلام اينكه لامپ‌هاي غير استاندارد چيني موجود در بازار برق به هيچ وجه از ايمني مطلوبي برخوردار نيستند، تصريح كرد: به تمامي مشتركان خانگي، تجاري و خدماتي پيشنهاد مي‌شوند از اين لامپ هاي استفاده نكنند.
 

هم اكنون قيمت دولتي براي مرغ بالاي 5000 تومان اعلام شده كه اينجا مردم را به شك مي اندازند كه چگونه اين قيمت در عرضه افزايش يافته است؟ اگر وضعيت اقتصاد با مشكلات كنوني همين گونه ادامه يابد ، متاسفانه دولت بعدي با چالش جدي مواجه خواهد بود و تمامي مشكلاتي كه دولت فعلي ايجاد كرده گردن او خواهد بود و همين طور چالش ها وجود خواهد داشت

به گزارش اعتدال، ابراهيم نكو دبير كميسيون اقتصادي مجلس شوراي اسلامي گفت: عليرغم تمام اقدامات صورت گرفته براي كاهش قيمت مرغ ، بحث عرضه مرغ در كشور متاسفانه نادرست است ؛ وقتي مرغ در خارج از كشور يك و نيم دلار قيمت دارد و نزديك به چيزي كمتر از سه هزار تومان تمام مي شود و با اين قيمت كنوني به دست مصرف كننده مي رسد ، موجب ناراحتي ما است.

وي افزود: قيمت خريد مرغ وارداتي حدود 2700 توان است كه باز با تعرفه و هزينه هاي وارداتي 3200 تومان براي دولت تمام مي شود و بايد نهايتا با اين نرخ عرضه شود ، اما هم اكنون قيمت دولتي براي مرغ بالاي 5000 تومان اعلام شده كه اينجا مردم را به شك مي اندازند كه چگونه اين قيمت در عرضه افزايش يافته است؟

پروزكتور سحر

توان مصرفي:60،72 وات/فركانس كاري :63-47هرتز/درجه حرارت كاري:50 ~ 35- درجه سانتي گراد/دماي سطحي:65>درجه سانتي گراد/نوع رنگ : آفتابي،مهتابي،تركيبي

2سال گارانتي :
5سال خدمات پس از فروش

ركورد 27ذوب در يك روز از 2كوره در صنعت فولاد كشور ثبت شد

شركت فولاد هرمزگان ركورد 27 ذوب در يك روز از دو كوره و نيز ركورد 15 ذوب با يك كوره را در واحد فولاد سازي به ثبت رساند.

 

به گزارش خبرگزاري موج، احمدقرايي رئيس ذوب شركت فولاد هرمزگان، با اعلام اين خبر گفت: ركورد ديگري كه در واحد ذوب و ريخته گري به ثبت رسيد، تخليه هفت ذوب در يك شيفت(هشت ساعت) بود كه در نتيجه، زمان تخليه ذوب به 70دقيقه كاهش يافت.

 

براي تحقق حمايت از توليد داخلي بايد اسطوره‌ي ذهني كيفيت كالاي خارجي در باور افراد جامعه ما بشكند اما آيا آسيب عادت به مصرف كالاهاي خارجي تنها در چالش‌هاي اقتصادي خلاصه مي‌شود يا استيلاي فرهنگ مصرف كالاهاي لوكس وارداتي، حكايتي به عمق «تغييرات فرهنگ» و «سبك زندگي» در جامعه را بازگو مي‌نمايد؟
گروه فرهنگي-اجتماعي برهان/ زهرا چيذري؛ آغاز سال 1391 نيز بار ديگر با پيام و رهنمودي راهگشا از سوي رهبر معظم انقلاب همراه شد. «توليد ملى، حمايت از كار و سرمايه‌ى ايرانى» شعاري است كه حضرت آيت الله خامنه اي با بيان آن، دورنماي فعاليتهاي اقتصادي –اجتماعي و فرهنگي يكا‌يك افراد جامعه را بر‌اي سال جاري و آينده كشور، مشخص فرمودند.
 
«توليد ملى، حمايت از كار و سرمايه‌‌ي ايرانى» اگرچه شعاري به ظاهر اقتصادي است، اما بنا به تاكيد رهبر فرزانه انقلاب بخش عظيم حمايت از توليد ملي و كار و سرمايه ايراني به مردم باز مي‌گردد و نقش افراد جامعه در اين حمايت نه تنها كمرنگ‌تر از دولت و حلقه‌هاي اصلي اقتصاد توليد يعني كارگران و سرمايه‌گذاران نيست، بلكه اين نقش بسيار اساسي و با اهميت است، چراكه كم اقبالي افراد جامعه نسبت به توليدات داخلي ريشه‌اي فرهنگي دارد و اين موضوع چرخش چرخ‌هاي كار و صنعت را با چالش جدي مواجه ساخته و به وابستگي، عقب‌ماندگي و در نهايت ركورد اقتصادي –اجتماعي منجر خواهد شد.
 
X