معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 405641
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273

توليد نيوز:اعضاي هيأت وزيران پس از تشكيل جلسه‌اي ويژه در بجنورد، ظهر امروز به حضور حضرت آيت‌الله العظمي خامنه‌اي رسيدند و گزارشي از مصوبات خود براي حل مشكلات مردم استان و شتاب‌بخشي به روند پيشرفت خراسان شمالي ارائه كردند.

 به گزارش پايگاه اطلاع‌رساني دفتر مقام معظم رهبري، حضرت آيت الله خامنه اي در اين ديدار، خدمت به ملت قدرشناس ايران از جمله مردم مؤمن، خونگرم، انقلابي، باصفا و خوشفكر استان خراسان شمالي را توفيقي الهي دانستند و تأكيد كردند: خدمتگزاري به اين مردم شايسته و بزرگوار، بايد تا سرحد امكان، با كيفيت‌تر و پرحجم‌تر شود.
ايشان مصوبات دولت را براي بهبود وضع خراسان شمالي، «خوب و جامع» دانستند و افزودند: همه اين مصوبات بايد با پيگيري مستمر و جدي استاندار و اهتمام ويژه مسئولان ملي تحقق يابد و مردم آثار آنها را در زندگي خود احساس كنند.
رهبر انقلاب، استمرار سياستها و ثبات مديريتهاي استان را براي تحقق مصوبات هيأت دولت بمنظور بهبود اوضاع خراسان شمالي ضروري خواندند و افزودند: اين مصوبات خوب را با توجه به عواملي نظير امكانات، منابع، نيروي انساني، زودبازده بودن و گستردگي تأثير آنها بر زندگي مردم، اولويت بندي كنيد.
ايشان به استناد گزارشهاي مستند و كارشناسي شده سه سرفصل را در اولويت مسائل استان برشمردند: كشاورزي، گردشگري و رسيدگي به كارخانه‌ها و صنايع استان.
حضرت آيت الله خامنه اي سكونت نيمي از مردم خراسان شمالي در روستاها، زمين مستعد، محصولات متنوع و ممتاز و آب و هواي مساعد را از جمله دلايل اولويت كشاورزي در اين استان دانستند و خاطرنشان كردند: رونق كشاورزي منطقه، اشتغال زايي گسترده، افزايش درآمد مردم و دستگاههاي استان و حل مشكلات اجتماعي ناشي از بيكاري را به همراه خواهد آورد.

فرازهايي از بيانات اقتصادي رهبر معظم انقلاب اسلامي در خراسان شما
علاج اصلي كشور تقويت توليد ملي است
توليد ايراني: مقام معظم رهبري در جمع پر شور و بيشمار مردم خراسان شمالي در بجنورد به بيان مهم‌ترين راهبردهاي اقتصادي و سياسي كشور در شرايط كنوني پرداختند.

به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع رساني توليد ايراني،‌ايشان با تأكيد بر اين كه مسئله تحريم غرب عليه ايران از پيش نيز وجود داشته است، مسئولان نظام را به تلاش و كار بيشتر فراخواندند و چاره برون رفت از مشكلات كنوني را در ساختار اقتصادي كشور، توجه به توسعه توليد ملي برشمردند.

بسم اللّه‏ الرحمن الرحيم

كارگران و كشاورزان، اساس استقلال كشور

ان شاءاللّه‏، مبارك باشد بر همۀ مستضعفين جهان و بر ملت ايران و برشما كارگران متعهد اسلامي روز كارگر، مبارك باشد بر ملت ايران كه چنين جوانان متعهدي در كارگاهها مشغول فعاليت هستند. دو قشر از ملت ستون فقرات كشور و انقلاب‏اند: يك قشر، قشر كارگر كه با مجاهدات پيگير خود، قبل از انقلاب با اعتصابات دامنه‏دار خود انقلاب را به پيروزي رساندند و بعد از انقلاب هم آنها هستند كه با كوشش خود و جهاد خود در راه اسلام اين انقلاب را به پيش مي‏برند و من اميدوارم كه كوشش آنها در پيشگاه مقدس خداي تبارك و تعالي مقبول باشد و سرفراز باشند در اينجا و در آنجا و قشر دوم كشاورزانند. كشاورزان و كارگران اساس استقلال كشورند و اگر اين دو قشر بطور دلخواه ان شاءاللّه‏، عمل كنند، گرفتاريهاي كشور ما ان شاءاللّه‏، رفع مي‏شود. و از اين جهت است كه اين دو قشر بيشتر مورد هَجمۀ مخالفين انقلاب اسلامي هستند. بي‏جهت نيست كه فعاليت گروههايي كه به خلاف جمهوري اسلامي هستند و وابسته به اجانب هستند به اين دو قشر بيشتر توجه دارند و اين دو قشر را بيشتر مي‏خواهند به انحراف بكشانند. در كارخانه‏ها آنچه مورد نظر آنهاست، در عين حالي كه مدعي هستند كه ما طرفدار كارگر هستيم، طرفدار ضعفاي كشور هستيم، كاري انجام مي‏دهند كه اين قشر را

دكتر سلمان پور رئيس واحد مرند و از اساتيد رشته اقتصاد گفت: نامگذاري سال گذشته به عنوان جهاد اقتصادي و نامگذاري امسال به عنوان سال توليد ملي و حمايت از كار و سرمايه ايراني از سوي مقام معظم رهبري مي توان مهمترين برداشت را از اهميت حياتي مسئله توليد و بهره وري داخلي با توجه به تحريم هاي اقتصادي كشور باشد. وي افزود:tolid melli.jpg

هزارنيوز:رهبر معظم انقلاب در ديدار جمعي از نوآوران و اعضاي شركت‌هاي دانش‌بنيان طي بياناتي تأكيد كردند:جبهه مقابل نظام اسلامي به رهبري آمريكا و صهيونيزم در مقايسه با گذشته به مراتب ضعيف‌تر شده است.

به گزارش هزار نيوز به نقل از پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري،حضرت آيت الله خامنه اي رهبر معظم انقلاب اسلامي عصر امروز (سه شنبه) در ديدار مسئولان و كارگزاران نظام، آرمانگرايي همراه با واقع بيني را رمز حركت پيشرو ملت و نظام اسلامي در ۳۲ سال اخير برشمردند و با تأكيد بر تواناييها و ظرفيتهاي تعيين كننده ملت و نظام اسلامي ،به تشريح ضرورتها و بايدها و نبايدهاي مقابله با چالش هاي پيچيده دشمن پرداختند.

حضرت آيت الله خامنه اي فهم دقيق تركيب بسيار حساس و ظريف آرمانخواهي توام با واقع بيني را ضروري دانستند و افزودند: تركيب آرمانگرايي با واقعيات، در واقع حركت مجاهدانه در چارچوب تدبير است كه لازمه آن، آگاهي عموم مردم، دست اندركاران و همدلي و همراهي در همه عرصه ها است.

عكس خبري/ پيام نوروزي مقام معظم رهبري
رهبر معظم انقلاب در پيامي تحويل سال جديد شمسي را خطاب به ملت ايران تبريك گفته و براي همه ايرانيان آرزوي موفقيت و پيروزي در سال 1391 كردند.

عكس / Khamenei.ir

رهبر معظم انقلاب تأكيد كردند؛
شعار امسال؛ توليد ملي، حمايت از كار و سرمايه ايراني
حضرت آيت الله خامنه اي رهبر معظم انقلاب اسلامي در پيام به مناسبت حلول سال 91، مجاهدت اقتصادي و حضور جهادگونه ملت ايران در عرصه هاي اقتصادي را يك ضرورت دانستند و خاطر نشان كردند: بخش مهمي از جهاد اقتصادي مسئله‏ توليد ملي است كه اگر ملت با همت، عزم و آگاهي و با همراهي برنامه ريزي درست مسئولان بتواند مشكل توليد داخلي را حل كند بدون ترديد بر چالشهايي كه دشمن ايجاد مي كند غلبه خواهد كرد.

به گزارش خبرگزاري مهر، ايشان با دعوت از همه دست اندركاران اقتصادي و آحاد ملت براي حركت به سوي رونق توليد داخلي در سال جديد توليدملي، حمايت از كار و سرمايه ايراني را به عنوان شعار سال ۹۱ معرفي كردند.

متن پيام به شرح زير است:

 

بسم ‏الله ‏الرّحمن ‏الرّحيم‏
يا مقلّب القلوب و الأبصار يا مدبّر اللّيل و النّهار يا محوّل الحول و الأحوال حوّل حالنا الى احسن الحال


اللّهمّ كن لوليّك الحجّة بن الحسن صلواتك عليه و على ءابائه فى هذه السّاعة و فى كلّ ساعة وليّا و حافظا و قائدا و ناصرا و دليلا و عينا حتّى تسكنه ارضك طوعا و تمتّعه فيها طويلا.

رهبر معظم انقلاب از لوازم حركت همه جانبه در جهت حمايت از توليد ملي و مقابله با تلاشهاي جبهه استكبار را همكاري و همدلي مجلس و دولت برشمردند و به قواي مقننه و مجريه توصيه كردند: امروز كشور در عرصه هاي مختلف نيازمند تلاش، تحرك، نوآوري و ابتكار است كه لازمه رسيدن به اين هدف، همفكري، تدبير و همراهي مسئولان بويژه در دولت و مجلس است.

 

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دكتر محبي نيا، به نقل از پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري، حضرت آيت الله خامنه اي رهبر معظم انقلاب اسلامي ظهر امروز(سه شنبه) در ديدار جمعي از مسئولان كشور در سه قوه، همه مسئولان را به همدلي، همفكري، همكاري صميمانه و تلاش جدي براي حمايت از توليد ملي و فرهنگ سازي عمومي در جهت آن فراخواندند و تأكيد كردند: عيد و آغاز سال جديد، بايد زمينه ساز همت، فكر، نشاط، اميد و انگيزه اي جديد براي ادامه پرشتاب تر حركت رو به جلو كشور و برداشتن يك گام جدي و بزرگ در موضوع توليد ملي و داخلي، باشد.

در حالي كه سال جديد از سوي مقام معظم رهبري به سال حمايت از كار و سرمايه ايراني و توليد ملي نام‌گذاري شده است، متاسفانه اقدام خاصي از سوي دولت و مجلس براي كمك به توليد كنندگان صورت نگرفته است و بسياري از صنايع همچون نساجي، لبنيات و فرش با مشكلات روزافزون از جمله كاهش تصاعدي نقدينگي، عدم پرداخت سهم قانوني آنها از يارانه‌ها، بروكراسي اداري و واردات بي رويه مواجه هستند، كه اگر بگوييم كمر صنايع كشور زير ندانم كاري برنام ريزان اقتصادي كشور شكسته شده است به گزاف سخن نگفته ايم.

تابناك: با افزايش مشكلات اقتصادي براي توليدكنندگان و روند نزولي توليد در كشور در سالهاي اخير به نظر مي رسد راه برون رفت از تنگناهاي فعلي فراروي توليد، اهتمام همه جانبه به توليد و ايجاد اهرم‌هايي براي فشار به دولت براي اجراي تعهدات قانوني خود به صنعت و سرمايه‌گذاري در كشور است.

در حالي كه سال جديد از سوي مقام معظم رهبري به سال حمايت از كار و سرمايه ايراني و توليد ملي نام‌گذاري شده است، متاسفانه اقدام خاصي از سوي دولت و مجلس براي كمك به توليد كنندگان صورت نگرفته است و بسياري از صنايع همچون نساجي، لبنيات و فرش با مشكلات روزافزون از جمله كاهش تصاعدي نقدينگي، عدم پرداخت سهم قانوني آنها از يارانه‌ها، بروكراسي اداري و واردات بي رويه مواجه هستند، كه اگر بگوييم كمر صنايع كشور زير ندانم كاري برنام ريزان اقتصادي كشور شكسته شده است به گزاف سخن نگفته ايم.

X