معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 405749
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273
بر نامه ريزي توليد احتمالي با در نظرگيري سطح خدمت
[English Abstract] هاجر شيرنشان ، مهدي بيجاري ، قاسم مصلحي
  چكيده (113 مشاهده)   |   متن كامل (PDF) (208 دريافت)
جمعه جهاردهم 7 1391 10:1 بعد از ظهر
 
موفقيت در بحران
 
 
 
اثر استفن كاوي
 
ترجمه آزاده رادنژاد و زهره خسزوي
 
بهاء: 48.000 ريال
 
 
 
در عالم كسب و كار اگر يك چيز قطعي (مطمئن ) وجود داشته باشد آن عدم قطعيت (اطمينان ناپذيري) است. اما سازمان هاي بزرگي وجود دارند كه فارغ از آن كه شرايط چه باشد، عملكردي پيوسته عالي دارند. اين كتاب مي‌گويد كه چه اصول كليدي بايد به كار بسته شود تا در شرايط خوب يا بد بتوان به نتايج قابل پيش بيني دست يافت.
هر تابستان جمعيت پرشوري از دوچرخه سواران در مسابقه‌اي با يك‌ديگر رقابت مي‌كنند كه چنان برنامه ريزي مي‌شود كه بزرگترين آزمون استقامت انساني موجود باشد: يعني مسابقه تور دو فرانس. آنها در زمين هموار و هواي آفتابي، جمع مي‌شوند تا گروه اصلي دوچرخه سواران را تشكيل ‌دهند كه آدم را به ياد جوخه سربازها مي‌اندازد. بعضي خودشان را به آب و آتش مي‌زنند كه جلوي همه قرار بگيرند و بعضي خودشان را به دردسر نيانداخته و راحت جاي خالي دوچرخه سواري را پر مي‌كنند كه خود را كمي جلوتر كشانده است. اما در هر حال،  عمدتاً كنار هم ركاب مي‌زنند. وقتي سواري نسبتاً آسان است، گروه دوچرخه سواران با آهنگي قابل پيش بيني سرعت مي‌گيرند.
يکشنبه نهم 7 1391 7:33 بعد از ظهر

 

آموزش ديدن

نقشه‌برداري جريان ارزش براي حذف اتلاف و آفرينش ارزش

برنده جايزه شينگو 1999

 

اثر جان شوك و مايك رادر

ترجمه آزاده رادنژاد

و كاظم موتابيان

بهاء: 99.000 ريال

 

 

برنامه‌ريزي پياده‌سازي توليد ناب در كف كارگاه

 

 

 

   

 

 

نقشه جريان ارزش، الگو و برنامه خيزش ناب است وآموزش ديدن كتابي است كه اين ابزار مفيد و قدرتمند را به زباني ساده، به صورت گام به گام به همگان، فارغ از ميزان تجارب ايشان آموزش مي‌دهد. اين كتاب بس نوآورانه كه ابزار نقشه‌برداري جريان ارزش را معرفي مي كند و نحوه‌ كار با آن را آموزش مي‌دهد، بسيار ساده و قابل درك است. اين كتاب كه برنده‌ جايزه شينگو (1999) است، حاوي نقشه‌هاي واقعي است كه به وسيله نمودارها و تصاويري روشن و به سادگي هر چه تمام‌تر، نمايش داده شده‌اند.

يکشنبه نهم 7 1391 7:31 بعد از ظهر

 تفكر ناب

ريشه كن كردن اتلاف و آفرينش ارزش در سازمان‌ها

 

 

اثر جيم ووماك و دان جونز

ترجمه آزاده رادنژاد

ويراسته كاظم موتابيان

بهاء: 133.000 ريال

 

كتابي كه انديشه‌ها را تغيير داد

پس از گذشتن نزديك به يك دهه از انتشار نخستين ويرايش كتاب تفكر ناب به زبان انگليسي، اكنون بر همگان معلوم گشته است كه تفكر ناب، تنها ابزار نيرومند براي آفرينش ارزش و از بين بردن اتلاف در همه سازمان‌ها است.

تفكر ناب؛ مبتني بر پنج اصل اساسي است كه نشان مي‌دهد چگونه مي‌توان گام به گام و مرحله به مرحله، يك شركت را از يك سيستم توليد انبوهي به يك سيستم توليد نابي مبدل كرد. تفكر ناب كه براي نخستين بار توسط جيم ووماك و دان جونز ( مؤلفين كتاب توليد ناب: ماشيني كه جهان را تغيير داد) و بر اساس اصول كسب و كار تويوتا تدوين شده است به بسياري مديران در سرتاسر جهان كمك كرده است بتوانند براي آفرينش ارزش واقعي براي مشتري، از جعبه ابزار بهبود ناب، به گونه‌اي اثربخش استفاده كنند. كتاب تفكر ناب، كه به كتاب كلاسيك جيم ووماك و دان جونز معروف است تا كنون به پانزده زبان زنده دنيا ترجمه شده و نزديك به يك ميليون نسخه از آن در كشورهاي مختلف جهان به فروش رفته است. اكنون كه نزديك به يك دهه از انتشار ويرايش نخستين كتاب به زبان انگليسي مي‌گذرد، شواهد بسيار نشان مي‌دهد كه اين كتاب و اصول پنج گانه تفكر ناب براي اهل صنعت و هر گونه كسب و كاري (اعم از توليدي و خدماتي) به گونه‌اي فزاينده، راهگشا و مفيد بوده است.

يکشنبه نهم 7 1391 7:17 بعد از ظهر

 شاخه: اقتصادي    تعداد بازديد: 2347

 زبان: فارسي  نويسنده: حسن نظري
 نوع فايل: exe
 تعداد صفحات: -  ناشر: باشگاه انديشه
 حجم كتاب: 544 كيلوبايت
توضيحات

در جهان ماده انسان عاملي اساسي در چرخه توليد است، از اين رو تلاش و كوشش براي دستيابي به تكنولوژي بهره برداري مطلوب از منابع طبيعي، عامل سرنوشت‌ساز زندگي وي به شمار مي رود. در بررسي جامعه شناختي كار و توليد، فرهنگ كار مفيد در جامعه، در جهت تأمين نيازهاي مختلف جسمي، روحي و اعتقادي شكل مي گيرد.
در راستاي اعتلاي اين فرهنگ، آگاهي اعضاي جامعه از گفتار و رفتار امام علي (ع) درباره: ارزش و هنجار بودن كار مفيد، اهميت كارپردازي بدون توجه به موقعيت هاي خاص اجتماعي، نظم كاري و ديگر عوامل مؤثر در شكل‌گيري فرهنگ كار، بسيار ارزنده مي باشد.

 

 

 

IE: در صورت دانلود نشدن كتاب، بر روي دكمه Download راست كليك كرده و گزينه ...Save Target As را انتخاب كنيد.

Firefox: در صورت دانلود نشدن كتاب، بر روي دكمه Download راست كليك كرده و گزينه ...Save Link As را انتخاب كنيد.

پنج شنبه پنجم 5 1391 1:56 بعد از ظهر
X