معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 405728
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273
رئيس بنياد شهيد استان همدان تأكيد كرد
استقلال كشور در گرو توليد داخلي است

خبرگزاري فارس: رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران استان همدان گفت: با توجه به تحريم‌ها و هجمه‌هاي دشمن، استقلال كشور در گرو توليد داخلي است.

خبرگزاري فارس: استقلال كشور در گرو توليد داخلي است

احمد رستمي در گفت‌وگو با خبرنگار فارس از همدان اظهار داشت: با توجه به تحريم ‌ها و هجمه‌هاي دشمن كه از طرق مختلف بر ما اعمال مي‌كند يك سري كارها و برنامه‌ها بايد در اولويت قرار بگيرد.

وي بيان داشت: سال گذشته مسئله نفت و مسائل مربوط به حاشيه آن اين مهم را براي ما روشن كرد كه اگر كشوري بخواهد مستقل عمل كند ابتدا بايد قادر باشد نيازهاي اوليه‌اش را تأمين كند.

رئيس بنياد شهيد استان همدان عنوان كرد: اين مسائل به ما ثابت كرد كه ضروري است در رابطه با توليد‌هاي داخلي و صنعتي و سرمايه‌اي يك جهش انقلابي داشته باشيم تا بتوانيم در تمامي عرصه‌ها حرف اول را بزنيم.

يکشنبه بیست و نهم 5 1391 7:3 بعد از ظهر
امام جمعه اهر:
مصرف توليدات داخلي به يك فرهنگ عمومي تبديل شود

خبرگزاري فارس: امام جمعه شهرستان اهر گفت: بايد با ساز و كارهاي عملي و راهكارهاي مناسب، مصرف توليدات داخلي به يك فرهنگ عمومي تبديل شود.

خبرگزاري فارس: مصرف توليدات داخلي به يك فرهنگ عمومي تبديل شود

به گزارش خبرگزاري فارس از اهر، حجت‌الاسلام جواد حاجي‌زاده ظهر امروز در جمع مردم شهرستان اهر به مناسبت ايام فاطميه، ارتقاي كمي و كيفي توليدات داخلي و حمايت جدي از توليد و صنعت كشور را يك وظيفه همگاني از سوي مردم و مسئولان ذكر كرد و افزود: بايد با ساز و كارهاي عملي و راهكارهاي مناسب، مصرف توليدات داخلي به يك فرهنگ عمومي تبديل شود.

وي، حمايت از توليد و اشتغال در كشور همچنين ايجاد زيرساخت‌هاي مناسب در حوزه سرمايه‌گذاري و اشتغال را بزرگ‌ترين خدمت به نظام و انقلاب ذكر كرد و خواستار همراهي و همكاري همه مردم و مسئولان در اين زمينه شد.

يکشنبه بیست و نهم 5 1391 7:1 بعد از ظهر
امام جمعه آزادشهر:
مصرف كالاهاي داخلي مسير توليد ملي را هموار مي‌كند

خبرگزاري فارس: امام جمعه شهرستان آزادشهر گفت: با مصرف كردن كالاهايي كه در داخل كشور توليد مي‌شود مسير توليد ملي و حمايت از كارگران و سرمايه‌گذاران ايراني را هموارتر بسازيم.

خبرگزاري فارس: مصرف كالاهاي داخلي مسير توليد ملي را هموار مي‌كند

به گزارش خبرگزاري فارس از گرگان حجت‌الاسلام سيدمحمد حسينيان پيش از ظهر امروز در ديدار با مسئولان شهرستان آزادشهر اظهار داشت: كار و تلاش صادقانه براي تهيه رزق و روزي حلال مورد تاييد و تاكيد دين اسلام است و وقتي اين كار و تلاش به توليد جامعه اسلامي كمك مي‌كند و ما را از بيگانگان بي‌نياز مي‌كند از ارزش و اعتبار بالايي برخوردار است و رضايت خداوند را نيز به دنبال دارد.

وي با اشاره به نامگذاري سال 1391 به نام سال توليد ملي و حمايت از كار و سرمايه ايراني از سوي مقام معظم رهبري ابراز داشت: شعار ايشان بر اساس سياست‌هاي جاري و نيازهاي جامعه است و پيروي از منويات و دستورات معظم‌له پنجره‌هاي سعادت و خوشبختي را به سوي جامعه مي‌گشايد لذا شايسته است با جديت و پشتكار فراوان براي ترويج فرهنگ توليد ملي و استفاده از كالاهاي داخلي گام برداريم و نگذاريم سرمايه‌هاي كشور صرف خريد كالاهاي ساخت كشورهاي بيگانه شود.

يکشنبه بیست و نهم 5 1391 6:59 بعد از ظهر
امام جمعه گنبدكاووس تاكيد كرد
لزوم مقايسه تحولات اقتصادي اجتماعي قبل و بعد از انقلاب

خبرگزاري فارس: امام جمعه گنبدكاووس بر مقايسه تحولات اقتصادي اجتماعي سياسي دوران قبل و بعد از انقلاب اسلامي تاكيد كرد.

خبرگزاري فارس: لزوم مقايسه تحولات اقتصادي اجتماعي قبل و بعد از انقلاب

به گزارش خبرگزاري فارس از گرگان حجت‌الاسلام محمدحسين سبحاني عصر يكشنبه در جلسه ستاد نماز جمعه كه در دفتر اين ستاد برگزار شد با تسليت ايام فاطميه به خطبه‌هاي امير مؤمنان علي (ع) در نهج‌البلاغه در خصوص مقايسه دوران جاهليت و دوران بعد از اسلام اشاره كرد و اظهار داشت: يادآوري تاثيرات انقلاب اسلامي نشان مي‌دهد كه وضعيت كشور تا چه اندازه تغيير كرده و نظام اسلامي چه دستاوردهايي براي مردم داشته است.

وي ادامه داد: بايد توليدات ديني فرهنگي، اقتصادي، اجتماعي و سياسي را با دوران طاغوت مقايسه كرد و ارزش نعمت‎هايي كه به واسطه انقلاب اسلامي بدست آمده بدانيم.

امام جمعه گنبدكاووس با بيان اينكه دين اسلام دين جهاني است خاطر نشان كرد: پيامبر اسلام از ميان مردم مبعوث شده و به رسالت خوانده شده و او اسوه و الگوي مردم است.

يکشنبه بیست و نهم 5 1391 6:40 بعد از ظهر
در شوراي اداري بيرجند مطرح شد
فراهم شدن زيرساخت‌هاي منطقه ويژه اقتصادي بيرجند

خبرگزاري فارس: فرماندار بيرجند بر فراهم شدن زيرساخت‌هاي منطقه ويژه اقتصادي بيرجند تأكيد كرد و گفت: بايد زمينه براي حضور سرمايه‌گذاران در اين منطقه ويژه اقتصادي مهيا شود.

خبرگزاري فارس: فراهم شدن زيرساخت‌هاي منطقه ويژه اقتصادي بيرجند

به گزارش خبرگزاري فارس از بيرجند، محمدعلي قاسم‌زاده نداف ظهر امروز در جلسه شوراي اداري شهرستان بيرجند با اشاره به نامگذاري سال 91 به نام سال توليد ملي، حمايت از كار و سرمايه ايراني اظهار داشت: مصرف كالاي ايراني از مصاديق جهاد است و بنابراين اين عرصه نيازمند مجاهدت تمامي مسئولان و دستگاه‌هاي اجرايي است.

*توليد ملي يك مجاهدت است

يکشنبه بیست و نهم 5 1391 6:37 بعد از ظهر
سهم مهم مردم در توسعه اقتصادي كشور

خبرگزاري فارس: امام جمعه بروجرد گفت: علاوه بر مسئولان، عامه مردم نيز سهم مهمي در توسعه اقتصادي كشور دارند.

خبرگزاري فارس: سهم مهم مردم در توسعه اقتصادي كشور

به گزارش خبرگزاري فارس از بروجرد، حجت‌الاسلام حسن ترابي جمعه شب در جمع كارگران بروجردي اظهار داشت: با توجه به نام‌گذاري سال جديد به عنوان توليد ملي، حمايت از كار و سرمايه ايراني توسط مقام عظماي ولايت براي تحقق اين امر همه آحاد ملت بايد تلاش مضاعفي نسبت به قبل داشته باشند.

وي اضافه كرد: توجه جدي به كار و كارگر ايراني و بالا بردن امنيت شغلي كارگران مشكل بيكاري كشور را برطرف مي‌كند.

امام جمعه بروجرد اظهار داشت: مسئولان كشور ساماندهي وضعيت اقتصادي و توجه جدي به كار و كارگر را اولويت كاري خود قرار دهند و براي تحقق شعار سال از هيچ كوششي دريغ نكنند.

يکشنبه بیست و نهم 5 1391 6:36 بعد از ظهر
نتيجه توليد ملي، استقلال اقتصادي است

خبرگزاري فارس: امام جمعه شهرهاي پرديس، بومهن، رودهن و آبعلي با بيان اينكه نتيجه توليد ملي، استقلال اقتصادي است گفت: آنچنان كه بايد و شايد حمايت كافي از كارآفرينان صورت نمي‏گيرد.

خبرگزاري فارس: نتيجه توليد ملي، استقلال اقتصادي است

حجت‏الاسلام حسين توسلي امروز در گفت‏وگو با خبرنگار فارس در شرق استان تهران اظهار داشت: نامگذاري امسال از سوي مقام معظم رهبري همچون ساليان اخير با محوريت اقتصاد صورت گرفت.

وي ادامه داد: در حال حاضر ايران اسلامي با وجود درخشش در حوزه‏هاي مختلف علمي و فناوري و استقرار در رتبه 17 اقتصاد جهاني در اين زمينه با مشكلاتي مواجه است.

توسلي اضافه كرد: در بياني ساده توليد ملي، سرمايه ايراني، فضاي كار داخلي و در مجموع اقتصاد كشور مي‏تواند با رشدي بيش از اين همراه بوده و توسعه روزافزون را در ادامه مسير راه خود دنبال كند.

امام جمعه شهرهاي پرديس، بومهن، رودهن و آبعلي در ادامه دو كشور همسايه عربستان سعودي و تركيه را رقباي اقتصادي ايران در منطقه خواند

يکشنبه بیست و نهم 5 1391 6:34 بعد از ظهر
بايد براي تحقق توليد ملي جهاد كرد

خبرگزاري فارس: امام جمعه موقت بجنورد با تأكيد بر اينكه نام گذاري امسال به نام سال توليد ملي هديه الهي بوده كه از سوي رهبر معظم انقلاب نام‌گذاري و تبيين شد، گفت: براي تحقق توليد ملي بايد جهاد كرد.

خبرگزاري فارس: بايد براي تحقق توليد ملي جهاد كرد

به گزارش خبرگزاري فارس از بجنورد، حجت‌الاسلام مصطفي عبداللهي بعد از ظهر امروز در جمع مسئولان خراسان شمالي اظهار داشت: 19 روز از انتخاب راهبردي امسال به عنوان سال توليد ملي، حمايت از كار و سرمايه ايراني سپري شده و هرچه از جنبه‌هاي اين نام‌گذاري سپري شده بيشتر خودش را نشان مي‌دهد.

وي افزود: مراجع تقليد اين شعار را هديه الهي دانسته كه مسئوليت همه را در قبال تحقق برنامه‌ها سنگين كرده است.

عبداللهي تصريح كرد: بايد با مسئوليت بيشتر در اين زمينه جهاد كرد و براي حمايت و تقويت اين بخش جهاد گونه وارد اين عرصه شد.

يکشنبه بیست و نهم 5 1391 6:32 بعد از ظهر

 بر ميتي كه كفنش ايراني نباشد، نماز نمي خوانيم

 


 

رهبر معظم انقلاب با دور انديشي، درايت و توجه به منابع ديني و مصالح عمومي، امسال را سال توليد ملي، حمايت از كار و سرمايه ايراني نامگذاري كردند. نكته جالب توجه در اين ميان توجه جمعي از علماي اصفهان به همين مفاهيم در سال 1324 هجري است كه در آن، بر مصرف كالاي ايراني تاكيد كرده اند و حتي در استفاده از كاغذ و يا پارچه كفن نيز به اين مهم اشاره كرده اند.

 


 

سال توليد ملي

 علماي اصفهان در اين بيانيه، ضمن اينكه تهيه لباس با پارچه غير ايراني را حرام نمي دانند اما بر استفاده از پارچه ايراني تاكيد مي كنند و حتي در زمينه كفن اعلام مي كنند كه ما بر ميتي كه كفن وي از پارچه ايراني نباشد، نماز نمي خوانيم.

پرهيز از اسراف و ريخت و پاش و همچنين هشدار به معتادان مورد توجه علماي اصفهان قرار گرفته و مي گويند: معتادان مورد احترام نيستند و به منزل آنها نمي رويم.

يکشنبه پانزدهم 5 1391 5:43 بعد از ظهر
X