معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 435428
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273
از دستكش بافتني تان عروسك بافتني درست كنيد
آغاز فصل سرما و خلاقيت بانوان ايراني
توليد ايراني: نهادينه كردن فرهنگ حمايت از توليد ايراني از خانواده‌ها آغاز مي‌شود؛ بانوان باسليقه ايراني با نگاهي خلاقانه از اشياي به ظاهر از كاربري افتاده خانه، كالاي جديدي توليد مي‌كنند كه با كالاهاي تزئيني و تجملي خارجي رقابت مي‌كند.

به گزارش پايگاه اطلاع‌رساني توليد ايراني، با توجه به اينكه زنان نقش مؤثري در مديريت اقتصاد خانواده دارند پس با مصرف بهينه و صحيح كالاهاي داخلي، قناعت و صرفه‌جويي را پيشه خود قرار داده‌اند و از رواج تجمل‌گرايي و مصرف‌گرايي جلوگيري مي‌كنند.

بانوان ايراني با نهادينه كردن فرهنگ حمايت از توليد داخلي و پرهيز از اسراف در تحقق شعار سال گامي اساسي برمي‌دارند. 

يك خانم خانه‌دار و با سليقه كسي است كه بتواند از خلاقيت خود استفاده كند، براي اينكه خلاق باشيد، به اطرافتان بيشتر توجه كنيد، ببينيد چه چيزهاي به ظاهر به درد نخور وجود دارند كه شما مي توانيد با آنها معجزه كنيد.


از دستکش بافتنی تان عروسک بافتنی درست کنید
آغاز فصل سرما و خلاقیت بانوان ایرانی
تولید ایرانی: نهادینه کردن فرهنگ حمایت از تولید ایرانی از خانواده‌ها آغاز می‌شود؛ بانوان باسلیقه ایرانی با نگاهی خلاقانه از اشیای به ظاهر از کاربری افتاده خانه، کالای جدیدی تولید می‌کنند که با کالاهای تزئینی و تجملی خارجی رقابت می‌کند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی تولید ایرانی، با توجه به اینکه زنان نقش مؤثری در مدیریت اقتصاد خانواده دارند پس با مصرف بهینه و صحیح کالاهای داخلی، قناعت و صرفه‌جویی را پیشه خود قرار داده‌اند و از رواج تجمل‌گرایی و مصرف‌گرایی جلوگیری می‌کنند.

بانوان ایرانی با نهادینه کردن فرهنگ حمایت از تولید داخلی و پرهیز از اسراف در تحقق شعار سال گامی اساسی برمی‌دارند. 

یک خانم خانه‌دار و با سلیقه کسی است که بتواند از خلاقیت خود استفاده کند، برای اینکه خلاق باشید، به اطرافتان بیشتر توجه کنید، ببینید چه چیزهای به ظاهر به درد نخور وجود دارند که شما می توانید با آنها معجزه کنید.

قرار دادن کامواهای رنگی و عروسک های بافتنی درون سبدی چوبی، می تواند بهترین تزئین زمستانی برای خانه شما باشد و در ضمن برای افراد خانواده حس و فضایی کلاسیک ایجاد کند.

با این راهنمای تصویری از دستکش بافتنی قدیمی تان یک عروسک بافتنی زیبا برای فرزندتان درست کنید:

 

پایان پیام/

www.tolideiran.ir/?q=node/1926

سه شنبه نهم 8 1391 4:24 بعد از ظهر
X