معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 404875
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273
 
 
تشكر مرغ از دولت!/ طنز
 
 

خودكفايي خانگي
مرغ گران شده است و با توجه به اينكه گوشت قرمز گرانتر شده است و باز با توجه به اينكه انسان بايستي يك چيزي بخورد تا جان بگيرد! و باز با توجه به اينكه كله پاچه هم گران است؛ پيشنهاد مي دهيم هر خانواده در حياط، پشت بام و يا گوشه اي از اتاقشان آغلي مخصوص به يك زوج مرغ و خروس تدارك ببينند كه يك مرغ و خروس جوان بتوانند كانون گرم خانواده يشان را شكل دهند تا شايد هر خانواده ايراني بتواند سالي يكبار مزه مرغ را بچشد! لازم به ذكر است بايستي مراقب بود اين خروس و مرغ از روش هاي پيشگيري استفاده نكنند تا يك چيزي هم گير ما بيايد!

علت اصلي پر كشيدن مرغ از سفره ها!


یکی از آگاهان با بیان اینکه علت پر کشیدن مرغ از سر سفره های مردم را کشف کرده است گفت: «متاسفانه مرغ ها از بوی نفت زیاد خوششان نمی آید و دولت با آوردن نفت بر سر سفره ها باعث شد مرغ ها که از بوی نفت خوششان نمی آید از سفره ها پر بکشند!»

مرغ دولت یک پا دارد!

 گویا این روزها برخی از مرغ هایی که دولت خدمتگزار بصورت دولتی عرضه می کند یک پا دارند! و بعد پاهایشان در بسته های جداگانه کیلویی 8500تومان به فروش می رسد(!) در همین راستا تشکر می کنیم از دولت خدمتگزار که به ما فهماند اینکه از قدیم می گفتند: «مرغ یک پا دارد!» الکی نبوده است!
تشکر مرغ از دولت!
 مرغ ضمن تشکر از دولت خدمتگزار گفت: «این روزها به خودم می بالم! در هیچ دوره و در هیچ دولتی اینقدر باارزش نشده بودم؛ در هیچ زمانی مردم اینقدر به من اهمیت نمی دادند؛ هیچ وقت اینقدر مورد توجه نبودم! وقتی می بینم مردم برای گرفتنم ساعت ها در صف می ایستند در بالهایم احساس شعف می کنم(!)» 
گفتنی است این روزها بازار تشکرهای اینچنینی از دولت داغ داغ است.
دولت خدمتگزار و تفنگ ساچمه ای!
پیشنهاد می شود با معده هایمان گفتمانی داشته باشیم و سلول های معده را راضی کنیم تا از این پس به جای خوردن مرغ، به گنجشک، کلاغ و امثالهم رضایت دهد! از دولت خدمتگزار هم درخواست می شود تفنگ ساچمه ای به اندازه کافی به بازارها بیاورد تا شهروندان بتوانند با خیال راحت به شکار گنجشک بروند!
 مرغ خوب می خواهیم!
یک خروس خواهان اختصاص یافتن وام ازدواج به خروس ها شد! این خروس با بیان اینکه «این روزها نه تنها خورد و خوراکمان گران شده است، بلکه مرغ نیز گیرمان نمی آید.» گفت: «البته نیت ما ازدواج است اما ما مرغ یخ زده نمی خواهیم؛ خیلی سرد هستند! مرغ پرکنده هم نمی خواهیم، غیرت داریم! مرغ دولتی هم نمی خواهیم چون اکثرا یا یک پایشان قبلا کنده شده یا بال ندارند! ما مرغ خوب می خواهیم!»
  منبع: عصر ایران
 
 
جمعه ششم 5 1391 10:27 بعد از ظهر
X