معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 406489
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273

رييس اتحاديه پوشاك تبريز گفت: كارخانه مشترك توليد پوشاك ايران و تركيه احداث مي‌شود.

 


به گزارش خبرگزاري برنا از تبريز، رييس اتحاديه پوشاك تبريز در جمع خبرنگاران با بيان اين مطلب اظهار داشت: احداث كارخانه پوشاك علاوه‌بر اينكه موجب كارآفريني مي‌شود، زمينه انتقال تكنولوژي پوشاك تركيه به كشور را فراهم كرده و‌ در تبديل تبريز به قطب پوشاك كشور مي‌تواند نقش مهمي داشته باشد.

وي تصريح كرد: در اين راستاي توليد محصول مشترك، از پنج‌ كارخانه بزرگ پوشاك استانبول نيز بازديد صورت مي‌گيرد.


عابدینی در ادامه از وجود برندهای خارجی به عنوان سایه‌ای سنگین بر سر تولیدات داخلی یاد کرد و گفت: بسیاری از تولیدکنندگان ایرانی محصولات باکیفیت تولید می‌کنند، ولی مجبور به عرضه با برند‌های خارجی هستند، چراکه متأسفانه مردم تمایل بیشتری به استفاده از این برندها دارند.

رییس اتحادیه پوشاک تبریز، با بیان اینکه در تبریز 3 هزار نفر در صنف عرضه پوشاک مشغول هستند، خاطر نشان کرد: بیش از 2 هزار و 800 نفر از این اعضا ‌دارای پروانه کسب بوده و فعالیتی رسمی دارند.

وی در ادامه یادآور شد: صنعت پوشاک این قابلیت را دارد که تنها در یک کارخانه به نسبت کوچک چند صد نفر را به کار گیرد، ضمن اینکه با رونق صنعت پوشاک چرخه‌های تولیدی دیگر کشور مانند پنبه‌کاری، کارخانه‌های ریسندگی و بافندگی نیز رونق می‌گیرند.

عابدینی با تاکید بر این امر که هیچ تولیدکننده‌ای راضی به تولید کالای بی‌کیفیت نیست، اضافه کرد: بنابراین باید شرایط برای تولید محصول با قیمت پایین و مواد مرغوب فراهم شود تا رونق و سابقه درخشان صنعت نساجی به آن بازگردد.

منبع: خبرگزاری برنا

 

يکشنبه هشتم 5 1391 3:57 بعد از ظهر
X