معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 404943
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273

مسئول سرويس ارزيابي گمرك اصفهان مستقر در كاشان:صادرات كاشان در رده پانزدهم كشور است.
85 درصد صادرات كاشان فرش ماشيني است
.

مسئول سرويس ارزيابي گمرك اصفهان مستقر در كاشان گفت: فرش ماشيني 85 درصد از مجموع كالاهاي صادراتي اين شهرستان به خارج از كشور را طي سه ماهه نخست امسال به خود اختصاص داده است.


محمد سربند امروز در گفتگو با پورتال خبري كاشان دو شهرستان كاشان و آران و بيدگل را قطب صنعتي فرش ماشيني كشور دانست و گفت: ارزش ريالي اين ميزان صادرات فرش از مجموع كل صادرات كالا از كاشان به خارج از كشور طي اين مدت حدود 45 ميليون دلار است.
وي با اشاره به افزايش كمي و كيفي صادرات كالا از اين شهرستان طي سه ماهه نخست سال جاري نسبت به مدت مشابه آن در سال گذشته افزود: صادرات كاشان به وزن 14 هزار و 400 تن از نظر وزني 52 درصد و با ارزش 59 ميليون و 941 هزار دلار از لحاظ ارزش ريالي 37 درصد افزايش داشته است.


به گفته وی، گلاب نیز بعد از فرش ماشینی بیشترین میزان صادرات را در سه ماهه نخست امسال که همزمان با فصل گلابگیری و گردشگری در این شهرستان می باشدبه خود اختصاص داده است.
سربند، 20 تنوع کالای صادراتی از کاشان به کشورهای خارجی را یادآورشد و افزود:  فرش ماشینی ، گلاب و عرقیجات، لوله چدنی ،کولر آبی، باسکو ل سنگین، لنت ترمز، ظروف پلاستیک و آرکوپالو ، قطعات فلزی و غیره از جمله این کالاهای صادراتی طی سه ماهه نخست سال جاری به بیش از 25 کشور جهان است.
مسئول سرویس ارزیابی گمرک اصفهان مستقر در کاشان افزود: این کالاها به  کشورهای بحرین، برزیل، بلژیک، پاکستان، تاجیکستان، ترکمنستان، ترکیه، چین، روسیه صادرشده است.
سربند، در ادامه صادرات این شهرستان در مقایسه با آمار استانی را در رده پانزدهم کشور دانست و گفت: گمرک کاشان با فعالیت بیش از 1500 واحد تولیدی موقعیت عالی از نظر موقعیت جغرافیایی، نزدیکی به پایتخت و مرکز استان در این شهرستان دارای پتانسیل خوبی در امر صادرات غیر نفتی با آمار قابل توجهی در این زمینه در رونق اقتصادی منطقه است.
وی در پایان خاطرنشان کرد: در حال حاضر گمرک کاشان تنها در بخش صادرات فعال است که با توجه به آمار صادرات آن مسئولین گمرک ایران و اصفهان پیگیر راه اندازی دیگر بخشهای آن از جمله واردات هستند که این پیگیری تا کنون به نتایج خوبی رسیده است.
وی با اشاره به ایجاد زیرساختهای لازم برای این کار از جمله چارت سازمانی از جانمایی مکان احداث ساختمان بخش واردات در گمرک کاشان در مجاورت سایپا کاشان و روبروی شهرک صنعتی جعفر آباد در این شهرستان خبر داد و گفت: این محل مورد بازدید و استعلام مسئولان ادارات مرتبط در استان قرار گرفته و منتظر تایید آنها است.
به گفته وی، راه اندازی بخش واردات گمرک کاشان با توجه به مسیر ترانزیت ریلی و جاده ای محور شمال به جنوب از این شهرستان به دیگر نقاط کشور و فعالیت مراکز صنعتی و تولیدی متعدد در این شهرستان بویژه سایپا کاشان ضروری است که با راه اندازی این بخش زمینه تسریع و تسهیل در خرید و انتقال مواد اولیه به این مراکز و رونق اقتصادی منطقه فراهم می شود.


www.kashancc.ir/

دوشنبه نهم 5 1391 4:45 بعد از ظهر
X