معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 406514
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273

 

علي اكبر خبازها گفت: سبد كالاي ماه رمضان به كارمندان و اقشار ديگر اختصاص پيدا كرده است اما متأسفانه براي بازنشستگان كه اعتبارات آنها از صندوق تأمين اجتماعي تخصيص داده مي شود سبدي در نظر گرفته نشده است.

رئيس كانون مستمري بگيران و بازنشستگان تأمين اجتماعي از عدم تخصيص سبد كالاي ماه مبارك رمضان به بازنشستگان تامين اجتماعي خبر داد.

به گزارش مهر، علي اكبر خبازها افزود: سبد كالاي ماه رمضان به كارمندان و اقشار ديگر اختصاص پيدا كرده است اما متأسفانه براي بازنشستگان كه اعتبارات آنها از صندوق تأمين اجتماعي تخصيص داده مي شود سبدي در نظر گرفته نشده است.


علی اکبر خبازها گفت: سبد کالای ماه رمضان به کارمندان و اقشار دیگر اختصاص پیدا کرده است اما متأسفانه برای بازنشستگان که اعتبارات آنها از صندوق تأمین اجتماعی تخصیص داده می شود سبدی در نظر گرفته نشده است.

رئیس کانون مستمری بگیران و بازنشستگان تأمین اجتماعی از عدم تخصیص سبد کالای ماه مبارک رمضان به بازنشستگان تامین اجتماعی خبر داد.

به گزارش مهر، علی اکبر خبازها افزود: سبد کالای ماه رمضان به کارمندان و اقشار دیگر اختصاص پیدا کرده است اما متأسفانه برای بازنشستگان که اعتبارات آنها از صندوق تأمین اجتماعی تخصیص داده می شود سبدی در نظر گرفته نشده است.
 
وی اظهار امیدواری کرد که مسئولان هر چه سریعتر اقدامی برای تخصیص سبد کالای ماه رمضان بازنشستگان تامین اجتماعی انجام دهند.

رئیس کانون عالی بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی تاکید کرد: همچنین از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی می خواهیم که پاسخ مثبتی به درخواست ما برای اختصاص سبد کالای بازنشستگان دهد.

 

 

دوشنبه نهم 5 1391 8:18 بعد از ظهر
X