معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 404855
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273
 انواع نرم كننده حوله و لباس
 
     
 
نرم كننده حوله و لباس گلرنگ براي نرم و لطيف نمودن انواع پارچه و لباس، حوله، ملحفه، پرده و غيره بكار مي رود. اين محصول با خنثي كردن الكتريسيته ساكن، مانع از جذب ذرات سبك و گرد و غبار به پارچه و لباس شده و با ممانعت از چسبيدن لباس به بدن پوشيدن آنها را راحت و خوشايند مي سازد.

نرم كننده حوله و لباس گلرنگ با يك تركيب ويژه باعث آسان شدن اتوكشي در سطح پارچه شده و موجب راحتي و صرفه جوئي در وقت و انرژي شما مي گردد.

 نرم كننده حوله و لباس گلرنگ خاصيت جذب آب توسط حوله را افزايش داده و با كاهش چين و چروك در لباس باعث سالم و نو ماندن آن مي شود.

از مهمترين خواص نرم كننده حوله ولباس گلرنگ ايجاد رايحه خوب و طراوت دهنده در لباس مي باشد كه با توجه به وجود سليقه هاي متفاوت در لذت بردن از رايحه لباس، در چندين رنگ و اسانس طراحي و به بازار عرضه شده است. نرم كننده حوله و لباس گلرنگ براي انواع پارچه هاي قابل شستشو نظير كتان، پشم، ابريشم و الياف مصنوعي قابل استفاده مي باشد.

سه شنبه دهم 5 1391 4:55 بعد از ظهر
X