معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 404809
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273

حمايت از توليدملي
نسبت "توليدملي" با "انديشه و مباني فرهنگي انقلاب اسلامي"

خبرگزاري فارس:توليد ملي مي تواند ابزار صدور ارزش و فرهنگ تلقي شود. غرب به وسيله توليد كالا، تكنولوژي و محصولات، توانسته است جنگ نرم را پيش براند. ما نيز بايد استفاده از همين روش جهان غرب به گسترش نفوذ نرم خود در دنيا بپردازيم.

خبرگزاري فارس: نسبت "توليدملي" با "انديشه و مباني فرهنگي انقلاب اسلامي"

 متن ذيل به بررسي توليد ملي از منظري مبنايي، در رويكرد به انديشه انقلاب اسلامي، پرداخته است. حجت الاسلام و المسلمين عبدالعلي رضائي پژوهشگر حوزه علميه قم و عضو شوراي تخصصي حوزوي شوراي عالي انقلاب فرهنگي، در اين نوشتار به توضيح نسبت توليد با عرصه هاي خطير انديشه انقلاب اسلامي نظير استقلال سياسي، اقتصادي و فرهنگي پرداخته است كه در ادامه مي آيد.

نسبت توليد ملي با مباني فرهنگي


حمایت از تولیدملی
نسبت "تولیدملی" با "اندیشه و مبانی فرهنگی انقلاب اسلامی"

خبرگزاری فارس:تولید ملی می تواند ابزار صدور ارزش و فرهنگ تلقی شود. غرب به وسیله تولید کالا، تکنولوژی و محصولات، توانسته است جنگ نرم را پیش براند. ما نیز باید استفاده از همین روش جهان غرب به گسترش نفوذ نرم خود در دنیا بپردازیم.

خبرگزاری فارس: نسبت "تولیدملی" با "اندیشه و مبانی فرهنگی انقلاب اسلامی"

 

 متن ذیل به بررسی تولید ملی از منظری مبنایی، در رویکرد به اندیشه انقلاب اسلامی، پرداخته است. حجت الاسلام و المسلمین عبدالعلی رضائی پژوهشگر حوزه علمیه قم و عضو شورای تخصصی حوزوی شورای عالی انقلاب فرهنگی، در این نوشتار به توضیح نسبت تولید با عرصه های خطیر اندیشه انقلاب اسلامی نظیر استقلال سیاسی، اقتصادی و فرهنگی پرداخته است که در ادامه می آید.

نسبت تولید ملی با مبانی فرهنگی

تولید ملی در عداد ایده هایی قرار می گیرد که در پس آن عزت ملی دیده می شود. مقام معظم رهبری با توجه ویژه به اهمیت راهبردی این مبحث کلیدی آن را به عنوان نام سال جاری مطرح نمودند. تولید ملی و حمایت از تولید داخلی از جمله آن راهکارهای اساسی که همه جوامع، در مسیر دستیابی به رشد و تعالی، باید به آن توجه نمایند.

اهمیت چنین ایده مرکزی ای بر کسی پوشیده نیست؛ با این حال این اهمیت، در وضعیت فعلی، دو چندان به نظر می رسد؛ چه آنکه اقتضای موقعیت اقتصادی جامعه ایران است. در حقیقت، اگر حمایت از تولید ملی برای بسیاری از جوامع راهکاری برای پیشرفت است، چنین حمایتی در کشور ما، با لحاظ شرایط، بیانگر ضرورتی غیر قابل انکار و گویای رسالتی مهم است که از اهداف بزرگ انقلاب اسلامی برمی خیزد.

 

چهارشنبه یازدهم 5 1391 8:55 بعد از ظهر
X