معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 404822
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273
ابراهيمي در گفتگو با مهر:
ويژه نامه "راهبردهاي فرهنگي توليد ملي" در شبكه تبليغي كشور منتشر مي شود
مشهد - خبرگزاري مهر: كارشناس آموزش تبليغات اسلامي خراسان رضوي گفت: ويژه نامه نشست راهبردهاي فرهنگي در مسير توليد ملي در شبكه تبليغي كشور منتشر مي شود.

عبدالله ابراهيمي در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار كرد: منابع تدوين شده پيرامون راهبردهاي فرهنگي در حوزه توليد ملي كم بوده و براي فرهنگ سازي در زمينه توليد ملي نياز به منابع گسترده در اين خصوص داريم.

وي ادامه داد: منابع فرهنگ سازي در زمينه توليد ملي بايد در اختيار جامعه فرهنگي و شبكه تبليغي قرار گيرد تا بتوانيم تبليغي فراگير و جامع در خصوص شعار سال و ايجاد بستري مناسب براي حمايت از كار و سرمايه ايراني داشته باشيم.

ابراهيمي تصريح كرد: فعاليت هاي فرهنگي در خصوص پيام نوروزي مقام معظم رهبري و شعار سال بسيار ضرورت دارد و اداره كل تبليغات اسلامي برنامه هاي مختلفي در اين زمينه خواهد داشت.


ابراهیمی در گفتگو با مهر:
ویژه نامه "راهبردهای فرهنگی تولید ملی" در شبکه تبلیغی کشور منتشر می شود
مشهد - خبرگزاری مهر: کارشناس آموزش تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: ویژه نامه نشست راهبردهای فرهنگی در مسیر تولید ملی در شبکه تبلیغی کشور منتشر می شود.

عبدالله ابراهیمی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: منابع تدوین شده پیرامون راهبردهای فرهنگی در حوزه تولید ملی کم بوده و برای فرهنگ سازی در زمینه تولید ملی نیاز به منابع گسترده در این خصوص داریم.

وی ادامه داد: منابع فرهنگ سازی در زمینه تولید ملی باید در اختیار جامعه فرهنگی و شبکه تبلیغی قرار گیرد تا بتوانیم تبلیغی فراگیر و جامع در خصوص شعار سال و ایجاد بستری مناسب برای حمایت از کار و سرمایه ایرانی داشته باشیم.

ابراهیمی تصریح کرد: فعالیت های فرهنگی در خصوص پیام نوروزی مقام معظم رهبری و شعار سال بسیار ضرورت دارد و اداره کل تبلیغات اسلامی برنامه های مختلفی در این زمینه خواهد داشت.

وی بیان کرد: نام‌گذاری امسال به نام تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی با توجه به فرصت‌ها، تهدیدها و شرایط کلی جامعه امروز و گام‌های رو به جلو در سیاست کشور صورت گرفته است.

کارشناس آموزش تبلیغات اسلامی خراسان رضوی افزود: نهادهای فرهنگی در بحث تولید ملی باید تسهیلات و حمایت‌ها و قوانین و ساز و کارهای مناسب را به گونه‌ای در جامعه امروز فراهم کنند که این ایده به راهکار و خط مشی مناسب در راه تحقق این هدف در جامعه امروز بینجامد.

 

چهارشنبه یازدهم 5 1391 9:45 بعد از ظهر
X