معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 404825
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273

يك كشاورز ديگر نيز در گفتگو با خبرنگار مهر از اينكه خدمات دولت يكي پس از ديگري در حال قطع شدن است، گلايه كرد.

رمضان زينعلي گفت: مردم ايران اهل كارند، براي آباد شدن كشور تلاش مي كنند و مي خواهند دستشان جلوي بيگانگان دراز نشود، اما اگر حمايتي از سوي مسئولان براي كشاورز صورت نگيرد، نسبت به ادامه كار دلسرد خواهد شد.

وي افزود: قيمتي كه در حال حاضر از سوي دولت اعلام شده به ضرر كشاورز است و اينكه بر چه مبنا و معياري اين نرخ گذاري انجام مي شود، ما بي اطلاعيم.

اين كشاورز گفت: بارها به آزمايش خاك مراجعه كرده ام و آنها مي گويند بايد كودهاي مختلفي به مزارع بزنيد، اگر اينطور پيش برويم، نرخ گندم برايمان بيشتر از هزار تومان تمام مي شود.

وي اضافه كرد: متأسفانه با اين روند كشاورزي در حال نابود شدن است، برخي از كشاورزان زمين هايشان را رها كردند و برخي فقط 50 درصد از زمين را زير كشت برده اند.


یک کشاورز دیگر نیز در گفتگو با خبرنگار مهر از اینکه خدمات دولت یکی پس از دیگری در حال قطع شدن است، گلایه کرد.

رمضان زینعلی گفت: مردم ایران اهل کارند، برای آباد شدن کشور تلاش می کنند و می خواهند دستشان جلوی بیگانگان دراز نشود، اما اگر حمایتی از سوی مسئولان برای کشاورز صورت نگیرد، نسبت به ادامه کار دلسرد خواهد شد.

وی افزود: قیمتی که در حال حاضر از سوی دولت اعلام شده به ضرر کشاورز است و اینکه بر چه مبنا و معیاری این نرخ گذاری انجام می شود، ما بی اطلاعیم.

این کشاورز گفت: بارها به آزمایش خاک مراجعه کرده ام و آنها می گویند باید کودهای مختلفی به مزارع بزنید، اگر اینطور پیش برویم، نرخ گندم برایمان بیشتر از هزار تومان تمام می شود.

وی اضافه کرد: متأسفانه با این روند کشاورزی در حال نابود شدن است، برخی از کشاورزان زمین هایشان را رها کردند و برخی فقط 50 درصد از زمین را زیر کشت برده اند.

زینعلی تأکید کرد: از دیگر مشکلات می توان به قطع سمپاشی هوایی اشاره کرد که ما مجبوریم برای سمپاشی خودمان اقدام کنیم و با این کار علاوه بر اینکه در معرض خطر سم هستیم، فقدان تخصصمان در این زمینه هم برای زمین های کشاورزی فایده ای ندارد.

وی افزود: متأسفانه مشکل گرانی سوخت نیز از دیگر معضلاتی است که قشر کشاورز با آن روبه‌رو است؛ از مسئولان مربوطه خواستاریم به این مسئله نگاه جدی داشته باشند.

..................................

www.mehrnews.com/

مینا شمسی

 

 

چهارشنبه یازدهم 5 1391 9:53 بعد از ظهر
X