معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 404954
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273

جهان به شدت در حال دگرگوني و تحول است.هزاره سوم فرارسيده است و مسئوليت نسل كنوني بسيار خطير. جهان هزاره سوم بدون مرز است و شهروندان آن كيفيت برتر را طلب مي‏نمايند.


جهان به شدت در حال دگرگونی و تحول است.هزاره سوم فرارسیده است و مسئولیت نسل کنونی بسیار خطیر. جهان هزاره سوم بدون مرز است و شهروندان آن کیفیت برتر را طلب می‏نمایند.
وظیفه تولیدکنندگان در این بین بسیار خطیر است و باید با تولید بهترین ها به ایجاد آسایش و آرامش برای انسان ها بکوشند.شرکت کاشی نیلو با این هدف به مشتری گرایی پرداخته و با شعار رعایت کیفیت برتر در محصولات ، استراتژی های آینده را تدوین نموده است و خدمت به مردم را تنها با ارائه کیفیت برتر در محصولات ،ممکن می‏داند.هر روز دامنه تولیداتمان را افزایش خواهیم داد و انرژی بخش حرکت ما ، رضایت مصرف کنندگان عزیز خواهد بود.

www.niloutile.ir/

جمعه سیزدهم 5 1391 8:23 بعد از ظهر
X