معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 404787
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273

 

اقتصادي - صنعت و معدن و اشتغال
شماره : 13910421001006
91/04/24 - 10:31
عضو كارگروه حمايت از توليد در گفت‌وگو با فارس تشريح كرد
پيگيري مصوبه ساماندهي تبليغ كالاهاي خارجي در كارگروه حمايت از توليد
خبرگزاري فارس: عضو كارگروه حمايت از توليد گفت: اگر مصوبه اخير شوراي شهر در مورد ساماندهي تبليغ كالاهاي خارجي كفايت نكند، كارگروه حمايت از توليد اين موضوع را پيگيري خواهد كرد.
آرمان خالقي در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادي خبرگزاري فارس با اشاره به مصوبه شوراي شهر در مورد ساماندهي تبليغات كالاهاي خارجي، اظهار داشت: اميدواريم با اين مصوبه حمايت از توليد داخل و جلوگيري از تبليغات بي‌رويه محصولات خارجي صورت گيرد.

اقتصادی - صنعت و معدن و اشتغال
شماره : 13910421001006
91/04/24 - 10:31
عضو کارگروه حمایت از تولید در گفت‌وگو با فارس تشریح کرد
پیگیری مصوبه ساماندهی تبلیغ کالاهای خارجی در کارگروه حمایت از تولید
خبرگزاری فارس: عضو کارگروه حمایت از تولید گفت: اگر مصوبه اخیر شورای شهر در مورد ساماندهی تبلیغ کالاهای خارجی کفایت نکند، کارگروه حمایت از تولید این موضوع را پیگیری خواهد کرد.
آرمان خالقی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس با اشاره به مصوبه شورای شهر در مورد ساماندهی تبلیغات کالاهای خارجی، اظهار داشت: امیدواریم با این مصوبه حمایت از تولید داخل و جلوگیری از تبلیغات بی‌رویه محصولات خارجی صورت گیرد.
وی تصریح کرد: شورای شهر لایحه‌ای‌ یک فوریتی برای این موضوع تهیه کرده که از طریق آن، امکان استفاده از توان داخلی و کمک به ساخت محصولات ایرانی صورت خواهد گرفت.
خالقی ادامه داد: در صورتی که این مصوبه نیاز بخش صنعت را تأمین کند، اجرای آن در کشور کافی خواهد بود،اما اگر کفایت نکند کارگروه حمایت از تولید در این مسئله ورود پیدا می‌کند.
وی افزود: اگر مصوبه شورای شهر به اندازه کافی منافع تولید‌کنندگان را تأمین نکند، کارگروه حمایت از تولید در مورد ساماندهی تبلیغات خارجی وارد عمل خواهد شد.
انتهای پیام/م

 

شنبه جهاردهم 5 1391 4:59 بعد از ظهر
X