معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 404838
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273
واردات خودروهاي تجاري نيازمند مديريت است
 
تاريخ خبر: دوشنبه، 11 ارديبهشت 1391 ساعت: 09:52
 

به گزارش خبر خودرو ، عضو كار گروه حمايت از توليد خواستار مديريت واردات خودروهاي تجاري به كشور شد و گفت: وضعيتي كه در گذشته در بخش راهداري و حمل ونقل جاده اي وجود داشته باعث شده است كشور در زمينه توليد خودروهاي سنگين دچار كمبود شود.

آرمان خالقي در ادامه گفتگو با خبرنگار خبر خودرو گفت: به همين منظور اجازه واردات برخي خودروهاي سنگين بخصوص در بخش هاي صنعتي داده شده است منتهي هم اكنون به دليل برخي توانمندي ها و خودكفايي ها در اين زمينه مي توانيم اكثر نيازها را در داخل كشور توليد كنيم.

وي افزود: برخي خودروهاي سنگين كه امكان توليد در داخل كشور را ندارند زماني لازم است به كشور وارد شوند كه امكان ارائه خدمات پس از فروش را دارا باشند.

وي خواستار روند "شركت مالكي" در واردات خودروهاي تجاري به كشور شد و گفت: تشكل هايي كه در اين زمينه فعاليت دارند بايد واردات خودرو هاي سنگين را در اختيار بگيرند تا بتوانند طبق تقاضاي مصرف كننده اين خودرو ها را به كشور وارد كنند زيرا در غير اين صورت چنين مجوز هايي تبديل به رانت خواهد شد.

خالقي تاكيد كرد: شركت مالكي باعث خواهد شد كاميون به ميزان مورد نياز متقاضيان وارد كشور شود و به توليد توليدات ملي صدمه اي وارد نشده و از افزايش قيمت نيز جلوگيري شود . بنابراين لازم است وارد كننده علاوه براينكه نياز مشتري را تامين مي كند نيازهاي آينده آن را نيز حدس بزند.

وي تصريح كرد: هم اكنون برخي خودروسازان داخلي كشور به توليد خودروهاي سنگين يورو 4 روي آورده اند كه اين امر مورد تاييد سازمان محيط زيست نيز است و مشتريان نيز حمايت هايي خوبي از اين توليدات به عمل آورده اند.


واردات خودروهای تجاری نیازمند مدیریت است
 
تاریخ خبر: دوشنبه، 11 اردیبهشت 1391 ساعت: 09:52
 

به گزارش خبر خودرو ، عضو کار گروه حمایت از تولید خواستار مدیریت واردات خودروهای تجاری به کشور شد و گفت: وضعیتی که در گذشته در بخش راهداری و حمل ونقل جاده ای وجود داشته باعث شده است کشور در زمینه تولید خودروهای سنگین دچار کمبود شود.

آرمان خالقی در ادامه گفتگو با خبرنگار خبر خودرو گفت: به همین منظور اجازه واردات برخی خودروهای سنگین بخصوص در بخش های صنعتی داده شده است منتهی هم اکنون به دلیل برخی توانمندی ها و خودکفایی ها در این زمینه می توانیم اکثر نیازها را در داخل کشور تولید کنیم.

وی افزود: برخی خودروهای سنگین که امکان تولید در داخل کشور را ندارند زمانی لازم است به کشور وارد شوند که امکان ارائه خدمات پس از فروش را دارا باشند.

وی خواستار روند "شرکت مالکی" در واردات خودروهای تجاری به کشور شد و گفت: تشکل هایی که در این زمینه فعالیت دارند باید واردات خودرو های سنگین را در اختیار بگیرند تا بتوانند طبق تقاضای مصرف کننده این خودرو ها را به کشور وارد کنند زیرا در غیر این صورت چنین مجوز هایی تبدیل به رانت خواهد شد.

خالقی تاکید کرد: شرکت مالکی باعث خواهد شد کامیون به میزان مورد نیاز متقاضیان وارد کشور شود و به تولید تولیدات ملی صدمه ای وارد نشده و از افزایش قیمت نیز جلوگیری شود . بنابراین لازم است وارد کننده علاوه براینکه نیاز مشتری را تامین می کند نیازهای آینده آن را نیز حدس بزند.

وی تصریح کرد: هم اکنون برخی خودروسازان داخلی کشور به تولید خودروهای سنگین یورو 4 روی آورده اند که این امر مورد تایید سازمان محیط زیست نیز است و مشتریان نیز حمایت هایی خوبی از این تولیدات به عمل آورده اند.

وی در پایان گفت:در صورتی که این تولیدات بتواند نیاز داخل را جوابگو باشد در آینده نیازی به واردات این خودروهای سنگین به کشور وجود ندارد و می توان واردات این نوع خودروها را مدیریت کرد.

 

شنبه جهاردهم 5 1391 9:21 بعد از ظهر
X