معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 406370
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273

 بر ميتي كه كفنش ايراني نباشد، نماز نمي خوانيم

 


 

رهبر معظم انقلاب با دور انديشي، درايت و توجه به منابع ديني و مصالح عمومي، امسال را سال توليد ملي، حمايت از كار و سرمايه ايراني نامگذاري كردند. نكته جالب توجه در اين ميان توجه جمعي از علماي اصفهان به همين مفاهيم در سال 1324 هجري است كه در آن، بر مصرف كالاي ايراني تاكيد كرده اند و حتي در استفاده از كاغذ و يا پارچه كفن نيز به اين مهم اشاره كرده اند.

 


 

سال توليد ملي

 علماي اصفهان در اين بيانيه، ضمن اينكه تهيه لباس با پارچه غير ايراني را حرام نمي دانند اما بر استفاده از پارچه ايراني تاكيد مي كنند و حتي در زمينه كفن اعلام مي كنند كه ما بر ميتي كه كفن وي از پارچه ايراني نباشد، نماز نمي خوانيم.

پرهيز از اسراف و ريخت و پاش و همچنين هشدار به معتادان مورد توجه علماي اصفهان قرار گرفته و مي گويند: معتادان مورد احترام نيستند و به منزل آنها نمي رويم.


 بر میتی که کفنش ایرانی نباشد، نماز نمی خوانیم

 


 

رهبر معظم انقلاب با دور اندیشی، درایت و توجه به منابع دینی و مصالح عمومی، امسال را سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی نامگذاری کردند. نکته جالب توجه در این میان توجه جمعی از علمای اصفهان به همین مفاهیم در سال 1324 هجری است که در آن، بر مصرف کالای ایرانی تاکید کرده اند و حتی در استفاده از کاغذ و یا پارچه کفن نیز به این مهم اشاره کرده اند.

 


 

سال تولید ملی

 علمای اصفهان در این بیانیه، ضمن اینکه تهیه لباس با پارچه غیر ایرانی را حرام نمی دانند اما بر استفاده از پارچه ایرانی تاکید می کنند و حتی در زمینه کفن اعلام می کنند که ما بر میتی که کفن وی از پارچه ایرانی نباشد، نماز نمی خوانیم.

پرهیز از اسراف و ریخت و پاش و همچنین هشدار به معتادان مورد توجه علمای اصفهان قرار گرفته و می گویند: معتادان مورد احترام نیستند و به منزل آنها نمی رویم.

پرواضح است که وقتی علمای اصفهان در یک قرن پیش اینگونه موضع گرفته اند، امروز و در دوران طلایی حکومت اسلامی و در شرایطی که استقلال و عظمت مسلمانان بیش از پیش مورد توجه و اهمیت است، جامه عمل پوشاندن به فرمایش رهبر معظم انقلاب در راستای آبادانی کشور، عزت اسلامی و ادای وظیفه دینی خواهد بود.

* متن کامل بیانیه اقتصادی علمای اصفهان

 

يکشنبه پانزدهم 5 1391 5:43 بعد از ظهر
X