معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 405702
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273
دكتر سلمان پور رئيس واحد مرند و از اساتيد رشته اقتصاد گفت: نامگذاري سال گذشته به عنوان جهاد اقتصادي و نامگذاري امسال به عنوان سال توليد ملي و حمايت از كار و سرمايه ايراني از سوي مقام معظم رهبري مي توان مهمترين برداشت را از اهميت حياتي مسئله توليد و بهره وري داخلي با توجه به تحريم هاي اقتصادي كشور باشد. وي افزود:tolid melli.jpg

دکتر سلمان پور رئیس واحد مرند و از اساتید رشته اقتصاد گفت: نامگذاری سال گذشته به عنوان جهاد اقتصادی و نامگذاری امسال به عنوان سال تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی از سوی مقام معظم رهبری می توان مهمترین برداشت را از اهمیت حیاتی مسئله تولید و بهره وری داخلی با توجه به تحریم های اقتصادی کشور باشد. وی افزود:

اگر مردم و مسئولان کشوری طبق رهنمودهای مقام معظم رهبری در نامگذاری سالها ، اصلاح الگوی مصرف ، کار مضاعف و همت مضاعف ،جهاد اقتصادی و تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی که مانند دانه های تسبیح به هم پیوسته هستند عمل کنند شاهد یک کشور خودکفا ، پویا خواهیم بود. رئیس واحد مرند خاطر نشان کرد با حمایت از تولیدات داخلی و مصرف کالاهای داخلی می‌توان بهره‌وری و کارایی نیروی کار و سرمایه را افزایش داد.
دکتر سلمان پور در مورد مقابله با تحریم های دشمنان که قدرت دید پیشرفت ایران اسلامی را ندارند گفت: بزرگترین رمز موفقیت در برابر تحریم ها حمایت از تولید ملی و ارتقاء بهروری کار و سرمایه داخلی است و با تحقق این امر، تهدیدها و محدودیت‌ها تبدیل به فرصت‌ها شده و شاهد یک اقتصاد شکوفا خواهیم شد .

tolid melli.jpg

 

X