معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 404849
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273
آقايي‌:
كد خبر: ۲۶۳۹۴۷
تاريخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۱ - ۱۲:۵۶

رئيس كميسيون عمران مجلس، گفت: ايران اسلامي در ۳۳ سال گذشته نشان داده است كه براي رسيدن به اهداف متعالي نظام اسلامي همواره بر توان و نيروي داخلي خود تكيه كرده و تحريم‌ها را به فرصتي براي توسعه و خودكفايي و پيشرفت تبديل كرده است.

علي‌‌اكبر آقايي‌مغانجويي در گفت‌وگو با خانه ملت، با بيان اينكه بايد ظرفيت‌ توليد را بالا برده و موانع به وجود آمده از تحريم را بر طرف كنيم كه گرفتار تحميل هزينه‌هاي بالا نشويم، بر ضرورت عملياتي كردن فرمايشات رهبر معظم انقلاب در اين رابطه تاكيد كرد.

نماينده مردم سلماس در مجلس شوراي اسلامي، افزود: ايران اسلامي در ۳۳ سال گذشته نشان داده است كه براي رسيدن به اهداف متعالي نظام اسلامي همواره بر توان و نيروي داخلي خود تكيه كرده و تحريم‌ها را به فرصتي براي توسعه و خودكفايي و پيشرفت تبديل كرده است.


آقایی‌:
کد خبر: ۲۶۳۹۴۷
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۱ - ۱۲:۵۶
 
رئیس کمیسیون عمران مجلس، گفت: ایران اسلامی در ۳۳ سال گذشته نشان داده است که برای رسیدن به اهداف متعالی نظام اسلامی همواره بر توان و نیروی داخلی خود تکیه کرده و تحریم‌ها را به فرصتی برای توسعه و خودکفایی و پیشرفت تبدیل کرده است.

علی‌‌اکبر آقایی‌مغانجویی در گفت‌وگو با خانه ملت، با بیان اینکه باید ظرفیت‌ تولید را بالا برده و موانع به وجود آمده از تحریم را بر طرف کنیم که گرفتار تحمیل هزینه‌های بالا نشویم، بر ضرورت عملیاتی کردن فرمایشات رهبر معظم انقلاب در این رابطه تاکید کرد.

نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی، افزود: ایران اسلامی در ۳۳ سال گذشته نشان داده است که برای رسیدن به اهداف متعالی نظام اسلامی همواره بر توان و نیروی داخلی خود تکیه کرده و تحریم‌ها را به فرصتی برای توسعه و خودکفایی و پیشرفت تبدیل کرده است.

این نماینده اصولگرای مجلس نهم، گفت:ملت ایران باید با حمایت از تولید ملی، کار و سرمایه ایرانی نه تنها تحریم‌های غرب را بی‌اثر کنند، بلکه موجب شکوفایی اقتصاد کشور را نیز فراهم آورند.

آقایی‌مغانجویی با بیان اینکه با وجود تحریم‌های اعمال شده علیه کشورمان شاید نیاز باشد تغییراتی را در جهت حمایت از تولید داخل انجام دهیم و این حمایت ها را بیشتر کنیم، یادآور شد: نامگذاری سال ۹۱ به نام سال تولید ملی نیز این ضرورت را آشکارتر کرده است.

به گفته رئیس کمیسیون عمران مجلس نهم، بر این اساس با درک صحیح از شرایط جدید، اتخاذ تصمیمات موثر و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در این رابطه، فشار تحریم‌ها در این برهه از زمان کم خواهد شد و خواهیم توانست از این گردنه به سلامت عبور کنیم./
www.tabnak.ir
 

 

پنج شنبه نوزدهم 5 1391 6:37 بعد از ظهر
X