معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 404826
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273

امام جمعه ساوه:

صرفه جويي و خريد توليدات داخلي تحريم هاي دشمن را خنثي مي كند

ساوه- امام جمعه شهرستان ساوه گفت: مي توان با صرفه جويي، خريد كالاهاي توليد داخلي و اجتناب از مصرف محصولات خارجي تحريم هاي دشمنان را خنثي كرد.

حجت الاسلام ˈسيدحسين تقویˈ در خطبه هاي نماز جمعه ساوه افزود: دشمنان با تحريم هاي همه جانبه خود قصد شكست اراده ملت ايران، تضعيف اقتصاد و براندازي نظام جمهوري اسلامي ايران را دارند.

وي اظهار كرد: مسوولان بايد براي شكست نقشه هاي شوم دشمنان موانع توليد را از ميان برداشته و با تشويق و حمايت از سرمايه گذاران و توليد كنندگان داخلي زمينه افزايش توليد ملي را فراهم كنند.


 

امام جمعه ساوه:

صرفه جویی و خرید تولیدات داخلی تحریم های دشمن را خنثی می کند

ساوه- امام جمعه شهرستان ساوه گفت: می توان با صرفه جویی، خرید کالاهای تولید داخلی و اجتناب از مصرف محصولات خارجی تحریم های دشمنان را خنثی کرد.

 

حجت الاسلام ˈسیدحسین تقویˈ در خطبه های نماز جمعه ساوه افزود: دشمنان با تحریم های همه جانبه خود قصد شکست اراده ملت ایران، تضعیف اقتصاد و براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران را دارند.

وی اظهار کرد: مسوولان باید برای شکست نقشه های شوم دشمنان موانع تولید را از میان برداشته و با تشویق و حمایت از سرمایه گذاران و تولید کنندگان داخلی زمینه افزایش تولید ملی را فراهم کنند.

امام جمعه ساوه ادامه داد: باید وابستگی اقتصادی کشور به نفت کاهش یابد و با اقتصاد دانش بنیان تاثیرات تحریم های دشمنان را از بین برد.

حجت الاسلام تقوی اضافه کرد: مردم نیز باید هوشیار و آگاه باشند و با صرفه جویی و جلوگیری از اسراف و زیاده روی بر خرید کالاهای تولید داخلی تاکید داشته باشند.ک/2
www3.irna.ir

 

جمعه بیستم 5 1391 10:21 بعد از ظهر
X