معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 404895
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273
پورابراهيمي:

تحريم‌ به توفيقي اجباري براي حضور مردم در اقتصاد تبديل شد

نايب رئيس كميسيون اقتصادي مجلس، لزوم حضور بخش خصوصي و مشاركت مردم در اقتصاد را توفيق اجباري در شرايط تحريمي خواند و گفت: با توجه به اينكه به طور قطع يكي از مكانيزيم‌هايمان براي مقابله با دشمن در اين شرايط بحث حضور مردم است، دولت نيز بايد از اين حضور حمايت كند.

محمدرضا پورابراهيمي در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادي خبرگزاري خانه ملت، افزود: با توجه به شرايط جديد و تحريم‌ها اتفاق جالبي دراقتصاد كشور رخ داده و آن اين است كه اگر مدت‌ها براي مشاركت بخش خصوصي و توده‌هاي مردم در اقتصاد تلاش مي‌شد؛ در حال حاضر اين موضوع به توفيق اجباري تبديل شده است.

نماينده مردم كرمان و راور در مجلس شوراي اسلامي، با يادآوري اينكه مدت‌ها در بازار سرمايه كشور تلاش مي‌كرديم كه معاونت نفت خام را در بورس نفت كالا بياوريم، گفت: بدنه وزارت نفت با اين طرح همكاري نمي‌كردند و ۹ بار عرضه ناموفق نفت خام را در بورس كالا داشتيم دليلش اين بود قيمت را طوري تنظيم مي‌كردند كه كار انجام نشود.


 

پورابراهیمی:

تحریم‌ به توفیقی اجباری برای حضور مردم در اقتصاد تبدیل شد

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس، لزوم حضور بخش خصوصی و مشارکت مردم در اقتصاد را توفیق اجباری در شرایط تحریمی خواند و گفت: با توجه به اینکه به طور قطع یکی از مکانیزیم‌هایمان برای مقابله با دشمن در این شرایط بحث حضور مردم است، دولت نیز باید از این حضور حمایت کند.

محمدرضا پورابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، افزود: با توجه به شرایط جدید و تحریم‌ها اتفاق جالبی دراقتصاد کشور رخ داده و آن این است که اگر مدت‌ها برای مشارکت بخش خصوصی و توده‌های مردم در اقتصاد تلاش می‌شد؛ در حال حاضر این موضوع به توفیق اجباری تبدیل شده است.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، با یادآوری اینکه مدت‌ها در بازار سرمایه کشور تلاش می‌کردیم که معاونت نفت خام را در بورس نفت کالا بیاوریم، گفت: بدنه وزارت نفت با این طرح همکاری نمی‌کردند و ۹ بار عرضه ناموفق نفت خام را در بورس کالا داشتیم دلیلش این بود قیمت را طوری تنظیم می‌کردند که کار انجام نشود.

وی ادامه داد: اما در حال حاضر با توجه به این شرایط اطلاع پیدا کرده ایم که بر اساس توافقنامه‌ اتاق بازرگانی و اتحادیه صادرکننده‌گان فراورده‌های نفتی و پتروشیمی اعلام آمادگی کردند که معادل ۲۵ درصد از حجم صادرات دولت را قبول کنند.

پورابراهیمی با تاکید بر اینکه این مباحث توفیقات اجباری برای نظام و حاکمیت شده است، تصریح کرد: با توجه به اینکه به طور قطع یکی از مکانیزیم‌هایمان برای مقابله با دشمن در این شرایط بحث حضور مردم است، دولت نیز باید از این حضور حمایت کند.

به گفته نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس نهم، مردم در ۲ بخش می‌توانند کمک کنند؛ بخش نخست فعالان اقتصادی مردم هستند که ماهیت بخش خصوصی دارند و بخش دوم فضای توده‌های مردم است که به شکلی فعالان بخش خصوصی در حوزه اقتصادی محسوب نمی‌شوند ولی می‌توانند با حضور خود و درک درست از شرایط کمک کنند./

پایان پیام  

khabarfarsi.com/

يکشنبه بیست و دوم 5 1391 9:32 بعد از ظهر
X