معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 404859
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273

 

مصباحي مقدم:

توليدملي راه را بر هر گونه تحريم عليه كشور مي‌بندد

رييس كميسيون برنامه ،بودجه و محاسبات مجلس غفلت از توليد ملي و استفاده از سرمايه داخلي را راهكار مناسب براي دور زدن و مقاومت در برابر تحريم ها توصيف و تصريح كرد: اتكا به منابع خارجي ما را نسبت به تحريم‌ها آسيب‌پذير كند.

غلامرضا مصباحي مقدم در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادي خبرگزاري خانه ملت گفت: استفاده معقول و مديريت شده از امكانات و منابع ارزشمند داخلي از نيروي انساني گرفته تا منابع گازي در جهت ارتقا كيفيت و كميت توليد ملي ، نياز كشور به بيگانگان را به صفر مي رساند.


 

مصباحی مقدم:

تولیدملی راه را بر هر گونه تحریم علیه کشور می‌بندد

رییس کمیسیون برنامه ،بودجه و محاسبات مجلس غفلت از تولید ملی و استفاده از سرمایه داخلی را راهکار مناسب برای دور زدن و مقاومت در برابر تحریم ها توصیف و تصریح کرد: اتکا به منابع خارجی ما را نسبت به تحریم‌ها آسیب‌پذیر کند.

غلامرضا مصباحی مقدم در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت گفت: استفاده معقول و مدیریت شده از امکانات و منابع ارزشمند داخلی از نیروی انسانی گرفته تا منابع گازی در جهت ارتقا کیفیت و کمیت تولید ملی ، نیاز کشور به بیگانگان را به صفر می رساند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که براساس قانون، تا پایان سال ۹۳، باید ۸۰درصد از فعالیت های بخشی دولتی به بخش غیر دولتی واگذار شود، افزود: تقویت بخش خصوصی به عنوان بستری برای همراهی با بخش دولتی در جهت ارتقا کیفیت تولید در شرایط حاضر برای مقابله با تحریم ها امری ضروری است.

مصباحی مقدم مدیریت و کنترل صحیح بر واردات را از مهم ترین شاخص های حمایت از تولید ملی توصیف و تصریح کرد: اولویت بندی نیازهای ضروری کشور برای کنترل واردات در شرایط حاضر باید در اولویت کارها باشد.

رییس کمیسیون برنامه ، بودجه و محاسبات مجلس تاکید کرد: ایجاد فرصت های شغلی از سوی بنگاه های تولیدی منجر به افزایش تولید و اشتغال می شود که این دو مقوله به خودی خود اقتصاد کشور را در برابر تحریم مقاوم می سازد./

پایان پیام

khabarfarsi.com

يکشنبه بیست و دوم 5 1391 9:35 بعد از ظهر
X