معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 406501
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273

روستاييان، بهترين نيرو و امكانات و حتي استعداد براي كار كردن و توليد را دارند و مي توانند با به كارگيري ظرفيت هاي خود در راستاي رشد و ترقي روستا، شهر، استان و كشور كارآمد و تأثيرگذار باشند.

ايران پرتو اخبار سياسي محمد ابراهيم محبي، با تأكيد بر اين كه روستاييان، قشر توليد كننده هستند و همواره براي توليد تلاش مي كنند، گفت: ما در سال حمايت از توليد ملي، كار و سرمايه ايراني قرار داريم كه براي تحقق اهداف اين سال، بايد از روستاييان به عنوان قشر توليد كننده حمايت شود.
نماينده سنقر و كليايي با بيان اينكه كشاورزي، يكي از مهمترين محورهاي توليد ملي است، خاطرنشان كرد: ما بايد با فراهم كردن امكانات، آن ها را به توليد بيشتر تشويق كنيم. بايد محصولات روستاييان را با بهاي مناسب خريد و آنان را به افزايش توليدات براي به دست آوردن سود بيشتر ترغيب كرد.
اين عضو كميسيون عمران مجلس شوراي اسلامي، با بيان اين كه منويات مقام معظم رهبري براي حمايت از توليد، بايد با حمايت مجلس و دولت از اقشار گوناگون جامعه به ويژه روستاييان محقق شود، اظهار داشت: روستاييان بهترين نيرو و امكانات و حتي استعداد براي كار كردن و توليد را دارند و مي توانند با به كارگيري از ظرفيت هاي خود در راستاي رشد و ترقي روستا، شهر، استان و كشور كارآمد و تأثيرگذار باشند.
محبي همچنين با اشاره به اين كه در استان كرمانشاه، روستاهاي بسياري هستند كه مي توانند با حمايت دولت، علاوه بر خودكفايي در تأمين نيازهاي خود، براي رشد و ترقي مملكت هم نقش آفرين باشند، گفت: بايد از روستاهاي كرمانشاه و به ويژه روستاهاي شهرستان سنقر و كليايي و نيز از نيروي ماهر و آماده به كار آن بهره برد. نيز بايد به روستا و مردمان آن بها داد و آن ها را وارد كار كرد.
وي با تأكيد بر اين كه عمران و آبادي مملكت و روستاهاي كشور، در گرو حمايت دولت و مجلس شوراي اسلامي است، به ضرورت تخصيص اعتبارات از سوي مجلس براي عمران و آبادي نقاط محروم و روستا ها اشاره كرد و گفت: البته در اين زمينه همت روستاييان هم شرط است. مجلس شوراي اسلامي بايد در تصويب لايحه بودجه سالانه اعتبارات خاصي براي عمران و آبادي نقاط محروم و روستا ها اختصاص دهد و دولت نيز بايد اين اعتبارات را به درستي پخش كرده و با در نظر گرفتن توسعه نيافتگي و عقب ماندگي روستا ها، درصدد جبران گذشته برآيد.
بازگشت به ابتداي صفحه

تابناك (www.tabnak.ir)


روستاییان، بهترین نیرو و امکانات و حتی استعداد برای کار کردن و تولید را دارند و می توانند با به کارگیری ظرفیت های خود در راستای رشد و ترقی روستا، شهر، استان و کشور کارآمد و تأثیرگذار باشند.

ایران پرتو اخبار سیاسی محمد ابراهیم محبی، با تأکید بر این که روستاییان، قشر تولید کننده هستند و همواره برای تولید تلاش می کنند، گفت: ما در سال حمایت از تولید ملی، کار و سرمایه ایرانی قرار داریم که برای تحقق اهداف این سال، باید از روستاییان به عنوان قشر تولید کننده حمایت شود.
نماینده سنقر و کلیایی با بیان اینکه کشاورزی، یکی از مهمترین محورهای تولید ملی است، خاطرنشان کرد: ما باید با فراهم کردن امکانات، آن ها را به تولید بیشتر تشویق کنیم. باید محصولات روستاییان را با بهای مناسب خرید و آنان را به افزایش تولیدات برای به دست آوردن سود بیشتر ترغیب کرد.
این عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، با بیان این که منویات مقام معظم رهبری برای حمایت از تولید، باید با حمایت مجلس و دولت از اقشار گوناگون جامعه به ویژه روستاییان محقق شود، اظهار داشت: روستاییان بهترین نیرو و امکانات و حتی استعداد برای کار کردن و تولید را دارند و می توانند با به کارگیری از ظرفیت های خود در راستای رشد و ترقی روستا، شهر، استان و کشور کارآمد و تأثیرگذار باشند.
محبی همچنین با اشاره به این که در استان کرمانشاه، روستاهای بسیاری هستند که می توانند با حمایت دولت، علاوه بر خودکفایی در تأمین نیازهای خود، برای رشد و ترقی مملکت هم نقش آفرین باشند، گفت: باید از روستاهای کرمانشاه و به ویژه روستاهای شهرستان سنقر و کلیایی و نیز از نیروی ماهر و آماده به کار آن بهره برد. نیز باید به روستا و مردمان آن بها داد و آن ها را وارد کار کرد.
وی با تأکید بر این که عمران و آبادی مملکت و روستاهای کشور، در گرو حمایت دولت و مجلس شورای اسلامی است، به ضرورت تخصیص اعتبارات از سوی مجلس برای عمران و آبادی نقاط محروم و روستا ها اشاره کرد و گفت: البته در این زمینه همت روستاییان هم شرط است. مجلس شورای اسلامی باید در تصویب لایحه بودجه سالانه اعتبارات خاصی برای عمران و آبادی نقاط محروم و روستا ها اختصاص دهد و دولت نیز باید این اعتبارات را به درستی پخش کرده و با در نظر گرفتن توسعه نیافتگی و عقب ماندگی روستا ها، درصدد جبران گذشته برآید.
بازگشت به ابتدای صفحه

تابناک (www.tabnak.ir)

سه شنبه بیست و چهارم 5 1391 8:50 بعد از ظهر
X