معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 406377
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273
در راستاي طرح‌هاي اشتغالزايي انجام شد
پرورش اردك ارگانيك در مازندران

خبرگزاري فارس: مدير كميته امداد شهرستان ساري گفت: در اجراي طرح‌هاي اشتغال كميته امداد شهرستان ساري اردك در زمين كشاورزي به روش ارگانيك پرورش يافت.

خبرگزاري فارس: پرورش اردك ارگانيك در مازندران

 قنبر بريماني امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ساري بيان داشت: در اجراي طرح‌هاي اشتغال كميته امداد شهرستان ساري در روستاي خارخون كياسر موفق به پرورش اردك در زمين كشاورزي به روش ارگانيك شديم.

مدير كميته امداد شهرستان ساري مقدار انرژي ورودي به مزرعه و افزايش مقدار عملكرد كيلوگرم بر هكتار را مهم‌ترين ويژگي پرورش همزمان اردك و كشت برنج ذكر كرد و گفت: اين طرح از نظر اقتصادي نيز سود خوبي را نصيب كشاورزان مي‌كند.

بريماني افزود: پرورش اردك در زمين كشاورزي موجب مي‌شود تا اين حيوان بسياري از علف‌هاي هرز كوچك و ريزي كه در زير آب قرار  دارند و همچنين بذر علف‌هاي هرز را مورد تغذيه قرار داده و با منقار و پاهاي خود در اثر هم‌زدن و جابه‌جايي گل‌ها از رشد علف‌هاي هرز جلوگيري كرده و تقريبا تمام علف‌هاي هرز را ريشه‌كن مي‌كند.


در راستای طرح‌های اشتغالزایی انجام شد
پرورش اردک ارگانیک در مازندران

خبرگزاری فارس: مدیر کمیته امداد شهرستان ساری گفت: در اجرای طرح‌های اشتغال کمیته امداد شهرستان ساری اردک در زمین کشاورزی به روش ارگانیک پرورش یافت.

خبرگزاری فارس: پرورش اردک ارگانیک در مازندران

 

 قنبر بریمانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ساری بیان داشت: در اجرای طرح‌های اشتغال کمیته امداد شهرستان ساری در روستای خارخون کیاسر موفق به پرورش اردک در زمین کشاورزی به روش ارگانیک شدیم.

مدیر کمیته امداد شهرستان ساری مقدار انرژی ورودی به مزرعه و افزایش مقدار عملکرد کیلوگرم بر هکتار را مهم‌ترین ویژگی پرورش همزمان اردک و کشت برنج ذکر کرد و گفت: این طرح از نظر اقتصادی نیز سود خوبی را نصیب کشاورزان می‌کند.

بریمانی افزود: پرورش اردک در زمین کشاورزی موجب می‌شود تا این حیوان بسیاری از علف‌های هرز کوچک و ریزی که در زیر آب قرار  دارند و همچنین بذر علف‌های هرز را مورد تغذیه قرار داده و با منقار و پاهای خود در اثر هم‌زدن و جابه‌جایی گل‌ها از رشد علف‌های هرز جلوگیری کرده و تقریبا تمام علف‌های هرز را ریشه‌کن می‌کند.

وی در پایان اذعان داشت: فضولات این حیوان نیز برای تقویت خاک مؤثر بوده  و دیگر نیازی به استفاده از علف‌کش‌ها نیز نیست و از نظر سازگاری با محیط زیست هم مورد اهمیت است علاوه بر این پرورش اردک یک منبع درآمد مناسبی برای کشاورزان نیز محسوب می‌شود.

www.farsnews.com

 

چهارشنبه بیست و پنجم 5 1391 6:51 بعد از ظهر
X