معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 406423
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273
بخشدار گناوه:
بستر توليد و اشتغال در روستاها مورد توجه باشد

خبرگزاري فارس: بخشدار مركزي گناوه گفت: بستر توليد و اشتغالزايي در روستاها در سال جديد در دستور كار قرار گيرد.

خبرگزاري فارس: بستر توليد و اشتغال در روستاها مورد توجه باشد

به گزارش خبرگزاري فارس از گناوه ضرغام مرداني صبح امروز در نخستين كميته عمران روستايي بخش مركزي در سال جديد با حضور بخشدار، مسئولان شهرستان، شوراها و دهياران در سالن اجتماعات فرمانداري گناوه با تسليت ايام فاطميه گفت: يكي از اهداف تشكيل اين جلسه برنامه‌ريزي براي تكميل پروژه‌هاي عمراني نيمه تمام و تعريف پروژه‌هاي جديد در روستاهاي بخش مركزي است.

مرداني با اشاره به پيام راهبردي نوروزي مقام معظم رهبري بيان كرد: با استفاده از تمامي ظرفيت‌ها، منابع موجود در روستاها اعم از انساني و طبيعي زمينه و بستر توليد و اشتغالزايي در روستاها در سال جديد در دستور كار قرار گيرد.

بخشدار مركزي گفت: شوراها و دهياران هر چه سريع‌تر نسبت به جمع‌بندي پروژه‌هاي سال جديد اعم از احداثي و تكميلي طبق اولويت‌بندي و اهميت اجراي آنها برنامه‌ريزي‌هاي لازم را انجام دهند.


بخشدار گناوه:
بستر تولید و اشتغال در روستاها مورد توجه باشد

خبرگزاری فارس: بخشدار مرکزی گناوه گفت: بستر تولید و اشتغالزایی در روستاها در سال جدید در دستور کار قرار گیرد.

خبرگزاری فارس: بستر تولید و اشتغال در روستاها مورد توجه باشد

 

به گزارش خبرگزاری فارس از گناوه ضرغام مردانی صبح امروز در نخستین کمیته عمران روستایی بخش مرکزی در سال جدید با حضور بخشدار، مسئولان شهرستان، شوراها و دهیاران در سالن اجتماعات فرمانداری گناوه با تسلیت ایام فاطمیه گفت: یکی از اهداف تشکیل این جلسه برنامه‌ریزی برای تکمیل پروژه‌های عمرانی نیمه تمام و تعریف پروژه‌های جدید در روستاهای بخش مرکزی است.

مردانی با اشاره به پیام راهبردی نوروزی مقام معظم رهبری بیان کرد: با استفاده از تمامی ظرفیت‌ها، منابع موجود در روستاها اعم از انسانی و طبیعی زمینه و بستر تولید و اشتغالزایی در روستاها در سال جدید در دستور کار قرار گیرد.

بخشدار مرکزی گفت: شوراها و دهیاران هر چه سریع‌تر نسبت به جمع‌بندی پروژه‌های سال جدید اعم از احداثی و تکمیلی طبق اولویت‌بندی و اهمیت اجرای آنها برنامه‌ریزی‌های لازم را انجام دهند.

وی اجرای عملیات تکمیلی طرح‌های هادی روستایی، احداث خانه عالم روستایی، تقویت و نوسازی خطوط انتقال شبکه داخلی برق روستایی، تعویض خطوط فرسوده آب روستاها، احداث پارک محله‌ای روستاها، احداث پارک ساحلی روستاهای مال قائد و مال خلیفه، بهسازی کوچه‌ها و معابر روستاهای فاقد شورا و دهیاری را از مهم‌ترین برنامه‌هایی دانست که در کمیته فوق شد.

بخشدار مرکزی گناوه گفت: بخش مرکزی شهرستان گناوه با دارا بودن 28 روستا جمعیتی بالغ بر 14 هزار نفر را در خود جای داده است.

www.farsnews.com

 

چهارشنبه بیست و پنجم 5 1391 7:1 بعد از ظهر
X