معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 406371
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273
معاون استاندار كردستان تاكيد كرد
ايجاد خوشه‌هاي توليدي در روستاهاي كردستان

خبرگزاري فارس: معاون هماهنگي و امور عمراني استاندار كردستان گفت: براي تقويت زيرساخت‌هاي توسعه ايجاد خوشه‌هاي توليدي در روستاهاي استان ضروري است.

خبرگزاري فارس: ايجاد خوشه‌هاي توليدي در روستاهاي كردستان

اردوان نوسودي در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در سنندج با بيان اينكه براي تقويت زيرساخت‌هاي توسعه، ايجاد خوشه‌هاي توليدي در روستاهاي استان ضروريست، اظهار داشت: روستاها يكي از مهم‌ترين زيربناهاي اقتصادي كشور محسوب مي‌شوند.
وي با اشاره به اينكه تقويت زيرساخت‌ها از جمله ارتقا سطح بازدهي اقتصادي روستاها راه رسيدن به خودكفايي را هموار خواهد كرد، افزود: شناسايي مزيت‌هاي نسبي و ظرفيت‌هاي موجود در روستا مي‌تواند زمينه جذب سرمايه در اين مناطق را فراهم كند.
معاون هماهنگي امور عمراني استاندار كردستان ادامه داد: صنايع دستي و صنايع تبديلي جانبي و بسته‌بندي از جمله راه‌هاي توسعه اقتصادي در روستاها است كه تحقق آن اشتغال پايدار در مناطق ياد شده را در پي‌خواهد داشت.
نوسودي بر تغيير شيوه دستي به كارگاهي در بخش توليد روستايي تاكيد كرد و خواستار حركت اين بخش به سمت توليد انبوه و اقتصادي شدن شد.


معاون استاندار کردستان تاکید کرد
ایجاد خوشه‌های تولیدی در روستاهای کردستان

خبرگزاری فارس: معاون هماهنگی و امور عمرانی استاندار کردستان گفت: برای تقویت زیرساخت‌های توسعه ایجاد خوشه‌های تولیدی در روستاهای استان ضروری است.

خبرگزاری فارس: ایجاد خوشه‌های تولیدی در روستاهای کردستان

اردوان نوسودی در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در سنندج با بیان اینکه برای تقویت زیرساخت‌های توسعه، ایجاد خوشه‌های تولیدی در روستاهای استان ضروریست، اظهار داشت: روستاها یکی از مهم‌ترین زیربناهای اقتصادی کشور محسوب می‌شوند.
وی با اشاره به اینکه تقویت زیرساخت‌ها از جمله ارتقا سطح بازدهی اقتصادی روستاها راه رسیدن به خودکفایی را هموار خواهد کرد، افزود: شناسایی مزیت‌های نسبی و ظرفیت‌های موجود در روستا می‌تواند زمینه جذب سرمایه در این مناطق را فراهم کند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان ادامه داد: صنایع دستی و صنایع تبدیلی جانبی و بسته‌بندی از جمله راه‌های توسعه اقتصادی در روستاها است که تحقق آن اشتغال پایدار در مناطق یاد شده را در پی‌خواهد داشت.
نوسودی بر تغییر شیوه دستی به کارگاهی در بخش تولید روستایی تاکید کرد و خواستار حرکت این بخش به سمت تولید انبوه و اقتصادی شدن شد.
به گفته وی، بازاریابی نیاز اساسی تولیدکنندگان محصولات کشاورزی، دامداری و صنایع دستی در روستاهاست و مسئولان متولی در استان باید برای بسترسازی و عرضه مناسب‌تر محصولات روستائیان به بازارهای هدف تدابیر لازم را اتخاذ کنند.

www.farsnews.com

 

چهارشنبه بیست و پنجم 5 1391 7:3 بعد از ظهر
X