معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 406402
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273
مديركل دفتر امور زنان روستايي وزارت جهاد كشاورزي:
زنان روستايي در كشاورزي نقش مؤثري دارند

خبرگزاري فارس: مديركل دفتر امور زنان روستايي و عشايري وزارت جهاد كشاورزي گفت: زنان روستايي در توليد محصولات كشاورزي، دامي و تأمين غذاي سالم نقش مؤثري دارند.

خبرگزاري فارس: زنان روستايي در كشاورزي نقش مؤثري دارند

به گزارش خبرگزاري فارس از قزوين به نقل از روابط عمومي تعاون روستايي استان قزوين فروغ‌السادات بني‌هاشم در بازديد از طرح‌هاي واحد امور زنان روستايي استان قزوين بيان كرد: بانوان روستايي در توليد و اقتصاد خانوار و جامعه نقش مهمي بر‌عهده دارند و تاكنون قابليت‌ها و ظرفيت‌هاي خود را به خوبي نشان داده‌اند.

بني‌هاشم با تأكيد بر ضرورت افزايش دوره‌هاي آموزشي براي بانوان خاطرنشان كرد: براي بهبود نقش زنان روستايي در اقتصاد خانواده و نيز توليد محصولات كشاورزي با كيفيت بيشتر، برگزاري دوره‌هاي آموزشي به منظور بالابردن سطح اطلاعات كشاورزي زنان روستايي ضروري است و با ارائه آموزش‌هاي لازم مي‌توان از ظرفيت‌هاي زنان استفاده بهينه كرد و جايگاه زنان روستايي را ارتقا بخشيد و براي تحقق اين امر تلاش بيشتري انجام مي‌دهيم.


مدیرکل دفتر امور زنان روستایی وزارت جهاد کشاورزی:
زنان روستایی در کشاورزی نقش مؤثری دارند

خبرگزاری فارس: مدیرکل دفتر امور زنان روستایی و عشایری وزارت جهاد کشاورزی گفت: زنان روستایی در تولید محصولات کشاورزی، دامی و تأمین غذای سالم نقش مؤثری دارند.

خبرگزاری فارس: زنان روستایی در کشاورزی نقش مؤثری دارند

 

به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین به نقل از روابط عمومی تعاون روستایی استان قزوین فروغ‌السادات بنی‌هاشم در بازدید از طرح‌های واحد امور زنان روستایی استان قزوین بیان کرد: بانوان روستایی در تولید و اقتصاد خانوار و جامعه نقش مهمی بر‌عهده دارند و تاکنون قابلیت‌ها و ظرفیت‌های خود را به خوبی نشان داده‌اند.

بنی‌هاشم با تأکید بر ضرورت افزایش دوره‌های آموزشی برای بانوان خاطرنشان کرد: برای بهبود نقش زنان روستایی در اقتصاد خانواده و نیز تولید محصولات کشاورزی با کیفیت بیشتر، برگزاری دوره‌های آموزشی به منظور بالابردن سطح اطلاعات کشاورزی زنان روستایی ضروری است و با ارائه آموزش‌های لازم می‌توان از ظرفیت‌های زنان استفاده بهینه کرد و جایگاه زنان روستایی را ارتقا بخشید و برای تحقق این امر تلاش بیشتری انجام می‌دهیم.

وی با اشاره به نقش زنان روستایی در بخش تولیدات کشاورزی و دامی عنوان کرد: زنان روستایی قابلیت‌های خود را در بخش کشاورزی به خوبی نشان داده‌اند و بهره‌گیری از توان آنها می‌تواند در  تولید ملی کارساز باشد.

مدیرکل دفتر امور زنان روستایی و عشایری وزارت جهاد کشاورزی با اشاره به نقش انقلاب اسلامی که موجب حضور فعال زنان در عرصه اجتماعی شده است، تصریح کرد: حضور زنان با انگیزه و مستعد در عرصه‌های فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و تولیدی پس از انقلاب اسلامی بسیار پر‌رنگ بوده و این جایگاه بیانگر منزلت و توان بسیار بالای زنان کشور به خصوص زنان روستایی است.

بنی‌هاشم همچنین از صندوق اعتبارات خرد زنان روستایی و پروژه‌های اشتغال‌زایی خانگی در روستاهای توابع شهرستان‌های آبیک و بویین‌زهرا بازدید و از نزدیک با فعالیت‌های زنان روستایی استان قزوین آشنا شد. همچنین مدیر کل امور زنان روستایی وزارت جهاد کشاورزی از طرح‌های پرورش زنبور عسل، پرورش میش و بره، کشت زعفران و پخت نان محلی که با تسهیلات صندوق اعتبارات خرد راه‌اندازی شده، بازدید کرد.

www.farsnews.com

 

پنج شنبه بیست و ششم 5 1391 5:40 بعد از ظهر
X