معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 406484
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273
در جلسه بررسي نقش زنان در اشتغال، نظم و امنيت ‌روستايي مطرح شد
زنان روستايي الگوي فعاليت هستند/ زنان روستايي يك مدير و برنامه‌ريز ‌هستند

خبرگزاري فارس: كارشناس ارشد جغرافيا و برنامه‌ريزي روستايي دانشگاه آزاد اسلامي واحد رشت، زنان روستايي را الگوي فعاليت دانست و توجه به زنان روستايي را مورد تاكيد برنامه‌ريزان و دست‌اندركاران مسايل روستايي قرار داد.

خبرگزاري فارس: زنان روستايي الگوي فعاليت هستند/ زنان روستايي يك مدير و برنامه‌ريز ‌هستند

به گزارش خبرگزاري فارس از رشت، صفيه باقري عصر امروز در جلسه بررسي نقش زنان در اشتغال، نظم و امنيت جوامع روستايي در واحد رشت، اظهار كرد: دستيابي به توسعه و بهبود كيفيت زندگي از طريق اشتغال، نظم و امنيت جزو آرمان‌هايي است كه همواره ذهن بشر را به خود مشغول مي‌كند.

وي، با بيان اينكه نقش زنان در برنامه توسعه بايد مشخص و بر توانمندي آنها تاكيد شود، افزود: در تمام جوامع، زنان روستايي يك عامل مهم در رسيدن به اهداف مهم روستايي مطرح بوده‌اند و نيمي از نيروي انساني مورد نياز توسعه هستند اما به دلايل مختلف اقتصادي، اجتماعي و فرهنگي در عمل كمتر مورد توجه برنامه‌ريزان و دست‌اندركاران مسايل روستايي قرار گرفته‌اند.


در جلسه بررسی نقش زنان در اشتغال، نظم و امنیت ‌روستایی مطرح شد
زنان روستایی الگوی فعالیت هستند/ زنان روستایی یک مدیر و برنامه‌ریز ‌هستند

خبرگزاری فارس: کارشناس ارشد جغرافیا و برنامه‌ریزی روستایی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت، زنان روستایی را الگوی فعالیت دانست و توجه به زنان روستایی را مورد تاکید برنامه‌ریزان و دست‌اندرکاران مسایل روستایی قرار داد.

خبرگزاری فارس: زنان روستایی الگوی فعالیت هستند/ زنان روستایی یک مدیر و برنامه‌ریز ‌هستند

 

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، صفیه باقری عصر امروز در جلسه بررسی نقش زنان در اشتغال، نظم و امنیت جوامع روستایی در واحد رشت، اظهار کرد: دستیابی به توسعه و بهبود کیفیت زندگی از طریق اشتغال، نظم و امنیت جزو آرمان‌هایی است که همواره ذهن بشر را به خود مشغول می‌کند.

وی، با بیان اینکه نقش زنان در برنامه توسعه باید مشخص و بر توانمندی آنها تاکید شود، افزود: در تمام جوامع، زنان روستایی یک عامل مهم در رسیدن به اهداف مهم روستایی مطرح بوده‌اند و نیمی از نیروی انسانی مورد نیاز توسعه هستند اما به دلایل مختلف اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی در عمل کمتر مورد توجه برنامه‌ریزان و دست‌اندرکاران مسایل روستایی قرار گرفته‌اند.

کارشناس ارشد برنامه‌ریزی واحد رشت، زنان روستایی الگوی فعالیت دانست و تصریح کرد: زنان روستایی به طور دایم در حال تلاش بوده و یک مدیر و برنامه‌ریز خانوار روستایی هستند.

وی، با بیان اینکه فعالیت‌ تولیدی زنان نقش موثری در نظم و امنیت خانوار روستایی دارد، خاطرنشان کرد: پیامد این فعالیت‌ها بهبود وضعیت تغذیه، بهداشت، جلوگیری از مهاجرت بی‌رویه، افزایش سواد و ارتقای منزلت اجتماعی خانوار روستایی است.

باقری، دیدگاه‌ فعالیت زنان نسبت به گذشته را در حال تغییر نامید و ابراز کرد: این امر می‌تواند راه را برای مشارکت بیشتر زنان باز کند.

وی، خاطرنشان کرد: ارائه خدمات آموزشی، افزایش سطح سواد، ایجاد شغل‌هایی که مشارکت بیشتر زنان را می‌طلبد در برطرف کردن مشکلات و تنگناهای موجود تاثیرگذار است.

این کارشناس، برطرف کردن خدمات آموزشی را موجب افزایش رفاه جامعه روستایی عنوان کرد.

www.farsnews.com/

 

پنج شنبه بیست و ششم 5 1391 5:45 بعد از ظهر
X