معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 406490
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273
مدير ترويج جهاد كشاورزي استان اردبيل:
اشتغال زنان روستايي زمينه‌ساز افزايش توليد بخش كشاورزي شده است

خبرگزاري فارس: مدير هماهنگي ترويج جهاد كشاورزي استان اردبيل گفت: ايجاد فرصت‌هاي اشتغال براي زنان روستايي به توانمندي اقتصادي و افزايش درآمد و بهره‌وري بخش‌هاي مختلف كمك كرده است.

خبرگزاري فارس: اشتغال زنان روستايي زمينه‌ساز افزايش توليد بخش كشاورزي شده است

به گزارش خبرگزاري فارس از اردبيل، اسماعيل آبروش عصر امروز در مراسم برگزاري كارگاه آموزشي پرورش قارچ خوراكي ويژه زنان روستايي اظهار داشت: اين كارگاه با شركت 80 نفر از تحصيل‌گران زن روستايي، توليدكنندگان و فارغ‌التحصيلان علاقمند به بخش كشاورزي به همت مديريت جهاد كشاورزي شهرستان اردبيل به مدت چهار روز در اردبيل برگزار شد.

وي تصريح كرد: توليد قارچ خوراكي از جمله طرح‌هاي اشتغالزايي است كه به دليل توجيه اقتصادي مناسب و امكان اجرا در مناطق مختلف روستايي مورد استقبال زنان روستايي قرار گرفته است.

آبروش نقش بسيار مهم اين اشتغال را در درآمدزايي و توسعه كارآفريني در زيرمجموعه‌هاي اين حوزه يادآور شد و خاطرنشان كرد: اگر روستاييان ما از لحاظ درآمد و بهره‌وري توليد به غناي واقعي برسند و گرايشي به زندگي شهرنشيني نداشته باشند به يقين بهتر مي‌توان حوزه اشتغال در اين بخش را سر و سامان داد.


مدیر ترویج جهاد کشاورزی استان اردبیل:
اشتغال زنان روستایی زمینه‌ساز افزایش تولید بخش کشاورزی شده است

خبرگزاری فارس: مدیر هماهنگی ترویج جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: ایجاد فرصت‌های اشتغال برای زنان روستایی به توانمندی اقتصادی و افزایش درآمد و بهره‌وری بخش‌های مختلف کمک کرده است.

خبرگزاری فارس: اشتغال زنان روستایی زمینه‌ساز افزایش تولید بخش کشاورزی شده است

 

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، اسماعیل آبروش عصر امروز در مراسم برگزاری کارگاه آموزشی پرورش قارچ خوراکی ویژه زنان روستایی اظهار داشت: این کارگاه با شرکت 80 نفر از تحصیل‌گران زن روستایی، تولیدکنندگان و فارغ‌التحصیلان علاقمند به بخش کشاورزی به همت مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان اردبیل به مدت چهار روز در اردبیل برگزار شد.

وی تصریح کرد: تولید قارچ خوراکی از جمله طرح‌های اشتغالزایی است که به دلیل توجیه اقتصادی مناسب و امکان اجرا در مناطق مختلف روستایی مورد استقبال زنان روستایی قرار گرفته است.

آبروش نقش بسیار مهم این اشتغال را در درآمدزایی و توسعه کارآفرینی در زیرمجموعه‌های این حوزه یادآور شد و خاطرنشان کرد: اگر روستاییان ما از لحاظ درآمد و بهره‌وری تولید به غنای واقعی برسند و گرایشی به زندگی شهرنشینی نداشته باشند به یقین بهتر می‌توان حوزه اشتغال در این بخش را سر و سامان داد.

این مسئول همچنین برگزاری دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی را در ارتقای مهارت و دانش افراد علاقمند و هدایت آنها به حضور در عرصه‌های تولید را بسیار مؤثر و کارآمد توصیف کرد.

در این کارگاه مدیر جهاد کشاورزی شهرستان اردبیل نیز با اشاره به پروژه‌های اشتغالزایی امور زنان روستایی شهرستان در زیربخش‌های مختلف کشاورزی بیان کرد: در حوزه زراعت زعفران، گیاهان دارویی، پرورش قارچ و زنبور عسل یک شور و علاقه خاصی در روستاییان به ویژه بانوان برای ایجاد فرصت‌های اشتغال وجود دارد.

عدیل سروی اضافه کرد: امروز در کشور علی‌رغم افزایش جمعیت، تولید محصولات کشاورزی به همت تولیدکنندگان و فعالان عرصه کشاورزی مازاد بر نیاز است.

وی در ادامه تلاش زنان و فارغ‌التحصیلان کشاورزی را در عرصه تولید و تأمین امنیت غذایی قابل تقدیر دانست و بر توسعه طرح‌های تولیدی و درآمدزا و استفاده از فرصت‌های مهیا شده در زمینه اعطای تسهیلات کم‌بهره بخش توسعه کشاورزی تاکید کرد.

www.farsnews.com/

 

پنج شنبه بیست و ششم 5 1391 5:48 بعد از ظهر
X