معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 406435
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273
فرماندار شهرستان كنگاور:
زنان در تحقق شعار امسال حضوري فعال خواهند داشت

خبرگزاري فارس: فرماندار شهرستان كنگاور گفت: زنان ايراني به‌عنوان يكي از اركان اصلي جامعه، نقش مهمي در توسعه و پيشرفت كشور دارند.

خبرگزاري فارس: زنان در تحقق شعار امسال حضوري فعال خواهند داشت

به گزارش خبرگزاري فارس از كرمانشاه عصر ديروز حشمت‌الله عزيزي در جلسه‌اي كه براي تجليل از بانوان شهرستان كنگاور برگزار شد اظهار كرد: زنان در همه عرصه‌هاي نظام از مبارزات ضد ستم‌شاهي گرفته تا دوران دفاع مقدس نقش پررنگي داشته‌اند.

عزيزي اضافه كرد: زنان ايراني به‌عنوان يكي از اركان اصلي جامعه، نقش مهمي در توسعه و پيشرفت كشور دارند.

وي افزود: نقش برجسته زنان در تربيت نسل آينده و اثرگذاري بالاي اجتماعي آنان، اهميت حضور موفق اين قشر از جامعه را در عرصه‌هاي گوناگون بيش از پيش آشكار مي‌سازد.

فرماندار شهرستان كنگاور ادامه داد‌: نقش زنان در صحنه‌هاي انقلاب بيش از مردان بوده است و حضور زنان در صحنه‌هاي مختلف از زمان بعد از انقلاب پررنگ شده است.


فرماندار شهرستان کنگاور:
زنان در تحقق شعار امسال حضوری فعال خواهند داشت

خبرگزاری فارس: فرماندار شهرستان کنگاور گفت: زنان ایرانی به‌عنوان یکی از ارکان اصلی جامعه، نقش مهمی در توسعه و پیشرفت کشور دارند.

خبرگزاری فارس: زنان در تحقق شعار امسال حضوری فعال خواهند داشت

 

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه عصر دیروز حشمت‌الله عزیزی در جلسه‌ای که برای تجلیل از بانوان شهرستان کنگاور برگزار شد اظهار کرد: زنان در همه عرصه‌های نظام از مبارزات ضد ستم‌شاهی گرفته تا دوران دفاع مقدس نقش پررنگی داشته‌اند.

عزیزی اضافه کرد: زنان ایرانی به‌عنوان یکی از ارکان اصلی جامعه، نقش مهمی در توسعه و پیشرفت کشور دارند.

وی افزود: نقش برجسته زنان در تربیت نسل آینده و اثرگذاری بالای اجتماعی آنان، اهمیت حضور موفق این قشر از جامعه را در عرصه‌های گوناگون بیش از پیش آشکار می‌سازد.

فرماندار شهرستان کنگاور ادامه داد‌: نقش زنان در صحنه‌های انقلاب بیش از مردان بوده است و حضور زنان در صحنه‌های مختلف از زمان بعد از انقلاب پررنگ شده است.

وی به شعار سال تولید ملی‌، حمایت از کار و سرمایه ایرانی اشاره و تصریح کرد: زنان همواره نقش فعالی در صحنه‌های اقتصادی و سیاسی داشته‌اند و بی‌شک در تحقق شعار سال نیز حضوری فعال خواهند داشت.

عزیزی در پایان گفت: مرد و زن ایرانی باید در کنار هم با سعی و تلاش برای آبادانی ایران اسلامی بکوشیم تا همواره با پیشرفت‌های خود باعث ناامیدای دشمنان نظام شویم.

گفتنی است، در ادامه این جلسه، از بانوان موفق کنگاوری با اهدا لوح تقدیر وجوایزی تجلیل شد.

www.farsnews.com

 

پنج شنبه بیست و ششم 5 1391 5:52 بعد از ظهر
X