معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 406390
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273

 

چهارشنبه 19 بهمن 1390 نقش موثر زنان روستايي در توليد محصولات كشاورزي و تامين غذاي سالم

مديركل دفتر امور زنان روستايي و عشايري وزارت جهاد كشاورزي گفت: هم اكنون بخش عظيمي از محصولات كشاورزي و تامين غذاي سالم در كشور توسط زنان روستايي توليد مي شود. به گزارش ايرنا، 'فروغ السادات بني هاشم' در همايش زنان روستايي استان قزوين به نقش زنان روستايي در جامعه اشاره كرد و افزود: زنان روستايي در توليد و اقتصاد خانوار و جامعه بسيار كوشا و موثر هستند.

وي اظهار داشت: در جامعه روستايي، خانواده واحد توليدي است و بيشتر محصولات مصرفي توسط اعضاي خانواده و بويژه زنان روستايي توليد مي شود كه اين امر نشان دهنده نقش موثر زنان در اقتصاد كشور است. بني هاشم توليد محصول سالم تر بدون استفاده از سم و كود شيميايي را از سياست ها و برنامه هاي مهم وزارت جهاد كشاورزي عنوان و تصريح كرد: خوشبختانه اين فعاليت سال هاي زيادي است كه در بيشتر خانواده هاي روستايي انجام مي شود. وي اضافه كرد: وظيفه داريم كه آموزش هاي لازم را به روستاييان تبيين كرده و اطلاعات لازم را در خصوص ضررهاي ناشي از استفاده نهاده هاي بيروني را در اختيار آنها قرار دهيم.


 

 
چهارشنبه 19 بهمن 1390 نقش موثر زنان روستایی در تولید محصولات کشاورزی و تامین غذای سالم

مدیرکل دفتر امور زنان روستایی و عشایری وزارت جهاد کشاورزی گفت: هم اکنون بخش عظیمی از محصولات کشاورزی و تامین غذای سالم در کشور توسط زنان روستایی تولید می شود. به گزارش ایرنا، 'فروغ السادات بنی هاشم' در همایش زنان روستایی استان قزوین به نقش زنان روستایی در جامعه اشاره کرد و افزود: زنان روستایی در تولید و اقتصاد خانوار و جامعه بسیار کوشا و موثر هستند.

وی اظهار داشت: در جامعه روستایی، خانواده واحد تولیدی است و بیشتر محصولات مصرفی توسط اعضای خانواده و بویژه زنان روستایی تولید می شود که این امر نشان دهنده نقش موثر زنان در اقتصاد کشور است. بنی هاشم تولید محصول سالم تر بدون استفاده از سم و کود شیمیایی را از سیاست ها و برنامه های مهم وزارت جهاد کشاورزی عنوان و تصریح کرد: خوشبختانه این فعالیت سال های زیادی است که در بیشتر خانواده های روستایی انجام می شود. وی اضافه کرد: وظیفه داریم که آموزش های لازم را به روستاییان تبیین کرده و اطلاعات لازم را در خصوص ضررهای ناشی از استفاده نهاده های بیرونی را در اختیار آنها قرار دهیم. مدیر کل دفتر امور زنان روستایی و عشایری وزارت جهاد کشاورزی، به نامگذاری سال جهاد اقتصادی اشاره کرد و ادامه داد: زنان روستایی نقش تولیدی و کشاورزی دارند و وظیفه ما این است که این نقش را بهبود بخشیده و زنان روستاها نیز ما را از نیازهای خود مطلع کنند. بنی هاشم خاطرنشان کرد: در سال جهاد اقتصادی اندیشه و افکار زنان روستایی بایستی به فرهنگ مولد تبدیل شده و کار و تولید جزو فرهنگ قرار بگیرد، زیرا وقتی این فرهنگ و عناصر بنیادی به وجود آید همه ساله سال جهاد اقتصادی خواهد بود. وی به نقش زنان در طول تاریخ و انقلاب اشاره کرد و افزود: نقش آفرینی زنان در مقاطع مختلف تاریخ، سرنوشت ساز است و اهمیت و جایگاه زنان در فعالیت های اجتماعی و سیاسی را به خوبی نشان می دهد.

وی یادآور شد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی نیز زنان جامعه ما بویژه روستاییان باوجود مشکلات مختلف از کیان انقلاب دفاع و حماسه های زیادی را خلق کردند ما باید ادامه دهنده راه آنها باشیم. در پایان این همایش از تعدادی زنان فعال و تسهیل گر روستایی قدردانی شد.

www.maj.ir

پنج شنبه بیست و ششم 5 1391 5:56 بعد از ظهر
X