معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 406502
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273
زنان يكي از ستون هاي مهم در كشاورزي ايران هستند كه مشاركت 50 درصدي آنها را مي توان در توليد برنج مشاهده كرد.

روح بخش هاشمي، كارشناس ارشد برنامه ريزي روستايي در گفتگو با خبرنگار اقتصادي باشگاه خبرنگاران گفت: به طور قطع نمي توان نقش زنان را در توليد محصولات كشاورزي ناديده گرفت. براساس آمار و اطلاعات به دست آمده، 50 درصد زنان در تمام طرح كشاورزي مشاركت دارند.
وي گفت: توانمندي زنان روستايي و توجه به دانش افروزي آنان براي توليد يك محصول با كيفيت با توجه به نقش روز افزون زنان در كشاورزي بايد در دستور كار قرار گيرد.
وي تاكيد كرد: تجهيز زنان كشاورز به دانش روز كشاورزي جهت ورود به عرصه هاي ملي و ايجاد امكانات مناسب براي حضور زنان كشاورز در جامعه كشاورزي كشور امري ضروري است.


زنان یکی از ستون های مهم در کشاورزی ایران هستند که مشارکت 50 درصدی آنها را می توان در تولید برنج مشاهده کرد.

روح بخش هاشمی، کارشناس ارشد برنامه ریزی روستایی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران گفت: به طور قطع نمی توان نقش زنان را در تولید محصولات کشاورزی نادیده گرفت. براساس آمار و اطلاعات به دست آمده، 50 درصد زنان در تمام طرح کشاورزی مشارکت دارند.
وی گفت: توانمندی زنان روستایی و توجه به دانش افروزی آنان برای تولید یک محصول با کیفیت با توجه به نقش روز افزون زنان در کشاورزی باید در دستور کار قرار گیرد.
وی تاکید کرد: تجهیز زنان کشاورز به دانش روز کشاورزی جهت ورود به عرصه های ملی و ایجاد امکانات مناسب برای حضور زنان کشاورز در جامعه کشاورزی کشور امری ضروری است.
وی با بیان اینکه در میان تمام محصولات تولید شده توسط زنان کشاورز برنج در اولویت اول قرار دارد، گفت: در میان تمام استان های کشور استان های گیلان و مازندران بیشترین میزان هکتار شالیزارهای برنج را دارد که 50 درصد زنان در تولید برنج مشارکت داردwww.yjc.ir/.

 

پنج شنبه بیست و ششم 5 1391 6:1 بعد از ظهر
X