معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 406479
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273
73-19.jpg

مدير هماهنگي ترويج سازمان جهاد كشاورزي استان اردبيل از موفقيت اجراي طرح پرورش قارچ خوراكي دكمه‌اي در استان خبر داد.

 

 

 

"اسماعيل آبروش" درگفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) با اشاره به اين‌كه از سال 1384 تاكنون بيش از 94 نفر از زنان و دختران روستايي در قالب شبكه توليدي قارچ خوراكي صدفي فعاليت داشته‌اند، خاطرنشان كرد:هدف عمده از اجراي اين طرح، ايجاد اشتغال پايدار و كسب درآمد براي زنان روستايي و فارغ التحصيلان علاقه‌مند فعاليت در مناطق روستايي است.

 

 

 

 

وي افزود: هم اكنون در شهرستان كوثر با اجراي اين طرح براي 20 نفر اشتغال ايجاد شده است. به عنوان مثال، يك خانواده با انگيزه انجام كارهاي توليدي از تهران به روستا آمده و با راهنمايي‌هاي اداره ترويج شهرستان و حمايت مديريت ترويج استان و كسب آموزش‌ها و مهارت‌هاي لازم براي توليد و پرورش قارچ خوراكي صدفي و دكمه‌اي با علاقه و جديت به فعاليت دراين رشته مشغول شده‌اند. در حال حاضر نيز با توليد حدود يك تن قارچ خوراكي در هر دوره پرورش، كسب درآمد مي‌كنند.


73-19.jpg

مدیر هماهنگی ترویج سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل از موفقیت اجرای طرح پرورش قارچ خوراکی دکمه‌ای در استان خبر داد.

 

 

 

"اسماعیل آبروش" درگفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) با اشاره به این‌که از سال 1384 تاکنون بیش از 94 نفر از زنان و دختران روستایی در قالب شبکه تولیدی قارچ خوراکی صدفی فعالیت داشته‌اند، خاطرنشان کرد:هدف عمده از اجرای این طرح، ایجاد اشتغال پایدار و کسب درآمد برای زنان روستایی و فارغ التحصیلان علاقه‌مند فعالیت در مناطق روستایی است.

 

 

 

 

وی افزود: هم اکنون در شهرستان کوثر با اجرای این طرح برای 20 نفر اشتغال ایجاد شده است. به عنوان مثال، یک خانواده با انگیزه انجام کارهای تولیدی از تهران به روستا آمده و با راهنمایی‌های اداره ترویج شهرستان و حمایت مدیریت ترویج استان و کسب آموزش‌ها و مهارت‌های لازم برای تولید و پرورش قارچ خوراکی صدفی و دکمه‌ای با علاقه و جدیت به فعالیت دراین رشته مشغول شده‌اند. در حال حاضر نیز با تولید حدود یک تن قارچ خوراکی در هر دوره پرورش، کسب درآمد می‌کنند.

 

 

 

 

آبروش، توجه ویژه به این‌گونه طرح‌ها را برای درآمدزایی و بهبود وضعیت معیشتی خانوار روستایی، کاهش بیکاری در مناطق روستایی و جلوگیری از مهاجرت به شهر، مهم دانست و بر تقویت و حمایت از این طرح تاکید کرد.

isna.ir

 

جمعه بیست و هفتم 5 1391 7:32 بعد از ظهر
X