معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 406407
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

صمد پورسلطاني رئيس كميسيون كشاورزي و صنايع غذايي اتاق بازرگاني استان آذربايجان غربي در گفتگو با خبرنگار اقتصادي باشگاه خبرنگاران، با بيان اين مطلب گفت: كشاورزي از مهمترين بخش هاي اقتصادي كشور بوده و 80 درصد نيازهاي خوراكي، يك چهارم محصول ناخالص داخلي و يك سوم اشتغال كشور را تامين مي كند.

وي گفت: افزايش توليد ملي،‌ امنيت خوراكي، افزايش ارزش افزوده، جلوگيري از خروج ارز، صدور مواد خام اوليه كشاورزي و كاهش واردات محصولات خوراكي از آثار قابل توجه در توسعه اقتصاد كشاورزي است.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

صمد پورسلطانی رئیس کمیسیون کشاورزی و صنایع غذایی اتاق بازرگانی استان آذربایجان غربی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران، با بیان این مطلب گفت: کشاورزی از مهمترین بخش های اقتصادی کشور بوده و 80 درصد نیازهای خوراکی، یک چهارم محصول ناخالص داخلی و یک سوم اشتغال کشور را تامین می کند.

وی گفت: افزایش تولید ملی،‌ امنیت خوراکی، افزایش ارزش افزوده، جلوگیری از خروج ارز، صدور مواد خام اولیه کشاورزی و کاهش واردات محصولات خوراکی از آثار قابل توجه در توسعه اقتصاد کشاورزی است.

پورسلطانی گفت: به منظور کاهش بیکاری در روستاها ایجاد صنایع تبدیلی و غذایی یک امر الزامی است که موجب توسعه روستاها و همچنین افزایش و بهره وری مناسب می شود.

وی خاطرنشان کرد: نهایتا تامین نقدینگی و سرمایه در گردش و تخصیص ارز مورد نیاز محصولات فرآوری شده و آشنایی سرمایه گذاران و صادرکنندگان با نیازهای خارجی از راهکارهای اصلی توسعه و تحول در صنایع تبدیلی و غذایی است./س

جمعه بیست و هفتم 5 1391 7:46 بعد از ظهر
X