معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 406473
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273

واحد فرآوري زيتون در استان قزوين فعاليت مي كند به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران قزوين معاون مدير صنايع تبديلي كشاورزي استان قزوين با بيان اين خبر اظهار داشت : به منظور ساماندهي فعاليتهاي واحدهاي توليد روغن زيتون تاكنون 1300 واحد در مناطق مختلف استان با ظرفيت بالاي يك تن شناسايي شده است.
مصلايي در ادامه با اشاره به آغاز ساماندهي طرح هاي سنتي عمل آوري زيتون در استان افزود: با اجراي اين طرح مكان هاي نگهداري غيربهداشتي زيتون در مناطق مختلف استان شناسايي شده تا بتوانيم سيستم هاي سنتي را به مدرن تبديل كرده و به ارتقاء سطح كيفي و بهداشتي محصول كمك كنيم.
اين مسئول تصريح كرد : در اجراي اين طرح كه با همكاري معاونت بهداشتي و غدا و داروي دانشگاه علوم پزشكي و سازمان جهاد كشاورزي انجام مي شود رعايت ضوابط بهداشتي براي تمامي واحدهاي فرآوري و عمل آوري الزامي خواهد شد تا به اين واحدها هويت لازم نيز داده شود.1300 واحد فرآوری زیتون در استان قزوین فعالیت می کند

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران قزوین معاون مدیر صنایع تبدیلی کشاورزی استان قزوین با بیان این خبر اظهار داشت : به منظور ساماندهی فعالیتهای واحدهای تولید روغن زیتون تاکنون 1300 واحد در مناطق مختلف استان با ظرفیت بالای یک تن شناسایی شده است.
مصلایی در ادامه با اشاره به آغاز ساماندهی طرح های سنتی عمل آوری زیتون در استان افزود: با اجرای این طرح مکان های نگهداری غیربهداشتی زیتون در مناطق مختلف استان شناسایی شده تا بتوانیم سیستم های سنتی را به مدرن تبدیل کرده و به ارتقاء سطح کیفی و بهداشتی محصول کمک کنیم.
این مسئول تصریح کرد : در اجرای این طرح که با همکاری معاونت بهداشتی و غدا و داروی دانشگاه علوم پزشکی و سازمان جهاد کشاورزی انجام می شود رعایت ضوابط بهداشتی برای تمامی واحدهای فرآوری و عمل آوری الزامی خواهد شد تا به این واحدها هویت لازم نیز داده شود.
مصلایی بیان کرددر ادامه با بیان اینکه با شرکت در دوره آموزشی بین المللی زیتون در کشور اسپانیا اطلاعات ارزشمندی برای افزایش کیفی محصول حاصل شده است خاطر نشان کرد : در این طرح جهانی ، همسان سازی بو، ماندگی، نرمی، تردی زیتون در جهان به صورت علمی در حال اجراست که این کار اگر در ایران هم اجرایی شود به تجاری سازی زیتون کاری و انجام کارهای زیربنایی کمک موثری خواهد کرد.
مصلایی درجه بندی زیتون را در صادرات و واردات محصول مهم ارزیابی کرد و گفت: انجام این کار زیرساختی به سودآوری در تجارت زیتون منجر می شود./س

www.yjc.ir/

 

جمعه بیست و هفتم 5 1391 7:51 بعد از ظهر
X