معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 406437
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273
رييس سازمان بسيج عشايري كشور گفت: تداوم نقش آفريني عشاير در عرصه توليد ملي مستلزم نگاه ويژه و منطبق با واقعيت به اين قشر توليد كننده است.به گزارش عشايرنيوز وبه نقل از خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، منطقه چهارمحال و بختياري، سردار دكتر مهدي جمشيدي در همايش معتمدين عشاير بختياري افزود: تحقق شعار توليد ملي، حمايت از كار و سرمايه ايراني در جامعه نيازمند نگاه مسئولان به قشر عشاير به عنوان يكي از توليدكنندگان اصلي جامعه است.
  
وي اظهار كرد: عشاير با وجود اينكه تنها دو درصد از جمعيت كشور را تشكيل مي‏‌دهند، اما از لحاظ توليدات دامي و پروتئيني 28 درصد توليدات اين بخش را از آن خود كرده‌اند.

سردار جمشيدي همچنين از سهم 35 درصدي عشاير در توليدات صنايع دستي كشور خبر داد و تصريح كرد: قدرت ملي عشاير با توجه به نقش آنان در توليد ملي و ايجاد امنيت پايدار قابل توجه و ممتاز است.

وي خاطرنشان كرد: تداوم نقش‌آفريني عشاير در عرصه توليد ملي مستلزم نگاه ويژه و منطبق با واقعيت به اين قشر توليد كننده است و در حالي كه دولت 12 ميليارد ريال يارانه به بخش توليد اختصاص داده، بايستي سهم عشاير مشخص و متناسب با شاخصهاي توليد اين قشر باشد.


رییس سازمان بسیج عشایری کشور گفت: تداوم نقش آفرینی عشایر در عرصه تولید ملی مستلزم نگاه ویژه و منطبق با واقعیت به این قشر تولید کننده است.به گزارش عشایرنیوز وبه نقل از خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه چهارمحال و بختیاری، سردار دکتر مهدی جمشیدی در همایش معتمدین عشایر بختیاری افزود: تحقق شعار تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی در جامعه نیازمند نگاه مسئولان به قشر عشایر به عنوان یکی از تولیدکنندگان اصلی جامعه است.
  
وی اظهار کرد: عشایر با وجود اینکه تنها دو درصد از جمعیت کشور را تشکیل می‏‌دهند، اما از لحاظ تولیدات دامی و پروتئینی 28 درصد تولیدات این بخش را از آن خود کرده‌اند.

سردار جمشیدی همچنین از سهم 35 درصدی عشایر در تولیدات صنایع دستی کشور خبر داد و تصریح کرد: قدرت ملی عشایر با توجه به نقش آنان در تولید ملی و ایجاد امنیت پایدار قابل توجه و ممتاز است.

وی خاطرنشان کرد: تداوم نقش‌آفرینی عشایر در عرصه تولید ملی مستلزم نگاه ویژه و منطبق با واقعیت به این قشر تولید کننده است و در حالی که دولت 12 میلیارد ریال یارانه به بخش تولید اختصاص داده، بایستی سهم عشایر مشخص و متناسب با شاخصهای تولید این قشر باشد.

رییس سازمان بسیج عشایری کشور ادامه داد: تشکیل مجمع عالی عشایر و تدوین برنامه راهبردی تقویت عشایر با حضور مسئولین و نخبگان عشایری و ارائه نظرات کارشناسی شده در قالب طرح های پیشنهادی به مسئولین تا حدودی می‌تواند در رفع موانع تولید و حل مشکلات فرهنگی و اجتماعی در جامعه عشایری موثر باشد.

 

    ashayernews.com

 

شنبه بیست و هشتم 5 1391 9:55 بعد از ظهر
X