معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 494228
تعداد نوشته ها : 163
تعداد نظرات : 7
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273

مدير كل عمران و امور زيربنايي عشاير ايران گفت: افزايش راندمان توليد با اجراي سيستم‌هاي نوين كشاورزي از برنامه‌هاي سازمان عشاير كشور در سال جاري است.

بابا داوردان در گفت‌وگو با خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) - منطقه خراسان، گفت: با توجه به فرمايشات مقام معظم رهبري و تاكيد رييس جمهوري در جمع مردم شهرهاي خراسان رضوي بخش اعظم اعتبارات سال جاري سازمان عشاير كشور در بخش افزايش راندمان توليد هزينه خواهد شد.

وي افزود: با توجه به اينكه عشاير فقط دو درصد جمعيت كشور را تشكيل مي‌دهند ولي 25 درصد گوشت و پروتيين كشور را توليد مي‌كنند كه دراين راستا دولت نيز تدابير لازم را اتخاذ كرده است.

مدير كل عمران و امور زيربنايي سازمان عشاير ايران به افزايش سه برابري اعتبارات ملي اين سازمان درسال 90 اشاره كرد و گفت: سال گذشته 58 ميليارد تومان اعتبار مصوب داشتيم كه 50 ميليارد تومان اعتبارات ملي بود و مابقي اعتبارات استاني و ساير فصول كه تاكنون جذب اين سازمان شده است 154 ميليارد تومان است.

داوردان افزود: امسال اعتبارات بسيار خوبي در لايحه براي اين سازمان در نظر گرفته شده است كه پيش‌بيني مي‌شود رقم اين اعتبار بالغ بر 50 ميليارد تومان به سازمان عشاير اختصاص پيدا كند.


مدیر کل عمران و امور زیربنایی عشایر ایران گفت: افزایش راندمان تولید با اجرای سیستم‌های نوین کشاورزی از برنامه‌های سازمان عشایر کشور در سال جاری است.

بابا داوردان در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) - منطقه خراسان، گفت: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری و تاکید رییس جمهوری در جمع مردم شهرهای خراسان رضوی بخش اعظم اعتبارات سال جاری سازمان عشایر کشور در بخش افزایش راندمان تولید هزینه خواهد شد.

وی افزود: با توجه به اینکه عشایر فقط دو درصد جمعیت کشور را تشکیل می‌دهند ولی 25 درصد گوشت و پروتیین کشور را تولید می‌کنند که دراین راستا دولت نیز تدابیر لازم را اتخاذ کرده است.

مدیر کل عمران و امور زیربنایی سازمان عشایر ایران به افزایش سه برابری اعتبارات ملی این سازمان درسال 90 اشاره کرد و گفت: سال گذشته 58 میلیارد تومان اعتبار مصوب داشتیم که 50 میلیارد تومان اعتبارات ملی بود و مابقی اعتبارات استانی و سایر فصول که تاکنون جذب این سازمان شده است 154 میلیارد تومان است.

داوردان افزود: امسال اعتبارات بسیار خوبی در لایحه برای این سازمان در نظر گرفته شده است که پیش‌بینی می‌شود رقم این اعتبار بالغ بر 50 میلیارد تومان به سازمان عشایر اختصاص پیدا کند.

وی با توجه به نامگذاری امسال به عنوان سال "تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی" از سوی مقام معظم رهبری، گفت: عشایر تولیدکننده صرف هستند و سازمان عشایر ایران نیز در این راستا برنامه دارد که راندمان تولید و سطح درآمد عشایر را با استفاده بهینه از منابع آبی و اراضی موجود کشاورزی و اجرای طرح همزمان سازی فحلی دام افزایش دهد. امسال بیشترین اعتبار سازمان عشایر کشور در راستای افزایش راندمان تولید و افزایش سطح درآمد عشایر هزینه خواهد شد.

مدیر کل عمران و امور زیربنایی سازمان عشایر ایران گفت: خوشبختانه طی دو ماه اخیر اقدامات بسیار خوبی دررابطه با افزایش راندمان تولید در مناطق عشایری انجام شده است که از جمله آن برقی کردن تمامی چاه‌های کشاورزی و پمپاژ آب به اراضی کشاورزی بود که این مهم در افزایش راندمان تولید بسیار مفید و تاثیرگذار بود.

وی گفت: کسانی که متقاضی طرح‌های سیستم آبیاری تحت فشار باشند دولت 85 درصد تسهیلات را به صورت بلاعوض دراختیار متقاضیان قرار خواهد داد و 15درصد باقی مانده توسط متقاضی تامین خواهد شد.

او به اجرای طرح همزمان سازی فحلی دام در مناطق عشایری خبرداد و گفت امسال برای تحقیقات طرح همزمان‌سازی فحلی دام در مناطق عشایری 270 میلیون تومان اعتبار اختصاص پیدا کرده که به صورت پایلوت این طرح در چند استان کشور شروع شده است.

مدیرکل عمران و امورزیربنایی سازمان عشایر کشور با اشاره به اینکه تعداد دام عشایر در کشور 25 میلیون واحد دامی است، ادامه داد: طرح همزمان سازی فحلی دام می‌تواند در افزایش تعداد دام‌های عشایر و تولیدات دامی کمک بسزایی داشته باشد.

وی افزود: به منظور حمایت از "تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی" و درراستای تحقق منویات مقام معظم رهبری سازمان عشایر این مهم را در دستور کار خود قرار داده است تا بتواند هم به تولید ملی کمک کند و هم باعث افزایش سطح درآمد عشایر شود.

isna.ir/f

 

شنبه بیست و هشتم 5 1391 9:58 بعد از ظهر
X