معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 405544
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273
بايد براي تحقق توليد ملي جهاد كرد

خبرگزاري فارس: امام جمعه موقت بجنورد با تأكيد بر اينكه نام گذاري امسال به نام سال توليد ملي هديه الهي بوده كه از سوي رهبر معظم انقلاب نام‌گذاري و تبيين شد، گفت: براي تحقق توليد ملي بايد جهاد كرد.

خبرگزاري فارس: بايد براي تحقق توليد ملي جهاد كرد

به گزارش خبرگزاري فارس از بجنورد، حجت‌الاسلام مصطفي عبداللهي بعد از ظهر امروز در جمع مسئولان خراسان شمالي اظهار داشت: 19 روز از انتخاب راهبردي امسال به عنوان سال توليد ملي، حمايت از كار و سرمايه ايراني سپري شده و هرچه از جنبه‌هاي اين نام‌گذاري سپري شده بيشتر خودش را نشان مي‌دهد.

وي افزود: مراجع تقليد اين شعار را هديه الهي دانسته كه مسئوليت همه را در قبال تحقق برنامه‌ها سنگين كرده است.

عبداللهي تصريح كرد: بايد با مسئوليت بيشتر در اين زمينه جهاد كرد و براي حمايت و تقويت اين بخش جهاد گونه وارد اين عرصه شد.


باید برای تحقق تولید ملی جهاد کرد

خبرگزاری فارس: امام جمعه موقت بجنورد با تأکید بر اینکه نام گذاری امسال به نام سال تولید ملی هدیه الهی بوده که از سوی رهبر معظم انقلاب نام‌گذاری و تبیین شد، گفت: برای تحقق تولید ملی باید جهاد کرد.

خبرگزاری فارس: باید برای تحقق تولید ملی جهاد کرد

 

به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد، حجت‌الاسلام مصطفی عبداللهی بعد از ظهر امروز در جمع مسئولان خراسان شمالی اظهار داشت: 19 روز از انتخاب راهبردی امسال به عنوان سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی سپری شده و هرچه از جنبه‌های این نام‌گذاری سپری شده بیشتر خودش را نشان می‌دهد.

وی افزود: مراجع تقلید این شعار را هدیه الهی دانسته که مسئولیت همه را در قبال تحقق برنامه‌ها سنگین کرده است.

عبداللهی تصریح کرد: باید با مسئولیت بیشتر در این زمینه جهاد کرد و برای حمایت و تقویت این بخش جهاد گونه وارد این عرصه شد.

وی با تأکید بر اینکه انگیزه برای تحقق برنامه‌های امسال صرفاً رضای خدا باشد، گفت: انگیزه الهی برای خدمت به مردم، رضایت خدا و وحدت کلمه برای فعالیت‌های مصمم در این مسیر حائز اهمیت است.

* وابستگی اقتصادی خطرناک‌تر از وابستگی نظامی است

امام جمعه موقت بجنورد همچنین وابستگی اقتصادی را خطرناک‌تر از وابستگی نظامی عنوان کرد.

وی با اشاره به ظرفیت‌ها و استعدادهای فراوان در کشور گفت:‌ باید با استفاده از حداکثر این ظرفیت‌ها کشور را در ابعاد مختلف خودکفا کرد.

عبداللهی فرهنگ سازی برای استفاده از کالاهای ایرانی را برشمرد و افزود: همه به ویژه صدا و سیما، شورای امر به معروف، دستگاه‌های فرهنگی در زمینه آموزش و اقدامات فرهنگی برای گسترش استفاده از کالاهای ایرانی نقش بسزایی دارند.

وی تصریح کرد: مراکز فرهنگی و آموزشی اثرات منفی استفاده از کالای خارجی را گوشزد کرده چرا که سبب تقویت جبهه دشمن می‌شود.

* فعالیت ستاد حمایت از سرمایه گذاری در دادگستری خراسان شمالی

قائم مقام دادگستری کل خراسان شمالی همچنین با اشاره به فعال شدن ستاد سال تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی در خراسان شمالی اظهار داشت:‌ در این ستاد به طور ویژه فعالیت‌های سرمایه گذاری و همچنین برخورد با کالای قاچاق در استان مورد بررسی قرار می‌گیرد.

وی افزود: تمام تلاش این ستاد این بوده تا با انگیزه الهی و ارتقای کشور در این زمینه فعالیت‌های مؤثری داشته باشد.

عبداللهی توجه به نام‌گذاری امسال را سبب رونق اقتصادی و اشتغال در کشور عنوان کرد.

www.farsnews.com

يکشنبه بیست و نهم 5 1391 6:32 بعد از ظهر
X