معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 405517
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273
نتيجه توليد ملي، استقلال اقتصادي است

خبرگزاري فارس: امام جمعه شهرهاي پرديس، بومهن، رودهن و آبعلي با بيان اينكه نتيجه توليد ملي، استقلال اقتصادي است گفت: آنچنان كه بايد و شايد حمايت كافي از كارآفرينان صورت نمي‏گيرد.

خبرگزاري فارس: نتيجه توليد ملي، استقلال اقتصادي است

حجت‏الاسلام حسين توسلي امروز در گفت‏وگو با خبرنگار فارس در شرق استان تهران اظهار داشت: نامگذاري امسال از سوي مقام معظم رهبري همچون ساليان اخير با محوريت اقتصاد صورت گرفت.

وي ادامه داد: در حال حاضر ايران اسلامي با وجود درخشش در حوزه‏هاي مختلف علمي و فناوري و استقرار در رتبه 17 اقتصاد جهاني در اين زمينه با مشكلاتي مواجه است.

توسلي اضافه كرد: در بياني ساده توليد ملي، سرمايه ايراني، فضاي كار داخلي و در مجموع اقتصاد كشور مي‏تواند با رشدي بيش از اين همراه بوده و توسعه روزافزون را در ادامه مسير راه خود دنبال كند.

امام جمعه شهرهاي پرديس، بومهن، رودهن و آبعلي در ادامه دو كشور همسايه عربستان سعودي و تركيه را رقباي اقتصادي ايران در منطقه خواند


نتیجه تولید ملی، استقلال اقتصادی است

خبرگزاری فارس: امام جمعه شهرهای پردیس، بومهن، رودهن و آبعلی با بیان اینکه نتیجه تولید ملی، استقلال اقتصادی است گفت: آنچنان که باید و شاید حمایت کافی از کارآفرینان صورت نمی‏گیرد.

خبرگزاری فارس: نتیجه تولید ملی، استقلال اقتصادی است

 

حجت‏الاسلام حسین توسلی امروز در گفت‏وگو با خبرنگار فارس در شرق استان تهران اظهار داشت: نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری همچون سالیان اخیر با محوریت اقتصاد صورت گرفت.

وی ادامه داد: در حال حاضر ایران اسلامی با وجود درخشش در حوزه‏های مختلف علمی و فناوری و استقرار در رتبه 17 اقتصاد جهانی در این زمینه با مشکلاتی مواجه است.

توسلی اضافه کرد: در بیانی ساده تولید ملی، سرمایه ایرانی، فضای کار داخلی و در مجموع اقتصاد کشور می‏تواند با رشدی بیش از این همراه بوده و توسعه روزافزون را در ادامه مسیر راه خود دنبال کند.

امام جمعه شهرهای پردیس، بومهن، رودهن و آبعلی در ادامه دو کشور همسایه عربستان سعودی و ترکیه را رقبای اقتصادی ایران در منطقه خواند.

وی ادامه داد: ترکیه در افق 2023 خود یعنی 11 سال دیگر قصد دستیابی به رتبه دهم قدرت‏های اقتصادی جهان با صادرات 500 میلیارد دلاری را در سر می‏پروراند.

توسلی اضافه کرد: کشورهای دیگری همچون کره‏جنوبی نیز که سه دهه پیش از این آرزوی اخذ ویزا از ایران و کار در کشورمان برای آنها مزیتی برتر بود، به صادرات کالاهای خود به دیگر کشورهای جهان مبادرت می‏ورزد.

امام جمعه شهرهای پردیس، بومهن، رودهن و آبعلی افزود: صادرات اصلی ایران را نفت و گاز تشکیل می‏دهد و ورای این دو سوخت فسیلی، تنها 40 میلیارد دلار ارز از صادرات دیگر اقلام داخلی وارد چرخه اقتصاد کشور می‏شود.

وی با اشاره به شعار روزهای نخست پیروزی انقلاب اسلامی یادآور شد: در روزهای شکوهمند انقلاب اسلامی شعار "استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی" همواره بر زبان مردم شریف این مرز و بوم اسلامی ساری و جاری بود.

توسلی ادامه داد: اما در حالی که ما برای خوراک و پوشاک خود به کالاهای خارجی وابسته هستیم، چه استقلالی وجود خواهد داشت.

امام جمعه شهرهای پردیس، بومهن، رودهن و آبعلی اضافه کرد: از این‌رو رهبر فرزانه انقلاب در چهار سال اخیر بر عناوینی نظیر همت مضاعف و کار مضاعف، جهاداقتصادی و تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی تاکید داشتند تا کشور به استقلال واقعی در زمینه اقتصاد نائل شود.

وی افزود: امید است تا امسال همچون سنوات گذشته مردم و مسئولان دست در دست یکدیگر در راستای تحقق منویات مقام عظمای ولایت تلاشی وافر از خود نشان دهند.

www.farsnews.com/

يکشنبه بیست و نهم 5 1391 6:34 بعد از ظهر
X