معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 405480
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273
سهم مهم مردم در توسعه اقتصادي كشور

خبرگزاري فارس: امام جمعه بروجرد گفت: علاوه بر مسئولان، عامه مردم نيز سهم مهمي در توسعه اقتصادي كشور دارند.

خبرگزاري فارس: سهم مهم مردم در توسعه اقتصادي كشور

به گزارش خبرگزاري فارس از بروجرد، حجت‌الاسلام حسن ترابي جمعه شب در جمع كارگران بروجردي اظهار داشت: با توجه به نام‌گذاري سال جديد به عنوان توليد ملي، حمايت از كار و سرمايه ايراني توسط مقام عظماي ولايت براي تحقق اين امر همه آحاد ملت بايد تلاش مضاعفي نسبت به قبل داشته باشند.

وي اضافه كرد: توجه جدي به كار و كارگر ايراني و بالا بردن امنيت شغلي كارگران مشكل بيكاري كشور را برطرف مي‌كند.

امام جمعه بروجرد اظهار داشت: مسئولان كشور ساماندهي وضعيت اقتصادي و توجه جدي به كار و كارگر را اولويت كاري خود قرار دهند و براي تحقق شعار سال از هيچ كوششي دريغ نكنند.


سهم مهم مردم در توسعه اقتصادی کشور

خبرگزاری فارس: امام جمعه بروجرد گفت: علاوه بر مسئولان، عامه مردم نیز سهم مهمی در توسعه اقتصادی کشور دارند.

خبرگزاری فارس: سهم مهم مردم در توسعه اقتصادی کشور

 

به گزارش خبرگزاری فارس از بروجرد، حجت‌الاسلام حسن ترابی جمعه شب در جمع کارگران بروجردی اظهار داشت: با توجه به نام‌گذاری سال جدید به عنوان تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی توسط مقام عظمای ولایت برای تحقق این امر همه آحاد ملت باید تلاش مضاعفی نسبت به قبل داشته باشند.

وی اضافه کرد: توجه جدی به کار و کارگر ایرانی و بالا بردن امنیت شغلی کارگران مشکل بیکاری کشور را برطرف می‌کند.

امام جمعه بروجرد اظهار داشت: مسئولان کشور ساماندهی وضعیت اقتصادی و توجه جدی به کار و کارگر را اولویت کاری خود قرار دهند و برای تحقق شعار سال از هیچ کوششی دریغ نکنند.

ترابی تصریح کرد: ملت ایران با استفاده از محصولات داخلی به رونق اقتصادی کشور کمک کنند و تولیدکنندگان نیز با بالا بردن کیفیت محصولات خود رغبت مردم را نسبت به خرید کالای ایرانی بیشتر کنند.

در ادامه رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بروجرد گفت: دولت حمایت همه‌جانبه از سرمایه‌گذاران داخلی و رفع مشکلات سرمایه‌گذاری در ایران را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دهد.

فرزاد مطلق خاطرنشان کرد: مهیا کردن بستر مناسب برای سرمایه‌گذاری داخلی و حمایت جدی از کار و کارگر ایرانی رونق اقتصادی را در پی ‌دارد.

وی بیان کرد: در سال تولید ملی و حمایت کار و سرمایه ایرانی برای اینکه مردم از کالاهای ایرانی استفاده کنند باید فرهنگ‌سازی صورت گیرد.

این گزارش حاکی است در همایش روز کارگر که در سالن اجتماعات اداره ارشاد اسلامی بروجرد برگزار شد، از 65 کارگر نمونه واحدهای تولیدی شهرستان بروجرد و 14 خانواده شهدای کارگر تجلیل به عمل آمد.

www.farsnews.com

يکشنبه بیست و نهم 5 1391 6:36 بعد از ظهر
X