معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 405467
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273
در شوراي اداري بيرجند مطرح شد
فراهم شدن زيرساخت‌هاي منطقه ويژه اقتصادي بيرجند

خبرگزاري فارس: فرماندار بيرجند بر فراهم شدن زيرساخت‌هاي منطقه ويژه اقتصادي بيرجند تأكيد كرد و گفت: بايد زمينه براي حضور سرمايه‌گذاران در اين منطقه ويژه اقتصادي مهيا شود.

خبرگزاري فارس: فراهم شدن زيرساخت‌هاي منطقه ويژه اقتصادي بيرجند

به گزارش خبرگزاري فارس از بيرجند، محمدعلي قاسم‌زاده نداف ظهر امروز در جلسه شوراي اداري شهرستان بيرجند با اشاره به نامگذاري سال 91 به نام سال توليد ملي، حمايت از كار و سرمايه ايراني اظهار داشت: مصرف كالاي ايراني از مصاديق جهاد است و بنابراين اين عرصه نيازمند مجاهدت تمامي مسئولان و دستگاه‌هاي اجرايي است.

*توليد ملي يك مجاهدت است


در شورای اداری بیرجند مطرح شد
فراهم شدن زیرساخت‌های منطقه ویژه اقتصادی بیرجند

خبرگزاری فارس: فرماندار بیرجند بر فراهم شدن زیرساخت‌های منطقه ویژه اقتصادی بیرجند تأکید کرد و گفت: باید زمینه برای حضور سرمایه‌گذاران در این منطقه ویژه اقتصادی مهیا شود.

خبرگزاری فارس: فراهم شدن زیرساخت‌های منطقه ویژه اقتصادی بیرجند

 

به گزارش خبرگزاری فارس از بیرجند، محمدعلی قاسم‌زاده نداف ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان بیرجند با اشاره به نامگذاری سال 91 به نام سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی اظهار داشت: مصرف کالای ایرانی از مصادیق جهاد است و بنابراین این عرصه نیازمند مجاهدت تمامی مسئولان و دستگاه‌های اجرایی است.

*تولید ملی یک مجاهدت است

وی تولید ملی را یک مجاهدت دانست و افزود: باید تمامی بخش‌های مختلف کشور این موضوع را تقویت کرده تا اقتصاد کشور به نظم و انسجام بیشتری دست پیدا کند.

فرماندار بیرجند توسعه کشاورزی را پاشنه‌ آشیل کشور برشمرد و ادامه داد: آنچه در دسترس استان و کشور است که می‌توان از آن بهره برد استفاده از ظرفیت‌ها و امکانات بخش کشاورزی و دامی استان است.

قاسم‌زاده نداف توسعه بخش کشاورزی را یکی از برنامه‌های مهم دولت و استان در سال جاری عنوان کرد و گفت: در حوزه اقتصاد کشور و استان اگر بخواهیم اوج بگیریم باید بخش کشاورزی و دامپروری را توسعه دهیم.

وی ادامه داد: با توجه به استعداد و ظرفیتی که در منطقه شرق کشور و خراسان‌جنوبی وجود دارد می‌تواند در بخش‌های مختلف از جمله کشاورزی و دامپروری زمینه توسعه و رونق استان را فراهم کند.

فرماندار بیرجند با اشاره به اینکه باید فرهنگ و نوع نگاه خود را در موضوع تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی تغییر دهیم، اذعان داشت: باید با کمک و حمایت تمامی نهادها و دستگاه‌های اجرایی این موضوع را در سطح استان تحقق ببخشیم.

قاسم‌زاده نداف بر لزوم حمایت از سرمایه‌گذاران در استان تأکید کرد و اظهار داشت: باید با حسن تدبیر و حمایت از سرمایه‌گذاران زمینه حضور آنها را در استان فراهم کنیم.

*راه‌اندازی کنسولگری افغانستان در استان خواسته مردم و تجار

وی خواستار راه‌اندازی هرچه زودتر کنسولگری افغانستان در استان شد و تصریح کرد: راه‌اندازی کنسولگری افغانستان در استان خواسته مردم و تجار استان است که زمینه تجارت را آسان‌تر می‌کند.

فرماندار بیرجند به وجود جاذبه‌های تاریخی و گردشگری فراوان در استان اشاره کرد و افزود: باید در راستای جذب گردشگر در استان، در بخش دولتی تصدی‌گری را کاهش و به بخش خصوصی واگذار کرد.

*راه‌اندازی فدراسیون شترسواری در استان

قاسم‌زاده نداف با اشاره به مناسب بودن شرایط اقلیمی منطقه خواستار راه‌اندازی فدراسیون شترسواری برای نخستین بار در استان با همکاری اداراه کل ورزش و جوانان و دیگر نهادهای استان شد.

وی از ابلاغ و تصویب منطقه ویژه اقتصادی استان خبر داد و یادآور شد: باید نخست زیرساخت‌های این منطقه ویژه اقتصادی را فراهم کرد تا زمینه برای حضور سرمایه گذاران در این منطقه مهیا شود.

یادآوری می‌شود در این مراسم از سه نفر از مدیران برتر شهرستان بیرجند تجلیل شد.

www.farsnews.com

 

يکشنبه بیست و نهم 5 1391 6:37 بعد از ظهر
X