معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 405560
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273
امام جمعه گنبدكاووس تاكيد كرد
لزوم مقايسه تحولات اقتصادي اجتماعي قبل و بعد از انقلاب

خبرگزاري فارس: امام جمعه گنبدكاووس بر مقايسه تحولات اقتصادي اجتماعي سياسي دوران قبل و بعد از انقلاب اسلامي تاكيد كرد.

خبرگزاري فارس: لزوم مقايسه تحولات اقتصادي اجتماعي قبل و بعد از انقلاب

به گزارش خبرگزاري فارس از گرگان حجت‌الاسلام محمدحسين سبحاني عصر يكشنبه در جلسه ستاد نماز جمعه كه در دفتر اين ستاد برگزار شد با تسليت ايام فاطميه به خطبه‌هاي امير مؤمنان علي (ع) در نهج‌البلاغه در خصوص مقايسه دوران جاهليت و دوران بعد از اسلام اشاره كرد و اظهار داشت: يادآوري تاثيرات انقلاب اسلامي نشان مي‌دهد كه وضعيت كشور تا چه اندازه تغيير كرده و نظام اسلامي چه دستاوردهايي براي مردم داشته است.

وي ادامه داد: بايد توليدات ديني فرهنگي، اقتصادي، اجتماعي و سياسي را با دوران طاغوت مقايسه كرد و ارزش نعمت‎هايي كه به واسطه انقلاب اسلامي بدست آمده بدانيم.

امام جمعه گنبدكاووس با بيان اينكه دين اسلام دين جهاني است خاطر نشان كرد: پيامبر اسلام از ميان مردم مبعوث شده و به رسالت خوانده شده و او اسوه و الگوي مردم است.


امام جمعه گنبدکاووس تاکید کرد
لزوم مقایسه تحولات اقتصادی اجتماعی قبل و بعد از انقلاب

خبرگزاری فارس: امام جمعه گنبدکاووس بر مقایسه تحولات اقتصادی اجتماعی سیاسی دوران قبل و بعد از انقلاب اسلامی تاکید کرد.

خبرگزاری فارس: لزوم مقایسه تحولات اقتصادی اجتماعی قبل و بعد از انقلاب

 

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان حجت‌الاسلام محمدحسین سبحانی عصر یکشنبه در جلسه ستاد نماز جمعه که در دفتر این ستاد برگزار شد با تسلیت ایام فاطمیه به خطبه‌های امیر مؤمنان علی (ع) در نهج‌البلاغه در خصوص مقایسه دوران جاهلیت و دوران بعد از اسلام اشاره کرد و اظهار داشت: یادآوری تاثیرات انقلاب اسلامی نشان می‌دهد که وضعیت کشور تا چه اندازه تغییر کرده و نظام اسلامی چه دستاوردهایی برای مردم داشته است.

وی ادامه داد: باید تولیدات دینی فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و سیاسی را با دوران طاغوت مقایسه کرد و ارزش نعمت‎هایی که به واسطه انقلاب اسلامی بدست آمده بدانیم.

امام جمعه گنبدکاووس با بیان اینکه دین اسلام دین جهانی است خاطر نشان کرد: پیامبر اسلام از میان مردم مبعوث شده و به رسالت خوانده شده و او اسوه و الگوی مردم است.

سبحانی با اشاره به آیات قرآن در سوره احزاب تصریح کرد: خداوند در قرآن می‌فرماید تو را برای جهانیان فرستادیم تو چون آفتاب روشنی بخشی، نکته مهم آن است که آفتاب برای همه مردم است و پیامبر نیز راهنمای همه مردم است.

این مسئول متذکر شد: پیامبر اسلام به تعبیر قرآن بشیر و نظیر است و معلم انسان‌ها و اسوه آنها است و همه باید به او نگاه کنند.

امام جمعه گنبدکاووس در بیان فضایل حضرت رسول(ص) اذعان داشت: خداوند حضرت محمد (ص) را امین بر آیات خود و بیم‌دهنده همه عالمیان قرار داد.

www.farsnews.com/

 

يکشنبه بیست و نهم 5 1391 6:40 بعد از ظهر
X