معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 404819
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273
رئيس حوزه‌ علميه همدان تأكيد كرد
لزوم توجه مسئولان به امر استانداردسازي توليدات داخلي

خبرگزاري فارس: رئيس حوزه‌ علميه همدان بر لزوم توجه مسئولان به امر استانداردسازي توليدات داخلي تأكيد كرد.

خبرگزاري فارس: لزوم توجه مسئولان به امر استانداردسازي توليدات داخلي

آيت‌الله سيد مصطفي موسوي‌اصفهاني امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان با اشاره به پيام رهبري در سال جاري، اظهار كرد: مقام معظم رهبري با آگاهي و بينشي كه نسبت به مسائل روز و انقلاب دارند، رهنمودهاي گرانسنگي را بيان مي‌كنند كه رعايت آنها براي مردم و نظام نتايج بسيار مهمي را رقم مي‌زند.

وي عنوان كرد: با توجه به تحريم‌ها و تهديدهاي دشمنان ايران اسلامي در بحث اقتصاد، مقام معظم رهبري، امسال را به حمايت و پشتيباني از سرمايه داخلي و توليد ملي مزين كردند چرا كه اگر در كشور در امر حمايت از توليد ملي به صورت منسجم و هماهنگ، گام برداريم، به خوبي بر تحريم‌ها غلبه خواهيم كرد.


رئیس حوزه‌ علمیه همدان تأکید کرد
لزوم توجه مسئولان به امر استانداردسازی تولیدات داخلی

خبرگزاری فارس: رئیس حوزه‌ علمیه همدان بر لزوم توجه مسئولان به امر استانداردسازی تولیدات داخلی تأکید کرد.

خبرگزاری فارس: لزوم توجه مسئولان به امر استانداردسازی تولیدات داخلی

 

آیت‌الله سید مصطفی موسوی‌اصفهانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان با اشاره به پیام رهبری در سال جاری، اظهار کرد: مقام معظم رهبری با آگاهی و بینشی که نسبت به مسائل روز و انقلاب دارند، رهنمودهای گرانسنگی را بیان می‌کنند که رعایت آنها برای مردم و نظام نتایج بسیار مهمی را رقم می‌زند.

وی عنوان کرد: با توجه به تحریم‌ها و تهدیدهای دشمنان ایران اسلامی در بحث اقتصاد، مقام معظم رهبری، امسال را به حمایت و پشتیبانی از سرمایه داخلی و تولید ملی مزین کردند چرا که اگر در کشور در امر حمایت از تولید ملی به صورت منسجم و هماهنگ، گام برداریم، به خوبی بر تحریم‌ها غلبه خواهیم کرد.

رئیس حوزه‌ علمیه همدان تصریح کرد: در راستای ارتقای توجه و حمایت از تولید ملی در کشور، مسئولان امر باید در مسائل استانداردسازی تولیدات نیز توجه کافی داشته باشند تا رغبت مردم به امر مصرف کالاهای تولید داخل نیز ارتقا یابد.

وی اضافه کرد: اگر به امر استانداردسازی کالاها و تولیدات داخل کشور توجه بیشتری صورت گیرد حتی اگر به کیفیت محصولات مشابه خارجی نیز نباشد، مردم به سمت حمایت از این نوع تولیدات پیش می‌روند.

موسوی‌اصفهانی ابراز داشت: مسئولان و بخش های فرهنگی جامعه نیز نظیر مطبوعات، صدا و سیما، روحانیون و تریبون‌های نماز جمعه نیز ظرفیت‌های بسیاری در زمینه تحقق شعار رهبری دارند که با این وصف باید در این راستا فرهنگ‌سازی عمیقی را شکل دهند.

وی خاطرنشان کرد: امر حمایت از تولیدات داخلی به نوبه خود ارتقای اشتغال را نیز در پی دارد که با این وصف مشکل بیکاری نیز حل خواهد شد.

رئیس حوزه‌ علمیه همدان بر لزوم حمایت و پشتیبانی جدی از تولیدکنندگان و سرمایه‌گذاران داخلی تأکید کرد و گفت: این مهم به ارتقای انگیزه در این قشر در راستای افزایش تولیدات و کیفیت‌بخشی به آن می‌انجامد.

وی در پایان سخنان خود با اشاره به وجود کارگران و نیروهای غیر ایرانی در کشور، یادآور شد: این بحث لزوم توجه برنامه‌ریزان و سیاستگذاران کشوری را طلب می‌کند.

www.farsnews.com

 

يکشنبه بیست و نهم 5 1391 6:44 بعد از ظهر
X