معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 405534
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273
نماينده ولي‌فقيه در سپاه چهارمحال و بختياري:
حمايت از توليد داخلي بستر توسعه كشور است

خبرگزاري فارس: نماينده ولي فقيه در سپاه چهارمحال و بختياري گفت: حمايت از توليد داخلي و كالاي ايراني بستر توسعه و پيشرفت كشور است.

خبرگزاري فارس: حمايت از توليد داخلي بستر توسعه كشور است

به گزارش خبرگزاري فارس از شهركرد، حجت‌الاسلام كريم سرافراز بعدازظهر امروز در ديدار با نماينده ولي فقيه در اين استان‌ اظهار داشت: سراسر زندگاني صديقه طاهره(س)، مملو از مكارم اخلاق و رفتارهاي نمونه و انساني است، برهمين اساس لازم است تا دهه دوم فاطميه در اين استان بسيار گسترده‌تر برگزار شود.

وي به مقام حضرت زهرا(س) و جايگاه علمي ايشان اشاره كرد و افزود: فاطمه زهرا(س) در نزد شيعيان اگر چه امام نيست، اما مقام و منزلت او در نزد خداوند و در بين مسلمانان به‌ويژه شيعيان، نه تنها كمتر از ساير ائمه نيست، بلكه آن حضرت همتاي اميرالمؤمنين و داراي منزلتي عظيم‌تر از ساير ائمه طاهرين(ع) است.

سرافراز در ادامه حمايت از توليد ملي را راهكار اصلي مقابله با تحريم‌هاي دشمنان برشمرد و گفت: كار و همتي شايسته است كه موجب خشنودي خداوند و رضايت‌مندي جامعه باشد.

نماينده ولي فقيه در سپاه چهارمحال و بختياري با اشاره به نامگذاري امسال به‌ عنوان سال توليد ملي، حمايت از كار و سرمايه ايراني توسط مقام معظم رهبري، افزود: محور تمام كارها در كشور از ابتداي سال، راه و دستوري است كه توسط رهبر معظم انقلاب مشخص مي‌شود كه اين همان رمز موفقيت ايران اسلامي است.

سرافراز با تأكيد در به كارگيري و الگوبرداري از شعار ابتداي هر سال كه توسط رهبر انقلاب اعلام مي‌شود، خاطرنشان كرد: اجراي درست و كامل شعار سال، موجب خودكفايي ايران اسلامي از بيگانگان خواهد شد.

وي با بيان اينكه گسترده‌تر شدن توليد سبب افزايش اشتغال، رضايت و بهبودي ساير شاخصه‌هاي اقتصادي كشور مي‌شود، گفت: توليد ملي علاوه بر مقوله مصرف كالاي داخلي بحث حمايت از توليدكنندگان داخلي را هم شامل مي‌شود.

www.farsnews.com


يکشنبه بیست و نهم 5 1391 6:53 بعد از ظهر
X