معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 404804
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273
فرماندار اردل:
مبارزه با تورم در گروي رونق توليد ملي است

خبرگزاري فارس: فرماندار شهرستان اردل گفت: رفع مسئله تورم منوط به رونق توليد داخلي است.

خبرگزاري فارس: مبارزه با تورم در گروي رونق توليد ملي است

به گزارش خبرگزاري فارس از شهركرد، فيروز خسروي پيش از ظهر امروز در نخستين نشست شوراي اداري اين شهرستان، اظهار داشت: حمايت از توليد ملي نيازمند مصرف كالاي ايراني، دفاع از سرمايه‌گذار و كارگر ايراني است.

وي افزود: امسال تمامي مديران بايد حمايت از كار، توليد و سرمايه ملي را در دستور كار خود قرار دهند.

خسروي در ادامه نقش و جايگاه تفكر جوانان در رفع مشكلات و ارائه راهكارهاي جديد را مؤثر برشمرد و افزود: جوانان امروز ايراني، افرادي خوش فكر، خلاق، راهگشاي مشكلات و ارائه دهنده راهكارهاي علمي و عملي هستند.


فرماندار اردل:
مبارزه با تورم در گروی رونق تولید ملی است

خبرگزاری فارس: فرماندار شهرستان اردل گفت: رفع مسئله تورم منوط به رونق تولید داخلی است.

خبرگزاری فارس: مبارزه با تورم در گروی رونق تولید ملی است

 

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرکرد، فیروز خسروی پیش از ظهر امروز در نخستین نشست شورای اداری این شهرستان، اظهار داشت: حمایت از تولید ملی نیازمند مصرف کالای ایرانی، دفاع از سرمایه‌گذار و کارگر ایرانی است.

وی افزود: امسال تمامی مدیران باید حمایت از کار، تولید و سرمایه ملی را در دستور کار خود قرار دهند.

خسروی در ادامه نقش و جایگاه تفکر جوانان در رفع مشکلات و ارائه راهکارهای جدید را مؤثر برشمرد و افزود: جوانان امروز ایرانی، افرادی خوش فکر، خلاق، راهگشای مشکلات و ارائه دهنده راهکارهای علمی و عملی هستند.

فرماندار شهرستان اردل در ادامه با بیان اینکه یکی از مشکلات جامعه ما بحث اشتغال است، گفت: زمانی تولید ملی افزایش می‌یابد که از کارگر حمایت شود و با دادن سرمایه در گردش به تولیدکننده امنیت شغلی کارگر تأمین شده و تولید ملی نیز افزایش می‌یابد.

وی با بیان اینکه حمایت از سرمایه ملی در گروی مصرف کالاهای ایرانی، است: بنابراین با تأمین امنیت شغلی کارگران، در اختیار قرار دادن سرمایه در گردش برای تولیدکنندگان و تعطیل کردن بازار مصرف تولیدات بیگانگان می‌توان به تحقق این نام امیدوار بود.

خسروی جلوگیری از ورود کالاهای قاچاق را یکی دیگر از راهکارهای حمایت از سرمایه ملی برشمرد و گفت: تهاجم اقتصادی از طریق قاچاق کالا و خرید کالاهای خارجی یکی از ترفندهای دشمنان نظام پس از هجوم نظامی و فرهنگی آنها به کشور ماست.

وی با تأکید بر ضرورت تحقق بسترهای تولید ملی در کشور، گفت: اگر توجه داشته باشیم در این چند سال اخیر رهبر فرزانه انقلاب به تناسب توطئه‌های دشمنان نظام با هدف تقویت بنیه اقتصادی نامگذاری‌های سال را داشته‌اند.

فرماندار شهرستان اردل عنوان داشت: امسال نیز با همین هدف در زمینه مقابله با تحریم‌های سخت دشمنان این ملت سال تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی نام نهاده است.

وی تصریح کرد: این نامگذاری برای ایرانیان دارای پیام‌های فراوانی از جمله اتحاد و انسجام، خیرخواهی و اعتماد و برای ایران سرفراز کار و کوشش کردن است، این نامگذاری یک نوع ارج نهادن به کارآفرینان داخلی بوده و ایجاد شور و نشاط و سرعت‌افزایی به تولیدات استاندارد داخلی و ملی است.

www.farsnews.com

 

يکشنبه بیست و نهم 5 1391 6:55 بعد از ظهر
X