معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 404936
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273
امام جمعه راميان:
با وجدان‌كاري توليد ملي بيشتر مي‌شود

خبرگزاري فارس: امام جمعه شهرستان راميان گفت: اگرهمه ما ايرانيان وجدان كاري داشته باشيم و نسبت به وظيفه‌اي كه داريم احساس مسئوليت كنيم توليد ملي افزايش پيدا مي‌كند.

خبرگزاري فارس: با وجدان‌كاري توليد ملي بيشتر مي‌شود

به گزارش خبرگزاري فارس از گرگان، حجت‌الاسلام سيد محمد طاهري پيش از ظهر امروز مديران شهرستان راميان اظهار داشت: شعاري كه مقام معظم رهبري براي امسال انتخاب كردند بر اساس شرايط حاكم بر جامعه و نيازي است كه پيش‌رو داريم، لذا براي تحقق آن بايد تلاش كنيم و نسبت به وظايفي كه بر عهده ما گذاشته شده احساس مسئوليت بيشتري داشته باشيم.

وي تصريح كرد: برخورد صادقانه با مردم، وقت گذاشتن براي اموراتي كه انجام آن را برعهده گرفته‌ايم، توجه به بيت‌المال و حفظ و حراست از آن، حمايت از نيروهاي متعهد و كارآمد، توجه به استعدادهاي جوان و با استعداد و برخوردار بودن از يك برنامه‌ريزي منسجم و علمي همه مي‌توانند مسير توليد بيشتر را هموار سازند.


امام جمعه رامیان:
با وجدان‌کاری تولید ملی بیشتر می‌شود

خبرگزاری فارس: امام جمعه شهرستان رامیان گفت: اگرهمه ما ایرانیان وجدان کاری داشته باشیم و نسبت به وظیفه‌ای که داریم احساس مسئولیت کنیم تولید ملی افزایش پیدا می‌کند.

خبرگزاری فارس: با وجدان‌کاری تولید ملی بیشتر می‌شود

 

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، حجت‌الاسلام سید محمد طاهری پیش از ظهر امروز مدیران شهرستان رامیان اظهار داشت: شعاری که مقام معظم رهبری برای امسال انتخاب کردند بر اساس شرایط حاکم بر جامعه و نیازی است که پیش‌رو داریم، لذا برای تحقق آن باید تلاش کنیم و نسبت به وظایفی که بر عهده ما گذاشته شده احساس مسئولیت بیشتری داشته باشیم.

وی تصریح کرد: برخورد صادقانه با مردم، وقت گذاشتن برای اموراتی که انجام آن را برعهده گرفته‌ایم، توجه به بیت‌المال و حفظ و حراست از آن، حمایت از نیروهای متعهد و کارآمد، توجه به استعدادهای جوان و با استعداد و برخوردار بودن از یک برنامه‌ریزی منسجم و علمی همه می‌توانند مسیر تولید بیشتر را هموار سازند.

امام جمعه رامیان با تسلیت ایام سوگواری بانو فاطمه زهرا (س) خاطرنشان کرد: برای اینکه مسیری که در زندگی انتخاب می‌کنیم یک مسیر خداپسند باشد و برای کل جامعه مفید باشد باید ائمه اطهار را الگوی خود قرار دهیم که حضرت فاطمه (س) یکی از این الگوهای خوب، مناسب و بی‌همتا است که با وجود ناپیدا بودن قبرش و نامشخص بودن زمان دقیق شهادتش در دل تاریخ نورانی ماندند تا راه سعادت انسان‌های زیادی را روشن سازند.

طاهری با اشاره به آیات و احادیث و روایات اذعان داشت: عبادت هفت بخش دارد که بهترین نمونه آن کار کردن است پس شایسته است در حکومت اسلامی مسیر نورانی پیامبران و امامان را دنبال کنیم و با سعی و کوشش و کار بیشتر سطح تولید ملی را افزایش دهیم و به استقلال کامل برسیم.

www.farsnews.com

 

يکشنبه بیست و نهم 5 1391 6:57 بعد از ظهر
X