معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 405557
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273
امام جمعه آزادشهر:
مصرف كالاهاي داخلي مسير توليد ملي را هموار مي‌كند

خبرگزاري فارس: امام جمعه شهرستان آزادشهر گفت: با مصرف كردن كالاهايي كه در داخل كشور توليد مي‌شود مسير توليد ملي و حمايت از كارگران و سرمايه‌گذاران ايراني را هموارتر بسازيم.

خبرگزاري فارس: مصرف كالاهاي داخلي مسير توليد ملي را هموار مي‌كند

به گزارش خبرگزاري فارس از گرگان حجت‌الاسلام سيدمحمد حسينيان پيش از ظهر امروز در ديدار با مسئولان شهرستان آزادشهر اظهار داشت: كار و تلاش صادقانه براي تهيه رزق و روزي حلال مورد تاييد و تاكيد دين اسلام است و وقتي اين كار و تلاش به توليد جامعه اسلامي كمك مي‌كند و ما را از بيگانگان بي‌نياز مي‌كند از ارزش و اعتبار بالايي برخوردار است و رضايت خداوند را نيز به دنبال دارد.

وي با اشاره به نامگذاري سال 1391 به نام سال توليد ملي و حمايت از كار و سرمايه ايراني از سوي مقام معظم رهبري ابراز داشت: شعار ايشان بر اساس سياست‌هاي جاري و نيازهاي جامعه است و پيروي از منويات و دستورات معظم‌له پنجره‌هاي سعادت و خوشبختي را به سوي جامعه مي‌گشايد لذا شايسته است با جديت و پشتكار فراوان براي ترويج فرهنگ توليد ملي و استفاده از كالاهاي داخلي گام برداريم و نگذاريم سرمايه‌هاي كشور صرف خريد كالاهاي ساخت كشورهاي بيگانه شود.


امام جمعه آزادشهر:
مصرف کالاهای داخلی مسیر تولید ملی را هموار می‌کند

خبرگزاری فارس: امام جمعه شهرستان آزادشهر گفت: با مصرف کردن کالاهایی که در داخل کشور تولید می‌شود مسیر تولید ملی و حمایت از کارگران و سرمایه‌گذاران ایرانی را هموارتر بسازیم.

خبرگزاری فارس: مصرف کالاهای داخلی مسیر تولید ملی را هموار می‌کند

 

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان حجت‌الاسلام سیدمحمد حسینیان پیش از ظهر امروز در دیدار با مسئولان شهرستان آزادشهر اظهار داشت: کار و تلاش صادقانه برای تهیه رزق و روزی حلال مورد تایید و تاکید دین اسلام است و وقتی این کار و تلاش به تولید جامعه اسلامی کمک می‌کند و ما را از بیگانگان بی‌نیاز می‌کند از ارزش و اعتبار بالایی برخوردار است و رضایت خداوند را نیز به دنبال دارد.

وی با اشاره به نامگذاری سال 1391 به نام سال تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی از سوی مقام معظم رهبری ابراز داشت: شعار ایشان بر اساس سیاست‌های جاری و نیازهای جامعه است و پیروی از منویات و دستورات معظم‌له پنجره‌های سعادت و خوشبختی را به سوی جامعه می‌گشاید لذا شایسته است با جدیت و پشتکار فراوان برای ترویج فرهنگ تولید ملی و استفاده از کالاهای داخلی گام برداریم و نگذاریم سرمایه‌های کشور صرف خرید کالاهای ساخت کشورهای بیگانه شود.

امام جمعه آزادشهر ادامه داد: سال 1390 برای کشور ما یک سال به‌یادماندنی و خوب بود و نقش حضور پررنگ مردم در کنار مسئولان مشهود و پیدا بود که نمونه بارز آن حضور میلیونی مردم در یوم‌الله 22 بهمن و انتخابات 12 اسفند ماه بود که باعث عزت بیشتر نظام جمهوری اسلامی ایران و خواری و خفت دشمنان ما بود.

حسینیان اضافه کرد: مردم باید در جریان فعالیت‌هایی که صورت می‌گیرد باشند و در این میان نقش صدا و سیما و رسانه‌ها در حمایت از تولید ملی یک نقش حساس است که امیدواریم مسئولان با رسانه‌ها در تعامل باشند و با ارائه گزارش کار فعالیت‌های صورت گرفته و برنامه‌هایی که برای تولید ملی به کار گرفته می‌شود زمینه شکوفایی اقتصادی کشور را فراهم سازند.

وی اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها را تحولی شگرف در اقتصاد کشور دانست و ابراز امیدواری کرد تعامل و همکاری همه مسئولان و مردم بتواند زمینه اجرای قانونمند و سالم این طرح را فراهم سازد.

این مسئول اذعان داشت: مردم کشور ما به ویژه جوانانی که در جنگ تحمیلی و هشت سال دفاع مقدس، تهاجم فرهنگی و جنگ نرم دشمنان را ناکام گذاشتند و مأیوس کردند این بار با حضور در جبهه اقتصادی و تلاش برای تولید بیشتر و مرغوب‌تر نقشه‌های دشمنان را خنثی و از تحریم اقتصادی عبور می‌کنند.

www.farsnews.com

 

يکشنبه بیست و نهم 5 1391 6:59 بعد از ظهر
X