معرفی وبلاگ
سلام:بازدیدکننده گرامی برای حمایت ازتولیدات داخلی حتی الامکان ازخریداجناس خارجی پرهیزکنیددراین وبلاگ سعی می شودراه کارهای مناسب برای تقویت نیروی تولیدی این مرزوبوم ارائه گرددایده های شماعزیزان راجهت به قدرت رسیدن تولیدات وطن پذیراهستیم دریغ نفرمایید باتشکرمدیروبلاگ
دسته
توليد ايراني-افتخار جهاني
آموزش طراحي قالب براي تبيان
حمايت ازاقتصاد،كاروتوليدملي
ديكشنري آنلاين
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
لينگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 405555
تعداد نوشته ها : 684
تعداد نظرات : 43
 حمايت از توليد ملي  حمايت از توليد ملي

ما می توانیم


ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی


تولید ملی
Rss
طراح قالب
GraphistThem273
امام جمعه اهر:
مصرف توليدات داخلي به يك فرهنگ عمومي تبديل شود

خبرگزاري فارس: امام جمعه شهرستان اهر گفت: بايد با ساز و كارهاي عملي و راهكارهاي مناسب، مصرف توليدات داخلي به يك فرهنگ عمومي تبديل شود.

خبرگزاري فارس: مصرف توليدات داخلي به يك فرهنگ عمومي تبديل شود

به گزارش خبرگزاري فارس از اهر، حجت‌الاسلام جواد حاجي‌زاده ظهر امروز در جمع مردم شهرستان اهر به مناسبت ايام فاطميه، ارتقاي كمي و كيفي توليدات داخلي و حمايت جدي از توليد و صنعت كشور را يك وظيفه همگاني از سوي مردم و مسئولان ذكر كرد و افزود: بايد با ساز و كارهاي عملي و راهكارهاي مناسب، مصرف توليدات داخلي به يك فرهنگ عمومي تبديل شود.

وي، حمايت از توليد و اشتغال در كشور همچنين ايجاد زيرساخت‌هاي مناسب در حوزه سرمايه‌گذاري و اشتغال را بزرگ‌ترين خدمت به نظام و انقلاب ذكر كرد و خواستار همراهي و همكاري همه مردم و مسئولان در اين زمينه شد.


امام جمعه اهر:
مصرف تولیدات داخلی به یک فرهنگ عمومی تبدیل شود

خبرگزاری فارس: امام جمعه شهرستان اهر گفت: باید با ساز و کارهای عملی و راهکارهای مناسب، مصرف تولیدات داخلی به یک فرهنگ عمومی تبدیل شود.

خبرگزاری فارس: مصرف تولیدات داخلی به یک فرهنگ عمومی تبدیل شود

 

به گزارش خبرگزاری فارس از اهر، حجت‌الاسلام جواد حاجی‌زاده ظهر امروز در جمع مردم شهرستان اهر به مناسبت ایام فاطمیه، ارتقای کمی و کیفی تولیدات داخلی و حمایت جدی از تولید و صنعت کشور را یک وظیفه همگانی از سوی مردم و مسئولان ذکر کرد و افزود: باید با ساز و کارهای عملی و راهکارهای مناسب، مصرف تولیدات داخلی به یک فرهنگ عمومی تبدیل شود.

وی، حمایت از تولید و اشتغال در کشور همچنین ایجاد زیرساخت‌های مناسب در حوزه سرمایه‌گذاری و اشتغال را بزرگ‌ترین خدمت به نظام و انقلاب ذکر کرد و خواستار همراهی و همکاری همه مردم و مسئولان در این زمینه شد.

حاجی‌زاده در قسمت دیگری از سخنان خود با اشاره به روز فناوری هسته‌ای گفت: امروز بزرگ‌ترین افتخار نظام خودکفایی در حوزه فناوری هسته‌ای برای بهره‌مندی در اهداف صلح‌آمیز، تأمین انرژی و مسائل پزشکی اعلام شده است که به برکت تلاش جوانان دانشمند بسیجی ایران اسلامی به دستاوردهای مهمی در فناوری هسته‌ای نائل شده‌ایم.

وی گفت: امروز دشمنان نظام و استکبار جهانی با پی بردن به توان دانشمندان جوان ما در حوزه فناوری هسته‌ای می‌خواهند با تحت فشار قرار دادن، ما را از بهره‌مندی این انرژی محروم کنند به طور قطع در این راه نیز موفق نخواهند شد.

امام جمعه اهر همچنین با اشاره به سالروز شهادت شهید آوینی و روز هنر، مسئولیت هنرمندان را در ترویج فرهنگ اسلام ناب محمدی بسیار مهم عنوان کرد و افزود: باید هنرمندان ما با تهیه و تدوین فیلم‌ها و برنامه‌های متنوع با مضامین اجتماعی، دینی و اسلامی جوانان را بیش از پیش با فرهنگ دینی آشنا کنند که اگر در این راه گام‌های مؤثری برداشته شود به طور قطع توطئه فرهنگی دشمنان تأثیری در اراده جوانان ما نخواهد داشت.

حاجی‌زاده با تأکید بر اینکه هنر یکی از شاخه‌های مهم اجتماعی است که نقش اساسی در فرهنگ‌سازی و آموزش دارد، گفت: باید هنرمندان متعهد با تدوین برنامه‌های متنوع هنر را در استخدام دین قرار دهند. 

www.farsnews.com

 

يکشنبه بیست و نهم 5 1391 7:1 بعد از ظهر
X